Свалял е жената на брат си...

  • 17 734
  • 145
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 485
Поздрави и целувки на всички Hug

Сега ми се обажда по телефона- отново да му пускам обяви в интернет,защото благодарение на моя обява днес успя да продаде нещо ,на което от месеци търсеше пазар. Беше развълнуван и щастлив.

Знаеш ли-може пък след като аз не му повлиях толкова време,сега като прочете какво мислят други хора за нашата семейна "комуна",да вземе пък да осъзнае  че животът си върви и миналото- добро или лошо,понякога е по-добре за загърбиш и гледаш напред.Дано осъзнае също ,че не всички жени може да са негови....и да уважава не тези ,които не са му дали секс,а тази която му е създала семейство и му дава секс и любов естествено -ежедневно.

Спирам да пиша,ще поглеждам от време на време и ако има все още интерес към темата-ще ви държа в течение!!!

Желая много любов и късмет на всички ви...

  

# 121
  • Мнения: 804
Браво!!! Браво!!! Браво!!!
Постъпила си чудесно и си се държала с достойнство. Не отстъпвай и продължавай в същия дух. Влагай по-малко нерви и го постави на място!  bouquet

# 122
  • Мнения: 1 799
И аз се радвам за подобна развръзка, но...
НО.
Не мисля, че възрастен човек толкова лесно се променя, да не кажа изобщо.
Не мисля, че от няколко мнения може да промени своето, да промени начина си на живот, изградените стереотипи.
А може наистина да не влага нищо в ходенето по гащи. То в тия жеги  Laughing

Така че отваряй си очите и поставяй въпросите ребром. Ако пак забележиш нещо. Не премълчавай. Не трупай в себе си.
Наистина си интелигентен човек, наблюдаващ се и анализиращ се. Не бъди мека. Горе главата.
Успех ти желая.  Hug

# 123
  • Мнения: 526
Много се радвам ,че си разговаряла с него сериозно и настоятелно.Това е може би първата стъпка към една промяна...надявам се.Продължавай в същия дух.Набий му в главата,че имаш достойнство и не желаеш да го потъпкват.Дано най-сетне да го проумее мъжа ти.Все пак хората се променят...ако имат желание за това Hug

# 124
  • Мнения: 17 407
azaf, твоят случай е по- различен  Peace
Телерика, успех! Heart Eyes Hug

# 125
  • Мнения: 2 336
Наистина е рано да се радваш. Първо трябва да се види налице промяната.
Истина е, че за сега трябва вече да поуспокоиш топката. Не говори вече за това, не критикувай повече.
Надявам се, че е разбрал твоят човек, че и ти си живо същество е че все пак трябва малко или много да се съобразява с твоите чувства. Особена ако наистина всичко за него е било без значение и минало.
Искрено се надявам да сте преминали една криза във вашия брак и да продължите силни и заедно да се борите за семейството си и неговото благо.

# 126
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Радвам се за вас мила! Hug
Не знам искрен ли е или не съпруга ти - ти самата все още не знаеш, но първата крачка е направена. Вярвам, че понякога човек губи реална представа за нещата около себе си и един (в случая 50 Simple Smile ) поглед отстрани може да проясни картинката. Важно е обаче човек да е "отворен" за такава критика, а мъжа ти явно е, което говори добре за него.
Желая ти това да е последният проблем в семейството ти! Simple Smile
Усмихни се и бъди себе си!

# 127
  • Мнения: 1 455
Браво Терелика Hug
Сега поне знаеш,че си оставила картите на масата и всичко зависи от него.Предполагам прекалено си мълчала и затова те просто не са се усетили докъде стигат,дано мъжа ти се осъзнае,може наистина да не влага чувства и просто не е разбрал,че е отишъл твърде далеч.Може би точно тези 50 мнения да са го отрезвили.
На мен лично ще ми е интересно да пишеш как са се развили нещата и много сили и успех ти желая!

