Плот с газови котлони

  • 10 155
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 884
В магазини "Зора", в момента доста уреди на "Аристон" са на промоция и затова цената на плота е 599 лв. (иначе е към 700).

съжалявам че не сложих двойка и вграден фритюрник.По е удобна газта.

Това е много добра идея! Изобщо не се бях сетила, ще поразгледам за такива фритюрници, не съм виждала май  newsm78

iva78, какво по-конкретно не им е хубаво на "Аристон", аз все си мислех, че са добра марка. Този, който ми предлагате с Камелия също ми хареса, но (поне по външен вид) "Аристон"-а ме грабна повече.В къщи всички уреди са Аристон-ползвам ги вече 5 години.Избирах ги по красота и функционалност, и наистина са такива, само че от качеството не съм доволна-фурната много бързо буквално се издъни, изтриха се и надписите покрай копчетата...и друга грешка-котлоните са ми само газ /съпругът ми често отсъства от дома, и представи си какво става като точно тогава газта свърши/, навремето пред електрическите котлони предпочетох вградена скара. Ако искаш, погледни в BG-snimka, Valacheva- на търсене...

По отношение на вдлъбналото положение на катлонотие - горните части се махат, нали? Защо е трудно почистването тогава?

Diki, нали има и външен котлон/и? Там не може ли да слагаш всякакъв размер теджери?

# 16
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Аз ще бъда с двойка на газ. Въобще не ползвам котлони на ток, а и едва ли ще се случи да готвя на 4 котлона на веднъж, най-много на два ми се е случвало, за да си вземам 4 котлона.
Иначе по темата, на мен газ на керамика ми харесва повече. Инокса изисква често търкане.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Що се отнася до рязането на плота-за един уважаващ себе си майстор това не би било проблем. Нашият майстор казва, че дори и да не успеем да си купим котлони преди поръчката на кухнята, може плота да се реже дори и ако е вече монтиран.

А няма ли да са ти множко тези всички котлони на аристон?

Нашата кухня е монтирана вече, а дупката за плота е изрязана (в размерите на "Зануси"-то), майсторите, които я монтираха са от Русе. Затова трябва да търсим някой друг за допълнително изрязване.

Що се отнася до бройката - ми те са си 4 котлота, само дето електрическия е с удължение.

# 18
  • Мнения: 617
Ние пък много искахме да не е плот с четери котлона ами само два газ и ток. След дълго търсене и обикаляне си намерихме такъв от магазините на Diplomat, отгоре е керамичен а отстрани има лайсна инокс.

Общи условия

Активация на акаунт