Крем ДЕВА срещу целулит - СПУКАНИ КАПИЛЯРИ

  • 17 214
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
Добре, че не се мажа....


Отврат! Shocked

# 16
  • Мнения: 1 941
ГОРЕЩ ТЕЛЕФОН НА КОМИСИЯТА ЗА ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ 0700 111 22
Имам спомен, че здравното министерство също има подобна телефонна линия, но не мога да вляза в сайта им нещо.... ако някой може да провери www.mh.government.bg
Открих и този сайт www.potrebitel.bg може там да помогнат нещо или поне някакви напътствя да дадат!
nepukistka ако искаш може да направиш снимки, с които да онагледиш проблема. СЪщото могат да направят и останалите, които имат оплаквания.
Но, моля ви не оставяйте нещата така! Нека, този който проявява такава престъпна небрежност към здравето ни да си плати!!!

# 17
  • Мнения: 1 313
Ужас! Аз ползвах досега една опаковка от другия им крем за отслабване и днес за първи път се намазах с антицелулитния, но още сутринта ще замине за кофата! Експерименти няма да си правя. И за пореден , не знам вече кой път си обещавам- български продукти козметични никога да не ползвам! Thinking

# 18
  • Мнения: 2 492
ГОРЕЩ ТЕЛЕФОН НА КОМИСИЯТА ЗА ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ 0700 111 22
Имам спомен, че здравното министерство също има подобна телефонна линия, но не мога да вляза в сайта им нещо.... ако някой може да провери www.mh.government.bg
Открих и този сайт www.potrebitel.bg може там да помогнат нещо или поне някакви напътствя да дадат!
nepukistka ако искаш може да направиш снимки, с които да онагледиш проблема. СЪщото могат да направят и останалите, които имат оплаквания.
Но, моля ви не оставяйте нещата така! Нека, този който проявява такава престъпна небрежност към здравето ни да си плати!!!




О , няма да оставя така нещата ... по късно ще се обадя на този номер , че сега не върви колегите да ме слушат . Simple Smile
И аз съм за снимки - довечера ще ги снимам и ако намеря блу тута ще ги пусна и тук .
Останалите момичета - моля ви ако са ви се появили снимайте ги , ако задвижа нещата да има снимков материал .
При мен са много малки , колкото монета от 5 ст , но защо пък да ме обезобразяват !!! Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 2 492
да пусна около 50 поста с такива споменавания - егаси и съвпаденията .
Има и такива , на които нищо им няма - ама на вас рискува ли ви се !?!


Дай линк за по лесно да погледна да видя какво пише  Rolling Eyes


Тук във форума следях темите за Дева и първо тук забелязах честото споменаване за поява на капиляри !
После пуснах едно търсене в гугъла и попаднах на още мнения от сорта - и се обедих тотално , че повредата не е в моя телевизор .

# 20
  • Мнения: 2 492
Само с едно намазване с Дева за 2 часа получих толкова много спукани капиляри,че буквално изпаднах в шок.Краката ми до коленете(до там бях намазана)бяха станали като дранис телена четка.Не знам дали има значение,но бях и овита с фолио.Като развих фолиото изживях истински ужас при вида на краката си,веднага се измих и нещата малко се успокоиха,но ми останаха и достатъчно спукани капиляри


Да , има връзка - добре , че съм против всякакви увивания на кожата , че както си мажех всичко и после лягам да спинкам ... сутринта щеше да има писъци . #Crazy

# 21
  • Варна
  • Мнения: 535
При мен когато се появи проблема от крема - зачервяване и белене на кожата, го спрях и се обърнах към производителя....Девойката, която отговори на мейла ми каза, че и тя го ползвала и че нямала проблем и че грешката била в мен защото сигурно съм била алергична.....
Тези направо са си за КОМИСИЯТА ЗА ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

# 22
  • Мнения: 19 302
сег прочетох темата и се ужасих.аз имам вече спукани капиляра след раждането и бях почнала да се мажа и с Дева.добре че досега само 2пъти съм мазала.а някой знае ли кое е причината за получаване на спукани капиляри?аз съм се мазала дълго време с антицелулитния гел на Лореал,но не съм имала такъв проблем.

# 23
  • Мнения: 2 492
сег прочетох темата и се ужасих.аз имам вече спукани капиляра след раждането и бях почнала да се мажа и с Дева.добре че досега само 2пъти съм мазала.а някой знае ли кое е причината за получаване на спукани капиляри?аз съм се мазала дълго време с антицелулитния гел на Лореал,но не съм имала такъв проблем.

Някоя от съставките на крема им не е в ред ... или са прекалили с нещо като количество , защото крема е ефтин - трябва да си  подържат ниската цена , направили  са компромис със състава .
Как си мислиш за 5 лв кое по напред да вложат в този крем - дали парите за реклама , дали опаковката , дали съставки и т.н.

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
за съжаление и при мен има увеличени капиляри Close
само на единия крак, след бременността се появиха, но бяха малко и незабележими. а сега... Shocked
а иначе бях толкова доволна, краката ми се изгладиха перфектно... Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 22:43 от karmacoma

# 25
  • Мнения: 393
 Shocked Shocked Shocked Ужасно, добре че прочетох преди да започна да се мажа. Ако ми се появят спукани капиляри по краката  #2gunfire Ужас ужас, надявам се да се справите с този страничен ефект момичета, май почти винаги евтиното излиза скъпо за съжаление Sad

# 26
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Малко тъп въпрос, но какво е спукан капиляр?
И аз се мажа с крема, но ненамирам нещо нередно newsm78

# 27
  • Мнения: 1 236
Малко тъп въпрос, но какво е спукан капиляр?
И аз се мажа с крема, но ненамирам нещо нередно newsm78
Едни такива малки за4ервявания,като много тънки вени4ки,които си ли4ат .По-скоро мрежа от такива вени4ки...егати как
го обясних само Crazy

# 28
  • Мнения: 374
И аз мога да се присъединя към вас. Аз по принцип имам достаспукани капиляри, затова отначало не им обърнах внимание, после ми мина през ума, че може да е от крема, но сега като видях , че има и други със същите оплаквания, вече съм абсолютно сигурна. Май приключвам с използването на този така хвален до скоро продукт! Sad

# 29
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
И след колко време ви се появиха тези спукани капиляри? И увивахте ли се с разни там фолиа?

Общи условия

Активация на акаунт