подут корем , как да се справя

  • 6 946
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 778
И аз имах такъв проблем - в началото на лятото, когато започнах със зелените храни и диетата. Стомахът ми се подуваше от зеленията и .. аз си реших проблема с Еспумизан. Подейства за един ден. Но наистина ако има здравословен проблем е хубаво първо да се консултираш с лекар!

# 16
  • Мнения: 2 386
На мен и стомахът и коремът ми са така, дори от вода се подуват  Confused

# 17
  • Мнения: 278
То било всеобщ проблем, а аз все гледам другите момичета какви плоски коремчета имат.  Mr. Green
Много е гадно. Ходих на изследвания, нищо ми нямало, газирано не пия, ям домати и краставици, плодове, пия вода - минерална, непрекъснато. Резултата е: Кога ти е термина?!?  ooooh!

# 18
  • Мнения: 2 386
 Laughing И аз като се налоча с вода..... ми отстъпват място  в автобуса  Mr. Green, защото съм слаба, а имам подут корем  Cry Cry Cry

# 19
  • Мнения: 526
Добре е да се посети гастроентеролог при такива проблеми.Иначе Еспумизан или Мезим Форте няма да навреди,но ако е нещо специфично,може да няма ефект.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Активиа  Mr. Green

# 21
           Ох май проблемът е масов .  Whistling
       Майтапът на страна , ама ще ходя за направление . Не ми се занимаваще , че джи пи то ми е едно...... #2gunfire 
       Това с еспумизанът и Мезим форте също е идея  thumbsup

# 22
  • Мнения: 223
На мен и стомахът и коремът ми са така, дори от вода се подуват  Confused
Embarassed

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз имам този проблем. Сутрин като стана съм почти като дъска, но с първият залък (или дори глътка) ставам като бременна Tired Много ме дразни тоя корем Close Пробвала съм безуспешно с Активия, Еспумизан и Мезим форте, ходя на фитнес, опитвала съм да спра тестените храни... но корема си седи Whistling

# 24
  • Мнения: 216
обърнете внимание дали ще спре ако спрете млечните продукти може да сте Lactose intolerant

# 25
  • Мнения: 2 959
Ето тук също има подобна публикация, може да откриете полезна информация.

# 26
  • Мнения: 2 631
Аз си мисля, че може би разширеният стомах също води до бързо подуване...  Whistling
Може и да греша

# 27
  • Мнения: 1 952
Не грешиш.

# 28
  • Мнения: 2 386
Вариантите са много, но си трябва лекар. Аз пак ще ида и този път отказвам да пия Креон, аман.

# 29
  • Мнения: 1 128
Лек за проблема не мога да ти дам,но ако това ще те успокой не си единствената Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт