Магазини за баня на достъпни цени

  • 12 944
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
Някой може ли да ми даде  инфо за шкафчета за баня,но не пластмасови/ПВЦ или както там ги наричат различните фирми.Търся нещо от МДФ-боя или фурнир още не съм сигурна,защото не знам кое е по-добро.Някой с яснота по темата ако е възможно да ме просветли,моля.

# 16
 Аз си обзаведох цялата къща от едно място и съм много доволна, защото си спестих много разправии. Всъщност отидох за мебели за хол, кухня и т.н, а се оказа че и шкафове за баня имат. Първо обаче специално за банята направих проучване и се оказа, че там са единствените по-различни, а не като навсякъде все PVC- та и МДФ боя, а мен това не ме кефи. Слава богу тези са пак МДФ, но за щастие естествен фурнир и цените им са ок. Това е защото сега стъпват на пазара. Ясно е че като е МДФ банята трябва да е голяма и да не се излага на пряка влага, та моята е с душ кабина и отговоря така че стана супер Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 5 178
Доминант М, не знам дали в София има. Внасят Испански плочки на Балдосер

# 18
За Доминант М нищо не намерих в нета.Има обаче сума ти сайтове на други фирми,но ще има да се побъркам докато ги обиколя.Препоръчайте ми няколко от вашия опит с мебелите за баня и то такива които не дават срок на доставка от днес за след сто години,защото вчера бях на едно място,където много ме "зарадваха"-щял да стане шкафа за началото на октомври-луда работа.В крайна сметка ако не успея да се изкефя на шкаф от МДФ естествен фурнир,ще трябва да се примиря с боя,но ми казаха познати че много лесно се надрасква.При всички положения не искам пластмаси,цхе ми стоят много менте,ако ще и да са от свръх материал.Чакам помощ
За mimi_li:Коя е фирмата за която говориш,че да отскоча при първа възможност

# 19
За Доминант М нищо не намерих в нета.Има обаче сума ти сайтове на други фирми,но ще има да се побъркам докато ги обиколя.Препоръчайте ми няколко от вашия опит с мебелите за баня и то такива които не дават срок на доставка от днес за след сто години,защото вчера бях на едно място,където много ме "зарадваха"-щял да стане шкафа за началото на октомври-луда работа.В крайна сметка ако не успея да се изкефя на шкаф от МДФ естествен фурнир,ще трябва да се примиря с боя,но ми казаха познати че много лесно се надрасква.При всички положения не искам пластмаси,цхе ми стоят много менте,ако ще и да са от свръх материал.Чакам помощ
За mimi_li:Коя е фирмата за която говориш,че да отскоча при първа възможност
Е най-накрая съмишленик. И аз съм за МДФ ест. фурнир Peace Боята така се драска, чеееее  #Cussing out и после кво правим #Cussing out Така, че с удоволствие- на мен цялата къща ми обзаведоха и съм много доволна на СТрацин 5 ще ги намериш и там може и да видиш и шкафчетата. Това е в Лозенец Laughing Сподели впечатления после Wink

# 20
Отидох-видях и съм в еуфория.Изпратиха ме и до другия магазин-там има един шкаф с мивка от зелено стъкло-маправо хлъцнах.Сега ми гледайте сеира докато си избера кой точно е моя шкаф.И срока на доставка е светкавичен.Супер.Много мерси за инфото Mimi_li.Ако има още някой с подходяща информация по темата чакам още поне една оферта,че да сверя часовника с цените и да си поръчвам,че няма един шампоан къде да сложа.

# 21
Отидох-видях и съм в еуфория.Изпратиха ме и до другия магазин-там има един шкаф с мивка от зелено стъкло-маправо хлъцнах.Сега ми гледайте сеира докато си избера кой точно е моя шкаф.И срока на доставка е светкавичен.Супер.Много мерси за инфото Mimi_li.Ако има още някой с подходяща информация по темата чакам още поне една оферта,че да сверя часовника с цените и да си поръчвам,че няма един шампоан къде да сложа.
Peace Hug Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 312
Ето тук http://recom.bgcatalog.com/index.html предлагат ЦЯЛОСТНО обзавеждане. От дизайна до довършването. Цените са според вашите възможности.
Аз лично не се възползвах (мъжът ми не искаше) и съжалявам, щото  от избора на плочките (месец април) до намирането на аксесоарите (в момента) луднах  от ровене в нета и обикаляне по магазините.

# 23
  • Мнения: 404
Къде в София се намира този магазин СИМА или той е само във Варна? 

# 24
  • Мнения: 133
искам да правя ремонт на тоалетната но се чудя понеже е тясна и висока какви плочки да избера -един цвят или пода един , стената до половината друг и другата част отново първия цвят.тази комбинация да не я издължи прекалено

# 25
  • Мнения: 53
маг.КОВКО и КОВКО LUX в Младост 4 имат и БГ плочки и други доставят ти го до дома.Доволна съм всичките ни неща за баните са оттам

# 26
В крайна сметка не видях нищо което да ме изкефи както шкафа със зелената мивка и си купих него.Не знам как ще ви се стори цената - 1564лв.-надявам се че не съм платила прекалено много,че мъжът ми ще ме отстреля Laughing Joy

Общи условия

Активация на акаунт