Отговори
# 30
  • Мнения: 2 353
  Имаме цели две форумски участнички в Морето.

# 31
  • Мнения: 1 299
  Имаме цели две форумски участнички в Морето.

А те са....???

# 32
  • Мнения: 2 353
  Kiss the rain и Дамаянти. Само две бири.

# 33
  • Мнения: 2 792
 Аз бих участвала вече съм си ги подредила, първо в "Море от любов", после в "Прелюбодейци", защото морето не е свършило работа и след няколко години в "Имате поща", после пак може да ги завъртим в същия ред.

# 34
  • Мнения: 6 167
не бих участвала, викала някой или водила в подобни предавания.
не мога да си представя да предоставям толкова лични моменти/емоции/надежди за общо ползване. а може и да съм комплексирана.

преди известно време в имате поща видях едно момче със синдром на даун.
мечтата му беше  да види някакъв футболист известен.
в крайна сметка футболиста  извика момчето в предаването. беше много, много трогателно.
може би, ако бях звезда бих направила такова нещо за някой.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 050
Ония снощи дето хукна да бяга голям екшън направи. Снимаха и с хиликоптер да се види как бяга по поляната и ония с камерите след него, приятелката му и тя търчи, и онази, с която го хванаха на "местопрестъплението" и тя го гонеше. Чак ми стана жал за човека  hahaha И накрая се покатери на едно дърво  ooooh!

О, аз веднъж гледах как прелюбодееца бяга дълго из един парка. Накрая се скри в една тоалетна в гората - от тези малките преносими кабинки, химическите. А измамения, рогат приятел така блъскаше по тоалетната, че накрая я събори. После от там излезе един омазан, нещастен прелюбодеец... Sick

За мен "Имаш поща" е най-досадно и тъпо от изброените, а и какво време са избрали да го дават в събота вечер.

# 36
  • Мнения: 11 607
Гледала съм и Прелюбодейци, и Имаш поща...Има и интересни разкази.....Да не приказваме,че те и други предавания, не само реалити шоу, не са кой знае колко за гледане и са пълни бози, но...това е друга тема....

Гала ми пасваше по-добре в На кафе...Може би гледам Поща-та като част от носталгията по Кафето, защото тогава дечковци бяха малки и около мен и са спомени, спомени.......

# 37
  • Мнения: 4 392
"Море от любов" съм го гледала само веднъж, "Имаш поща"- веднъж или два пъти. (Сещам се само за един случай. ..Бяха поканили Милен Цветков, който се държеше много неадекватно. Сякаш не вземаше "сериозните" неща насериозно...Бил станал "кръстник " на някакво дете преди години. Той май даже не знаеше.. Joy)
Другото предаване не съм го чувала.

Та.. Не гледам. Не бих участвала. Grinning
Чудя се как така хората сами отиват да се изтипосват по телевизията. Вие бихте ли го направили? Защо бихте/не бихте?

Хората са различни. Някои се стремят да са винаги в "светлината на прожекторите", без значение какъв е "прожекторът", други са точно обратното. Аз лично не бих се изтипосала където и да е.  Confused

# 38
  • Мнения: 1 541
Гледам Прелюбодейци винаги, когато го хвана....ненавиждам реалити формата, но това предаване прави изключение, понеже съм силно "за" моногамията и ми е интересно до каква наглост могат да стигнат някои хора.... #2gunfire
"Имаш поща" никога не съм гледала и не мисля да поправям това в бъдеще  Grinning
От казаното до тук става ясно, че не бих и участвала в подобна глупост, а и много бих се ядосала, ако мъжът ми ми прати Наталия по петите, за да се лензим в ефир  Crossing Arms
Обаче не е вярно, че нямам познат, участвал в предаванията- имам- и то собствения ми баща с любовницата си малко след като ни заряза   Whistling Е как да не съм им фен на бг предаванията  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 216
Нямам представа от Прелюбодейци и имате пощя, но тук рпедаванията с този формат са развле4ение #1 на ССДомакиня ето ви и линкове
http://www.youtube.com/watch?v=bqF9oQVlf40&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=LsHunqdRVcE
http://www.youtube.com/watch?v=zaXPxxk3sKg&mode=related&search=

# 40
  • Мнения: 2 254
Не мога да ги изтрая да ги гледам,камо ли да участвам.

# 41
  • Мнения: 3 405
Нье  Naughty

добавям "Искрено и лично"  Sick

# 42
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз съм романтичен нарцис. Защо мъжете да не ме свалят публично? Какво лошо има в това? Така потенциалните конкурентки биха били обезкуражени да губят време и енергия. И щяха да пишат повече в клюкарника.
Вива "Умре от любов"!

# 43
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не ги гледам тези предавания. Отвратителни са.
Нямам и желание да участвам. Не бих участвала.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз харесвам " Море от любов" и всички предавания с романтичен привкус. Разбира се, не искам личните ми емоции да са обществено достояние, но ми харесва да съм в ролята на публика пред телевизора.
Случи се случката и аз да участвам в това предаване-моят мъж ми прати "Море от любов". В началото се чувствах ужасно, но след това осъзнах чара на това преживяване, и даже ми стана мило от тази спонтанна изненада.
Никога преди това не бях предполагала, че може да ми се случи подобно нещо, но "Никога не казвай "никога"".........

Общи условия

Активация на акаунт