За персоналните ви странности или "Лудите, лудите - те да са живи"

  • 7 240
  • 164
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 753
Сядам винаги на определено място около масата за хранене. Мястото си е мое и се сърдя ако някой се опита да ми го заеме  Crossing Arms
Махам задължително целофана от кутията за цигари.
Понякога изпитвам (непонятно за мен) удоволствие от това да се чувствам зле.
Раздигам масата в момента, в който последния си пусне вилицата.
Сменям периодично с ново старото шише с парфюм в шкафа ми с бельото.
Обичам да си гълтам дъвките на 5-тата минута след като ги сдъвча  Laughing
Заключвам се винаги в банята, дори когато съм сама в апартамента.
От години се прибирам от работа по един заобиколен маршрут и така и не успях да си наложа да минавам по по-пряк път. Харесвам си стария и това е  Crossing Arms

Ще допълвам по-късно

 Вие?

# 1
  • Мнения: 3 622
Където и да съм задължително преди да си легна чета книга  book
Сутрин като стана първо си правя кафе и задължително отделям 15 минути да си го изпия с някакво четиво в ръка   kaffeetrmker_2
Дъвката я дъвча  5 минути и я гълтам  Sick
Броя овце докато заспивам

 

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 13:50 от Tasha

# 2
  • Мнения: 15 619
Първо помислям за ближния, после за себе си..., но странност ли е това?!?

# 3
  • Мнения: 4 753
Странно е да не си егоист, да. Вече си заклеймена. Не се цепи от стадото на егоистите Naughty

# 4
  • Мнения: X
Имаше такава тема в Красива мама клик -
Писах доста, но и тук мога да се включа.
Говоря си с улични кучета и котки (Да не съм доктор Дулитъл?! CrazyMr. Green

# 5
  • Мнения: 15 619
Странно е да не си егоист, да. Вече си заклеймена. Не се цепи от стадото на егоистите Naughty
Ъм, ти не си разбрала нещо.   newsm78 Thinking Аз тука такива не съм срещала! Naughty
ССФ не е егоистка!

# 6
  • Мнения: 2 495
Хехе, готина тема Wink
Ставам точно с алармата, ама веднага щом звънне...не обичам да се излежавам.Даже мъжО ме бъзика, че съм била като войник Laughing
Не обичам да има чинии в мивката-и една лъжица да има, веднага я измивам Crazy
Всяка седмица, задължително си купувам по един чифт обици...Незнам вече колко чифта имам ooooh! Mr. Green
 newsm78

# 7
  • Мнения: 589

Заключвам се винаги в банята, дори когато съм сама в апартамента.
Ще допълвам по-късно

 Вие?

Аз пък се къпя на отворена врата,даже когато не съм сама... Embarassed

# 8
  • Мнения: 189
Винаги си обръщам първата цигара, навик от 10 клас.
Чета вестниците отзад напред
Сменям си часовника на другата ръка, за да се подсетя за нещо.
Броя си крачките.
Късам хартийки на колкото е възможно малки парченца.
Непрекъснато си плета и разплитам плитки в косата.
И аз се заключвам в банята, дори когато не съм сама.

Сигурно има още, но ме досрамя Embarassed

# 9
  • Мнения: 120
Любопитна темичка  Grinning

Понякога докато слушам нещо - радио или разговор, зациклям за момент и почвам да броя буквите на това , което чувам, върху разни съставни части на нещо дето ми е пред очите - я копчетата на вентилатора, я частите на лицето , я терасите на отсрещния блок...  Grinning

# 10
  • Мнения: 120
А... и аз също чета вестници и списания отзад-напред - по-интересни са ми така  Mr. Green

Слава Богу, книгите не ги чета така  Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 1 481
Не стъпвам на кръгли шахти, още от дете , не знам защо...
Когато говоря по телефона, или съм на семинар/конференция/скучна среща  рисувам квадрати/ правоъгълници и ги запълвам с химикала.....
Не се заключвам, но никога не се къпя на отворена врата, независимо къде/с кого съм ...

# 12
  • Мнения: 6 029
винаги подреждам чиниите, чашите и приборите на едни и същи места на сушилника след като са измити. много мразя някой да ми ги нареди по друг начин, после ги пререждам.
имам определена схема на чистене и мразя като ми я нарушават.

# 13
  • Мнения: 6 417
Когато простирам прането, подбирам щипките според цвета на дрехите.  smile3506

# 14
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 225
Аз пък винаги чета вестници и списания подред - от първата до последната страница.
Нося часовник на дясната ръка.
Имам си система за простиране и ме дразни, когато бабите се опитват да ми обяснят, че според тях не е правилна.

# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А моите щипки са винаги по един и същи начин: първи ред - сини, следват червени, зелени, жълти. Последния път на картончето имаше и 2 бели. Изхвърлих ги ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 006
Не мога да вирея на тишина. Където и да съм, или където и да отида пускам музика или подсещам да пуснат. Включително и в стаите и отделните помещения в офиса. ooooh!

Трудно устоявам да не си купувам чехли. Срам ме е да кажа колко чифта имам. Числото не е едноцифрено.

Всяка дрешка в гардероба ми е на отделна закачалка. Дори и потничетата от две педи. Не сгъвам дрехи и да ги подреждам една върху друга. Няма такава лудост...Има - простирам дрехите /вкл. и детските ooooh!/ на закачалки и после направо ги прибирам.

Парфюмирам си калъфките на възглавниците.

Когато съм на море не пропускам нито един изгрев на живо.

Много обичам да облека себе си и дъщеря ми в еднакви цветове и почти еднакви дрехи. Последна мания - и да вържа косите и на двете ни на две ниски опашки.

За професионалните странности-изкривявания няма да започвам.

# 17
  • Мнения: 742
скубя от памучните одеала валма и ги правя на топченца  Laughing

вечер не мога да заспя без поне два реда прочетени /и докато чета, скубя топчета  Mr. Green/

когато вървя до някого, винаги заставам така, че другия да ми е отдясно. Случвало ми се е да се въртим като пумпали едни около други, ако спътника ми пък има същите щения.

прескачам кръгли шахти, мразя черни волги-решила съм че ми носят нещастие. Белите обаче са ми на късмет  Laughing

не докосвам дори една дреха, която съм решила, че ми влияе зле. дори не смея да я пипна, за да я изхвърля..

има и още  Laughing

# 18
  • Мнения: 120
Аз прането си го подреждам задължително по големина - на първите редове винаги са най-обемните дрехи, а на последния ред остава само бельото.

Така си редя и измитите чинии , а и имам определено място за чашите от вино и водните и мразя да са разместени..

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз прането си го подреждам задължително по големина - на първите редове винаги са най-обемните дрехи, а на последния ред остава само бельото.

То това не е странност, и аз така правя. И става една зависимаст . чаршафите са защипани със синьо, кърпи и калъфки - в червено и т.н. Знам, че съм луда.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Понякога изпитвам (непонятно за мен) удоволствие от това да се чувствам зле.

Като гледам как дисциплинирано си простирате прането, явно странната съм аз, защото го простирам абсолютно хаотично, без никаква система в цвета на шипките... Thinking Че даже и дрехите не подбирам - каквото ми се подава първо от легена, това грабвам... Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 405
Нямам такива в момента, при мен е хаос.

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ммм, Нати, нищо не си видяла още Mr. Green Ей сега ще дойде Бу да обясни за сгъването на прането, за да не се глади. Нещо, което аз така и не запомних.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Ммм, Нати, нищо не си видяла още Mr. Green Ей сега ще дойде Бу да обясни за сгъването на прането, за да не се глади.

Виж, това може и да ме заинтригува - от чисти мързел... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 516
Когато простирам прането, подбирам щипките според цвета на дрехите.  smile3506
Шуши, и аз така правя.  Joy

# 25
  • Мнения: 4 586
Имам силно обоняние и постоянно анализирам миризмите.
Парфюми, пот, шкембе чорба, менстурален цикъл, наскоро правена кола маска, скоро боядисвана коса,
телесни миризми - някои са много приятни.
Преди 2-3 години сутрин малкият ми син имаше специфична миризма, така и не съм намерил
още аналог. По улиците се съобразявам и с въздушните потоци - от къде идва миризмата.
В това отношение след като си избръсна брадата, 2 седмици кожата е толкова чувствителна,
че в гръб в стая усещам течението в резултат на това, че някой се съблича или облича.
По отношение на миризмите, София ми е абсолютен кошмар. 5 и повече миризми смесени,
са отврат, независимо какви са.
Влизам в стая, една от колежките си прибира чекмеджето. Няма смисъл, лак за нокти.

# 26
  • Мнения: 6 029
Wolf, това е ужасно!
все едно да съм постоянно бременна в първия триместър, като си спомня колко гадно беше.. съчувствам ти направо.

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В това отношение след като си избръсна брадата, 2 седмици кожата е толкова чувствителна,
че в гръб в стая усещам течението в резултат на това, че някой се съблича или облича.

Аааа, добър си Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 1 103
Проверявам по няколко пъти дали всички уреди са изключени и дали чешмите не текат преди да изляза. Много е затормозяващо, но не знам как да престана.

# 29
  • Мнения: 804
Като гледам как дисциплинирано си простирате прането, явно странната съм аз, защото го простирам абсолютно хаотично, без никаква система в цвета на шипките... Thinking Че даже и дрехите не подбирам - каквото ми се подава първо от легена, това грабвам... Mr. Green
Аз пък полудявам като видя неподредено пране. Дразни ме дори когото е на чуждите балкони.
Мразя дрехи извън гардероба, но в гардероба ми е организиран безпорядък.
Дразня се от не подравнени текстове на всякакъв вид писма и документи.
Дразня се когато видя дори непозната двойка в която партньорите са облечени в различен стил - напр. той с елегантен костюм а тя с фриволна рокличка и по чехли.
Спирам, че май моето към проклетия отива. Sick

# 30
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Помня като маймуните, по 3 минути (докато си изям банана)  Joy - в момента, в който цъкна с дистанционното, вече съм забравила дали съм си заключила колата и повтарям действието по няколко пъти  Whistling
Това не пречи обаче доста пъти да я оставям отключена ooooh!, добре че съм в гараж.

Винаги си обръщам първата цигара

...простирам дрехите на закачалки

Това и аз го правя Simple Smile

Професионални изкривявания колкото щеш - дразня се на колегите, че разбъркват въпросниците, след като пристигнат, подреждам ги по региони и интервюиращи Crazy
Ако някой друг е писал програмата за обработка нещо ме гложди отвътре и винаги вземам и макета и задължително внасям творчество, трудно ми е да работя иначе.
Чета всичко, от първата до последната цифра и оправям нелогичности - въпреки че не ми влиза в задълженията и има кой да гледа след мене...

Дразня се от не подравнени текстове на всякакъв вид писма и документи.
И това също, вкл. на безумния вид на някои от нашите въпросници Stop

# 31
  • Мнения: 2 467
Цвета на щипките според прането.
Посудата на стелажа в строг ред  винаги един и същ. Когато дойде свекърва ми и мие чинии, аз подреждам след нея тайничко стелажа  Embarassed
Подправките също в строго определен ред и когато бива нарушен ми е тъпо и бързам да го оправя.
Тоалетната хартия винаги да виси от вътрешната страна (мразя да е към стената и дори в заведения я оправям  Embarassed ).
Вечер задължително заспивам или с телевизор, или с книга.
Прескачам шахти.
В тоалетната винаги влизам с преса или книга  Blush
На излизане проверявам ютията и печката...

Стига толкова, че взех да се изненадвам от себе си  Laughing

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Посудата на стелажа в строг ред  винаги един и същ. Когато дойде свекърва ми и мие чинии, аз подреждам след нея тайничко стелажа  Embarassed
Подправките също в строго определен ред и когато бива нарушен ми е тъпо и бързам да го оправя.
Тоалетната хартия винаги да виси от вътрешната страна (мразя да е към стената и дори в заведения я оправям  Embarassed ).

Това и аз го правя. Дори не бях забелязала.

# 33
  • Мнения: 15 619
Ей, нали се разбрахме!
Това са си нормалности!!!
Нищо странно не виждам, Thinking с изключение на щипките, newsm78 може би!!!
Обичам да са различни и когато аз простирам, свекърва ми се дразни. Що ли?!?!?

# 34
  • Мнения: 804
Ей, нали се разбрахме!
Това са си нормалности!!!
Нищо странно не виждам, Thinking с изключение на щипките, newsm78 може би!!!
Обичам да са различни и когато аз простирам, свекърва ми се дразни. Що ли?!?!?
Щото ти си простряла. Дали пък това не е странност???

# 35
  • Мнения: 4 753
Излизам за работа, викам асансьора и макар да знам че съм го направила се връщам да натисна дръжката на входната врата за да се убедя, че е заключена  Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 503
До тук почти не видях странности. По- скоро навици. Учудващо е колко съм нормална.

