За персоналните ви странности или "Лудите, лудите - те да са живи"

  • 7 254
  • 164
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 423
Като ви чета, почвам да се питам
защо ли не завърших психология?!
Толкова много хляб има от вас.

# 76
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Излизам за работа, викам асансьора и макар да знам че съм го направила се връщам да натисна дръжката на входната врата за да се убедя, че е заключена  Crossing Arms

Няколко пъти съм се връщала от автогарата с такси, което току що ме е закарало до там... разбира се, вратата е заключена. И знам, че съм я заключила, ама ей на - влудява ме въпросът "Ами ако не съм?". Поради тази причина едното пътуване за малко да ми пропадне - изпуснах рейса...
Щипките - според цвета на прането. И при мен е така. Но простирам най - дребните дрехи най - отпред.
Набрани пердета - ей, откачам. Винаги ги опъвам идеално.
Различавам чорапи на ляв и десен.
В офиса - винаги подреждам дъската с листовете за предстоящите задачи. Не че е моя работа...

# 77
  • Мнения: 3 835
Като ви чета, почвам да се питам
защо ли не завърших психология?!
Толкова много хляб има от вас.

Не мога да повярвам, че нямаш никакви странности. Еййййй, образцова си, и това си е.  Mr. Green Joy

# 78
  • Мнения: 3 423
Не мога да повярвам, че нямаш никакви странности. Еййййй, образцова си, и това си е.  Mr. Green Joy
Като изключим любовта ми към РЛ,
другите странности никому не пречат.

# 79
  • Мнения: 6 417
Несподелена, Лиске...

# 80
  • Мнения: 3 835
Не мога да повярвам, че нямаш никакви странности. Еййййй, образцова си, и това си е.  Mr. Green Joy
Като изключим любовта ми към РЛ,
другите странности никому не пречат.

Ами те и моите никому не пречат, ама като прочетох за профи Вучков, и се отказах да ги споделям. А любовта ти, пречи ли някому? Mr. Green

# 81
  • Мнения: 173
Много мразя пенсионери да ми звънят на вратата дълго време. Подпират се на звънеца и докато не изляза, не се махат. Готова съм да ги метна през пояс в шахтата на асансьора.

Дразня се от етикети на дрехи. Много малко фирми ги правят от мек памучен плат. Режа ги щом се прибера от пазар.

# 82
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не мога да гледам как човек се гмурка - по телевизията, особено ако е дълго време под вода - задушавам се. Буквално не мога да дишам, особено ако някой друг не може.

Изпитвам панически страх от вода, на която не виждам дъното, може да е два сантиметра дълбока и много добре да го знам, но е голяма паника.

Това трябва да съм го писала стотици пъти. Не мога да спя, ако:

-> на пода в стаята има нещо - чехли, чорапи, не бива да го виждам
-> на нивото на очите ми има нещо - стол с дрехи, нещо, което не си е на мястото. Монитора и телевизора не се броят
-> в стаята има отворени врати или гардероб или шкафове
-> до мен няма стол с телефона ми и разни други особено необходими ми докато сшя неща
-> в стаята свети нещо, мишката, лампичка на зарядно или монитора или тонколоните или няма значение какво, просто не трябва да свети
-> на чаршафа ми има гънка, боклуче, мирише на нещо, било то и прах за пране

Обичам да спя и да се чува аларма на кола, ако е мелодична. това малко се промени откакто спя на първия етаж, ама... Wink

Чувствам се добре, когато от стените ме гледат хора - не мога да живея без плакатите си, имам 30на само на Ейми Лий и тя ме гледа отвсякъде, обичам това.

В чата ми е ясно как се чувства някой дори без сда ми напише и дума, особено ако тъжен. Няма нужда да ми казва нищо, аз просто знам.

И има нещо в думите "тя" и "нея", когато ги изговаря или пише мъж за жена, в която е влюбен. Не мога да го обясня. Изговарянето - как да е, ама писането...

Сигурно има и още, но не се сещам, сигурно не са толкова странни, не че тези са кой знае колко, де. Но простирането не ми е проблем, щото пера дрехата като я съблека и никога нямам толкова пране, че да се чудя как да го простра.

# 83
  • Мнения: 4 770
  И аз го усещам това в написаното, мислех си че няма други като мен... Shocked   Hug

# 84
  • Мнения: 14 507
втора образцова като лиска Mr. Green
нямам нито една подобна странност. и въобще не ползвам щипки за пране

# 85
  • Мнения: 4 111
Полудявам, когато чуя звукът от удара на вилица в зъбите, побърквам се, откачам, спирам да ям и потрепервам от ужас...  Sick

# 86
  • Мнения: 3 216
Откачам,ако чуя някой да мляска-директно го намразвам Embarassed С този човек не мога да стоя и 5 мин на масата-поврьща ми се,нервно ми е и ми идва да го убия. Още много имам ,ама направо ме е срам да кажа.

# 87
  • Мнения: 3 835
втора образцова като лиска Mr. Green
нямам нито една подобна странност. и въобще не ползвам щипки за пране


Напиши си го в профила, 'щото иначе не важиш, че си образцова. Mr. Green  Joy

# 88
  • Мнения: 2 361
  Единствената ми странност е, че не мога да заспя ако пръстите на краката ми срещнат гънка по чаршафа.
  Възхищавам ви се за щипките, такава подреденост!

# 89
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

нямам нито една подобна странност. и въобще не ползвам щипки за пране


И аз вече не ползвам. Преодолях го. Имам си сушилник Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт