Казанлък - 2

  • 17 105
  • 276
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 149
Тъй като ние първи напуснахме клуба на мен се пада честта да публикувам първите снимки от "срещата".
Дария милата спи дълбоко.Толкова се измори от емоции ,че дори пропусна обяда си.
Едно голямо БРАВО на татито на Филип и мъжо на Албена,че се осмелиха да посетят този "женски" клуб.Нали правилно съм запомнила? Embarassed
Като се замисля имаше доста татита.Ще порицая нашия довечера. Laughing

# 211
  • Мнения: 166
Привет, не съм изчела темата назад,къде беше партото тази сутрин?

# 212
  • Мнения: 1 062
yanac много благодаря и аз за поканата ( май чакам специална за да вляза  Grinning ) Ние с Андреа бяхме в болница както ви писах по рано за оченцето и - отидохме направо в София. Не ми се разказва какъв кошмар беше - важното е че вече сме добре и сме си в къщи.Малко се бях улисала в ангажименти и затова така пооставих форума но ще се реванширам с често присъствие от тук нататък  Wink.Горска фея извинявай за снощи че не звъннах ама Калин окупира компа и ...  Embarassed те подведох.

# 213
  • Мнения: 1 062
Поздравления и за албумчето. Щеше ми се и аз да сложа някоя снимчица ама да си призная ще ми е за пръв път Embarassed и малко съм затруднена така че ако някой ми помогне ще съм много благодарна  Simple Smile

# 214
  • Мнения: 1 639
Добре са се забавлявали децата, виждам.  Grinning
Ама вие и татковци ли сте водили?!  Twisted Evil
Това не е ли среща за пишещите във форума , само?  Mr. Green  Laughing

# 215
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Привет, не съм изчела темата назад,къде беше партото тази сутрин?

Здравей,pipi!
Срещата ни беше в клуб ,,Цвети".Беше набързо организирана,но успешна.Децата се забавляваха и ние покрай тях.



Едно голямо БРАВО на татито на Филип и мъжо на Албена,че се осмелиха да посетят този "женски" клуб.
Ама вие и татковци ли сте водили?!  Twisted Evil
Това не е ли среща за пишещите във форума , само?  Mr. Green  Laughing

Аз,Cazo и Tikvichka мислихме,мислихме и решихме този път да не ангажираме клуба само за себеси.Така че всеки, който имаше желание, можеше да присъства.

    Отивам да мия чинии. 1dishes

# 216
  • В събота
  • Мнения: 201
Абе аз уж повече снимах, пък сега гледам само три снимки във фотоапарата... Thinking То пък и те са станали едни.... Ама карай, качвам ги в албума.
Горска фея, ами какво пък лошо има в това да идват и татковците? Те са ни едни такива кротички, не правят много бели.... Laughing
Хайде мислете за следващата среща, а пък аз пак ще вметна, че може и да е без децата някоя вечер, така да се повеселим, освен че ще се опознаваме  Grinning

# 217
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

Хайде мислете за следващата среща, а пък аз пак ще вметна, че може и да е без децата някоя вечер, така да се повеселим, освен че ще се опознаваме  Grinning


Tikvichka ,това означава ли ,че следващата среща ще е към април 2008-а?!Щото аз не се сещам ти как ще дойдеш без твоето дете?!

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 14:49 от yanac

# 218
  • Мнения: 1 639
Сега й е идеално на Tikvichka , хем бебе си има , хем и цялото време е само за нея си.  Mr. Green
Ами за среща съм свободна вечер след 6 (ама не всяка вечер) и събота и неделя.  Simple Smile

# 219
  • Мнения: 149
На нас пък ни е най-удобно в Събота защото изпращаме малката при баба и (свеки) с приспиване.А пък за среща с децата май не се сещам за ресторант дето не се пуши?Освен този до стълбите на Тюлбето където има една отделна зала и може да се запази само за нас.

# 220
  • Мнения: 180
Ей, като нямам навик да влизам в тази тема и съм пропуснала срещата за една бройка. Sad Направо отива във фаворити, че да я следя всеки ден.
Айде другия път ще гледам да съм на линия, тъкмо да се запозная с вас.
А за среща без деца съм силно ЗА, че нещо изперках  по цял ден с малката, пък и нали не съм родом от Казанлък нещо ми липсват достатъчно контакти напоследък. Ще ми е много приятно да с е запознаем на "живо" както се казва.
За клуба "Цвети" ние направихме рождения ден на Мими там миналия месец, че нямаше къде другаде да съберем децата, хареса ми.

Браво на  yanac за целия труд по темата, за албумите също. И аз ще сложа снимки там, макар че вече ни видяхте от аватара.

# 221
  • Мнения: 118
 :oops:yanac,много ти благодаря за поканата,но за съжаление не сме в Бг! аз не съм от К-к  а съм омъжена за казанлъчанин,но не съм живяла там и почти никого не познавам.Имам си една приятелка от там,но пък тя живее  в София и когато си идваме в Бг ми е ужасно скучно.Тази година лятото бяхме в К-к за месец и повечето време си стояхме на двора,който свекърва ми беше оборудвала с всевъзможни забавления за дребната Grinning.Много хубаво ми стана като прочетох как се събирате и си пийвате кафенцето,а децата си играят около вас,на мен това тук ужасно ми липсва,защото ежедневието ни е много натоварено,а и освен една събота нямаме други почивни дни SadЗатова се надявам догодина като си дойдем да се запознаем,ако не с всички,то поне с някои от вас  Peace Целувки на всички мами и дечица Hug

# 222
  • Мнения: 1 639
Момичета,  няма нужда да търсите темата всеки пък във форума.  Simple Smile
Има много лесна опция , за да следите всички теми , в които сте писали.

Тя се намира горе на страницата на сайта, в полето инфо център  , под поздрава  " Здвавей, ......"

Ето тази   опция е.  Simple Smile

Та ще следите всяка в тема , в която сте писали и някой е писал след вас. То ако ровя по отделно всяка тема , няма да ми стиога деня.... Crazy

# 223
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

Ето малко слънце от мен.

Поздравления и за албумчето. Щеше ми се и аз да сложа някоя снимчица ама да си призная ще ми е за пръв път Embarassed и малко съм затруднена така че ако някой ми помогне ще съм много благодарна  Simple Smile

mile_vale ,виждам,че си се справила перфектно.Имаш две страхотни дъщери!Ние с Филип си харесахме малката!Нали е синеока като нас!

:oops:yanac,много ти благодаря за поканата,но за съжаление не сме в Бг! аз не съм от К-к  а съм омъжена за казанлъчанин

Знам,знам!
Ще се радвам,когато си дойдете в БГ ,да се запознаем.А ти иначе от къде си?

# 224
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Ох,наистина ни липсва слънцето,yanac!!!
Цяяял днес вали,как не спря....Така се надявах да е хубаво времето и през почивните дни да се разходим малко,ама....НЕ!!!
Качих наши снимки в албума,така че можете да ни видите и нас!!! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт