Отговори
# 45
  • Мнения: 1 299
Нямам представа от Прелюбодейци и имате пощя, но тук рпедаванията с този формат са развле4ение #1 на ССДомакиня ето ви и

Прелюбодейци е американско предаване, Heartbreakers май беше на английски

# 46
  • Мнения: 1 299
Случи се случката и аз да участвам в това предаване-моят мъж ми прати "Море от любов". В началото се чувствах ужасно, но след това осъзнах чара на това преживяване, и даже ми стана мило от тази спонтанна изненада.

Ей, ако не е тайна - разкажи как беше

# 47
  • Мнения: 120
В  Cheaters ( Прелюбодейци)  не ги питат искат ли не искат да участват - там, който е сгафил го поставят пред свършен факт и си го снимат  Laughing

# 48
  • Мнения: 1 299
В  Cheaters ( Прелюбодейци)  не ги питат искат ли не искат да участват - там, който е сгафил го поставят пред свършен факт и си го снимат  Laughing


оооо, вярно, че беше Cheaters   ooooh!

# 49
  • София
  • Мнения: 15 457
Гледам прелюбодейци, другите ме дразнят и не ги понасям.

# 50
  • Мнения: 1 299
добавям "Искрено и лично"  Sick

Ей, това никога не го изгледах цялото, 5 мин и сменям канала  Crazy

# 51
  • Мнения: X
Покрай две бременности с патология/демек малко движение и много телевизия/ ги гледах всичките/...че и съм ревала/ама то от хормоналния дисбаланс ще да е било/....сега съм ги отказала трайно....иначе твърдо не бих участвала/може би единствено ако ме покани благоверния в "Море от любов"...че там понякога и подаръци дават....екскурзийки,фотоапарати,ГСМ-и.... Mr. Green/

# 52
  • Мнения: 11 607
Покрай две бременности с патология/демек малко движение и много телевизия/ ги гледах всичките/...че и съм ревала/ама то от хормоналния дисбаланс ще да е било/....сега съм ги отказала трайно....иначе твърдо не бих участвала/може би единствено ако ме покани благоверния в "Море от любов"...че там понякога и подаръци дават....екскурзийки,фотоапарати,ГСМ-и.... Mr. Green/

От хормоналният дисбаланс ще е да е...Моя приятелка по време на бременност изчете всякакви розови романчета-еднодневки и плакала много на тях...

# 53
  • Мнения: 990
Никога не бих участвала в подобни предавания  Naughty . Не мисля ,че "Море от любов " би ми помогнало по някакъв начин за решаването на проблемите ми  Stop . Същото важи и за останалите предавания  Stop. Много държа на личното си пространство и не мисля че такава показност с романтичен привкус  ще ме зарадва, даже мисля ,че ще предизвика отрицателни емоции у мен  Crazy

# 54
  • Мнения: 1 313
Аз съм гледала "Море от любов" и около 15 минути от "Имате поща". Третото предаване за пръв път го чувам. Но не - не бих участвала. Опитвам се сама да решавам личните си проблеми, а не да ходя в предавания да ми помагат. Не виждам и защо, ако кажа по телевизията на някого, че го обичам това трябва да говори, че любовта ми е по-голяма, от колкото ако му го кажа лично Rolling Eyes И не мисля, че едно Море от любов може да ми оправи отношенията с някого за повече от седмица!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Бих участвала в "Море от любов", но само ако ми го направят на мен. (ама тъпо звучи "ми го направят" ) Просто съм си романтична по душа и такива предавания ме трогват. Все пак всички го правят от любов и не виждам нищо лошо. Всеки решава сам за себе си до колко може да разкрие от личния си живот.
Другите само съм ги засичала и не съм се задържала. Много сеир, малко искреност.

# 56
  • Мнения: 4 733
Може би в " Море от любов ", но само и единствено ако повода е много специален и положителен. Много ми е тъжно като гледам как разни хора се унижават и молят пред очите на толкова много хора. Тъжно е.

# 57
  • Мнения: 150
Боже, колко мъка има по този свят, Боже...

# 58
  • Мнения: 216
Нямам представа от Прелюбодейци и имате пощя, но тук рпедаванията с този формат са развле4ение #1 на ССДомакиня ето ви и

Прелюбодейци е американско предаване, Heartbreakers май беше на английски
Аз и тук не ги гледам, имам си по интересни занимания а ако искам драма имам бг мама ( ха даже има рима)  но сам чувала само за Cheaters и сам пуснала и link даже за да видят мамите че навсякъде има простотия Peace

# 59
  • Мнения: 1 299
но сам чувала само за Cheaters и сам пуснала и link даже за да видят мамите че навсякъде има простотия Peace

оооо, да, то и тия сериали дето ги гледаме не са просто ей така измислени... аз и понемската бях засичала разни подобни предавания, но тук все пак мамите от там са по компетентни  Wink

Общи условия

Активация на акаунт