# 128
Браво Терелика Hug HugМисля,че си постъпила мн.добре и наистина мненията на толкова жени е подействала като студен душ на мъжа ти.Явно не си е давал ясна сметка за това което прави и че така те засяга,но е станало добре че си го накарала да ти изброи поне едно сем което се държи така.Може би за първи път се замисля за това по дълбоко.Знаеш ли че сега може и да почне да те оценява повече и да си даде ясна сметка какво ти е причинил и да се разкайва за това.Междувремено ти препоръчвам да ограничите вижданията с въпросната до минимум,а ти излизай и се забавлявай с приятелки-поне имаш къде да оставиш детето.Така мъжът ти ще види че не си само даденост и може да го хване страх че ще те загуби.Искам да те питам нещо-абе свекървати не и ли прави забележка на тая че всичко и се види и че ходи полугола когато има др.хора тоес вас.По принцип свек.не спестяват такъв коментар,та ми е чудно.Я да я среже веднъж пък да видим дали ще и е толкова наперена физиономията.Мила мога да ти кажа,че такива жени винаги ще има но ние трябва да се борим да си запазим семейството,но да го правим с достойнство а не хленчещи.И никой в този живот не е застрахован от подобно нещо

# 129
  • Мнения: 619
Terelika Simple Smile
Много се радвам за теб момиче.Дано наистина си е отворил очите и така да ви тръгнат добре нещата.Дано наистина да му е дошло малко като студен душ ,защото често търсим този ефект, но не го постигаме Simple Smile

# 130
  • Мнения: 364
Terelika Simple Smile
Много се радвам за теб момиче.Дано наистина си е отворил очите и така да ви тръгнат добре нещата.Дано наистина да му е дошло малко като студен душ ,защото често търсим този ефект, но не го постигаме Simple Smile

Присъединявам се към момичетата!  bouquet
Дано да постигнеш желания ефект! Успех! Hug

# 131
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Добре си направила.Сега за известно време се успокой и недей да се ровиш. Времето ще покаже дали е преосмислил нещата.

# 132
  • Мнения: 2 427
Аз не бих се вживявала толкова.Било какво било.Аз си комуникрирам с две-три от бившите гаджета на съпруга ми,виждайки факта че са в една голяма компания и се уважават като приятели.В началото малко се бях шокирала от това,но в крайна сметка става въпрос за период в който нито ме е познавал,нито е предполагал че съм съществувала,биле са на по 20-хлапашка история...аз ходя с тази,после се скрарали,та с онази.И аз имам бивши гаджета.Да се правя че не ги познавам ли,когато съм със съпруга си.
Има много по-голяма вероятност да ми изневерят с някоя нова непозната,отколкото да се връща към жени с които е бил и с които се е разделил защото нещата не са вървяли добре.А и щом се е оженил за мен ,а не за една от тях,вади си изводите кой повече харесва.Все пак се обвързвашхм,за цял живот.За да не се обвърже с тях а с мен ,значи аз съм по убавата:)
Така разсъждавай и ти и ще ти е по-леко.Ако пък не успэш -просто отиди и говори с нея открито и цивилизовано,така ще разбереш това което те интересува ,а няма да гадаеш какво и как.

# 133
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сега виждам темата...
1. Няма ли по-значителни неща, за които да се терзаеш.
2. предложи на мъж ти да я изчука, та да види, че и тя има само една (без задната) дупка, точно като теб Wink И да миряса..., ако не му е 'аресало  Joy

Терелилка, сори... Blush Нищо лично...   bouquet Ама много драми из тези ширини... повечето изкуствени.

# 134
  • Мнения: 2 336
Сега виждам темата...
1. Няма ли по-значителни неща, за които да се терзаеш.
2. предложи на мъж ти да я изчука, та да види, че и тя има само една (без задната) дупка, точно като теб Wink И да миряса..., ако не му е 'аресало  Joy

Терелилка, сори... Blush Нищо лично...   bouquet Ама много драми из тези ширини... повечето изкуствени.
Момичето каза, че наистина си има и други по - сериозни драми, за които да се терзае.
Това не значи, че това не трябва да я дразни!

Общи условия

Активация на акаунт