# 37
  • Мнения: 516
Когато вървя с някого по улицата (най-вече с мъж) обезателно трябва да съм от ляво- някой беше казъл, че има нещ общо с желанието да си доминираща страна във връзката GrinningИ не мога да спя на оряно до стената легло, ако няма странична табла - дупката между леглото и стената ме побърква!С теци дето има място от двете страни нямам проблем newsm78

# 38
  • Мнения: 528
Простирам си прането хаотично.
Чета вестници и списания отзад напред.
Не стъпвам върху  шахти.

# 39
  • DE
  • Мнения: 967
Имам невероятната способност да не слушам събеседника си. Просто изключвам веднага!
Когато излизам от вкъщи задължително се връщам по един път!
Мразя да говоря по телефон!!! Ужас!
Винаги, навсякъде и по всяко време си въртя косата!

# 40
  • София
  • Мнения: 3 421
Посудата на стелажа в строг ред  винаги един и същ. Когато дойде свекърва ми и мие чинии, аз подреждам след нея тайничко стелажа  Embarassed
Подправките също в строго определен ред и когато бива нарушен ми е тъпо и бързам да го оправя.
Тоалетната хартия винаги да виси от вътрешната страна (мразя да е към стената и дори в заведения я оправям  Embarassed ).

Това и аз го правя. Дори не бях забелязала.

И аз ги правя тези неща - т.е. вече не са странности щом толкоз народ ги практикува. Обаче мъжът ми все пак го смята за странност - не може да разбере защо хем е измил съдовете, хем мърморя че не са подредени.  Joy

# 41
  • Мнения: 211
О, Боже Laughing
Колко неще правя и аз несъзнателно, но като ви чета тук, осъзнавам, че поне 80% от това, което сте написали, ми е присъщо и на мен.

- И аз се къпя или каквото там на заключена врата винаги.
- И аз подреждам съдовете в миялната винаги по един и същи начин.
- Също ред имам и в простирането, а и в подбора на щипките за пране и цветовете на дрехите Embarassed
- В гардероба също са по цветове.
- Не стъпвам по кръгли шахти.
- Шишенцата  на тоалетката са подредени по височина. Винаги.
- И тоалетната хартия ми виси от вътрешната страна (Ей, не съм само аз kyllmg)
- Още си намислям желание, когато видя електронен часовник  на 13:13 например.

Засега това се сетих.

# 42
  • Мнения: 1 563
събирам цифрите от номерата на колите , които виждам

# 43
  • Мнения: 3 537
- Простирам си прането много прецизно и внимателно,и според това какъв е цвета на дрехата,същия цвят щипки и слагам,или най-сходния който имам. Винаги простирам дрехите на лице и предницата им да гледа към мен

- Ям семките винаги от към "дупето " им

- Случва се доста често когато съм сама в къщи и да си говаря сама и размишлявам на глас

- Не обичам да минавам под улични лампи, тъпо, но...може би още от детството ми е останало

- Ако ми се случи след като изляза навън и да трябва да се върна, че съм забравила нещо ,задължително сядам за няколко секунди на леглото или стол и след това излизам пак...на това му се вика тъпо суеверие вече Mr. Green...незнам защо го правя....

- Вечер никога не си ража ноктите, майка ми ми го повтаряше и от нея сега и на моето дете го казвам Mr. Green ...незнам защо...

-  Преди да взема и облека някоя дреха или бельо от гардероба за мен, детето или мъжа ми, задължително я помирисвам, никога не пропускам

За сега само за тези неща се сещам...

# 44
  • Мнения: 183
Касиди поздравления за ,лудешката темичка  bouquet,преди известно време бях апелирала да си направим сборна тема на лудите и изкукуригващите ,ето че сме доста Joy,но все още се водим нормални!
аз мразя да подреждам прането и го простирам,както дойде ,а щипки не ползвам Naughtyобичам да обличам децата си в тон с моите дрехи,даже и мъжо ама той не се поддава лесно Twisted Evil,винаги чета вестник и списани отзад напред ,че понякога и книгите newsm78,аааа има и още ама......то си е за мене Rolling Eyes

# 45
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък полудявам като видя неподредено пране. Дразни ме дори когото е на чуждите балкони.
Мразя дрехи извън гардероба, но в гардероба ми е организиран безпорядък.

Значи, ако живееш срещу нас ще се дразниш много... Mr. Green Макар че аз мразя да простирам на балкона и ползвам сушилнята дори през лятото понякога.

А в моя гардероб пък е като аптека - всичко е подредено по видове дрехи /панталони, поли и т.н./, цветове...Със затворени очи мога да открия това, което търся. Към дрехите и обувките си се отнасям с особено внимание...

# 46
  • Мнения: 526
Когато вървя с някого по улицата (най-вече с мъж) обезателно трябва да съм от ляво
Аз вървя винаги от вътрешната страна на тротоара,когато съм с друг.
Найлоновите пазарски торбички връзвам на възел и така ги прибирам.
Не мога да стоя в изцяло затворено помещение-трябва да има отворен прозорец или отворена врата към друга стая.
Мразя да ми пипат и разглеждат мобилния.
Никога не се обръщам към мъжа ми по име,също и той към мен.
За да заспя,ми трябват две възглавници.
Не обичам да докосвам непознати или бегли познати,освен да се ръкувам с тях.
Вкъщи нямам нито един часовник(освен тези на дисплея на телефона и на компютъра).
Не си купувам и нямам нито една черна дреха.

# 47
  • Мнения: 8 999
Леле, аз съм направо ненормално нормална. Хаотичният хаос и непоследователността са моите странности. А, и много мразя някой да ми диша в лицето.

# 48
  • Мнения: 4 753
някой да ми диша в лицето.

В смисъл някой да ти се завре в лицето и да ти говори, нали?... Ароматите са невероятни

# 49
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Много мании си имам. Но гледам да не им обръщам внимание напоследък, защото смятам, че ми влияят пагубно на психиката. А и на хората около мен също.

# 50
  • Мнения: 2 292
Не обичам някой да ми стои zад гърба или до мен и да ми наднича в монитора. Няма zначение какво е покаzано на него.

# 51
  • Мнения: 8 999
някой да ми диша в лицето.

В смисъл някой да ти се завре в лицето и да ти говори, нали?... Ароматите са невероятни

Да. А също и докато спя - винаги се врътвам на другата страна, защото имам чувството, че собственият ми мъж ми издишва кислорода и за мен остава само въглеродния двуокис, направо се задушавам. Не обичам и да ме попипват, когато говорят с мен /например да ми махнат конче от ревера, или да ми нагласят шалчето, или да ме побутват съучастнически, сякаш иначе няма да ги разбера/.

# 52
  • Мнения: 2 441
Като водех децата на градина, която е през един блок от нашия, със сина ми заобикалях отляво, с дъщерята отдясно.
В магазина винаги пазарувам по определена схема - за всеки си имам точно определен маршрут.
Не ми пречи да се върна за нещо, след като изляза от нас,пак ми върви.

# 53
  • Мнения: 173
Не обичам да пипам метални предмети.
Нямам никакви метални бижута, гердани с метални закопчалки.

Винаги когато мога ям с пластмасови вилички или китайски клечки.

Не съм се женила толкова години заради пръстена. Търсихме каменно пръстенче някакво, но имам пръстета тънки като на детенце и всичко ми е голямо.

Приятелят ми носеше ланец сребърен. Не се гушках в него докато не спря да го носи.

Като отключвам си мия ръцете след това.

Сега пия желязо заради хемоглобина. И като се изпотя мириша на стотинки. Всички казват, че си въобразявам, но аз си се къпя по 3 пъти на ден.

За рождения ден ми подариха златна гривна. Мога да спечеля Оскар за ролята, която изиграх. Стои си в кутийката. Може би никога няма и да я отворя.

Мисля, че никой не може да ме бие. Пращайте лекарите да ме освидетелстват най-накрая. Толкова години го пазехме в тайна.

# 54
  • Мнения: 4 753


Сега пия желязо заради хемоглобина. И като се изпотя мириша на стотинки.
 
Това ме разби, честно  Laughing Бих те питала подробност, но ще се въздържа  Whistling

# 55
  • Мнения: 819
Не обичам да пипам метални предмети.
Нямам никакви метални бижута, гердани с метални закопчалки.

Винаги когато мога ям с пластмасови вилички или китайски клечки.

Не съм се женила толкова години заради пръстена. Търсихме каменно пръстенче някакво, но имам пръстета тънки като на детенце и всичко ми е голямо.

Приятелят ми носеше ланец сребърен. Не се гушках в него докато не спря да го носи.

Като отключвам си мия ръцете след това.

Сега пия желязо заради хемоглобина. И като се изпотя мириша на стотинки. Всички казват, че си въобразявам, но аз си се къпя по 3 пъти на ден.

За рождения ден ми подариха златна гривна. Мога да спечеля Оскар за ролята, която изиграх. Стои си в кутийката. Може би никога няма и да я отворя.

Мисля, че никой не може да ме бие. Пращайте лекарите да ме освидетелстват най-накрая. Толкова години го пазехме в тайна.

 ooooh! е това вече наистина не е за вярване  Joy Меко казано си странна   Mr. Green

# 56
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Наистина. Меко казано заслужаваш Оскар и то не само заради гривната  #Crazy

# 57
  • Мнения: 173
Всичко друго си ми е наред. С годините съм се научила да си замаскирам "Проблема".

Простирам си нормално, като вземам щипките наред, излежавам се сутрин, оставям си чиниите в мивката без угризения. Едни метални предметчета, нищо работа.

# 58
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не съм се женила толкова години заради пръстена. Търсихме каменно пръстенче някакво, но имам пръстета тънки като на детенце и всичко ми е голямо.

Ние си купихме с моя мъж дървени халки от Етъра, изработени на струг, задвижван от вода. Супер екологични. Същите такива халкички взехме и за децата. нали си представяш за колко малък диаметър става дума.
Та не се оправдавай с пръстена Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 013
мия си ръцете постоянно
чета вестници и списания отзад напред
когато редя пасианси на РС -то си имам ред и никога не започвам следващ преди да са наредила предходния
броя плочките по тротоара,когато вървя
броя дърветата две по две ,когато пътувам с кола
не убивам паяци - домашни,даже не ги засмуквам с прахосмукачката- не знам защо

# 60
  • Мнения: 528
събирам цифрите от номерата на колите , които виждам
това и аз го правя...и ги редуцирам до едноцифрено

# 61
  • Мнения: 189
Цвета на щипките според прането.
Тоалетната хартия винаги да виси от вътрешната страна (мразя да е към стената и дори в заведения я оправям  Embarassed ).
Вечер задължително заспивам или с телевизор, или с книга.
В тоалетната винаги влизам с преса или книга  Blush

всичко това важи и за мен  Rolling Eyes

# 62
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 158
Винаги си лягам с мобилния ми на нощното шкафче.

Винаги се мажа с боди лосион след баня.

И аз простирам по определен ред.

В колата слушам само едно радио и се дразня ако някой ми смени станцията.

Като загасям телевизора преди да си легна винаги е на един и същ канал.

И аз си пожелавам нещо като видя две еднакви числа на телефона или на компютъра.

Обличам се по определен ред-прашки,сутиен,чорапки,дънки и блуза

Има и още ама ще викнете добрите доктори накрая..

# 63
  • Мнения: 804
А в моя гардероб пък е като аптека - всичко е подредено по видове дрехи /панталони, поли и т.н./, цветове...Със затворени очи мога да открия това, което търся. Към дрехите и обувките си се отнасям с особено внимание...

Ти не си луда, ти си герой!!! Ако аз постигна това ще съм най-гордият човек на света.

# 64
  • Мнения: 6 029
Винаги си лягам с мобилния ми на нощното шкафче.


просто си представих ти и мобилния ти (телефон?) легнали заедно на нощното шкафче:)

# 65
  • Мнения: 7 122
Докато говоря по телефона, свевя саксиите. Понякога барабар с цветята. Embarassed

# 66
  • Мнения: 4 753
Докато говоря по телефона, свевя саксиите. Понякога барабар с цветята.
Отказах се да налучквам Simple Smile Какво означава това? Embarassed

# 67
  • Мнения: 7 122
плевя значи. Simple Smile Че съм проЗта.

# 68
  • Мнения: 621
Винаги си пия кафето с лъжичката или бъркалката вътре.
Чета отзад-напред пресата ,по същия начин разглеждам и списания.
Много мразя като съм подредила някои вази и джунджурий (по принцип не обичам накичени неща Twisted Evil) някой да ми ги прережда или да ми ги разбутва  #2gunfire
Независимо в коя стая съм,телевизорите бачкат навсякъде....

# 69
  • Мнения: 1 400
Чета отзад-напред пресата ,по същия начин разглеждам и списания.
Много мразя като съм подредила някои вази и джунджурий (по принцип не обичам накичени неща Twisted Evil) някой да ми ги прережда или да ми ги разбутва  #2gunfire
Независимо в коя стая съм,телевизорите бачкат навсякъде....
И аз така.
Обачее, като се замисляя....навсякъде цари хаос според някои хора (честичко Blush) и въпреки всичко винаги намирам на секундата това което ми трябва newsm78 Кое е по шантаво- че го намирам или че е хаос Thinking  Mr. Green

# 70
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
О, за пасиансите бях забравила - винаги гледам да ги подреждам по схема, черните карти да са обградени от червени Crazy

# 71
  • Мнения: 15 619
И понеже твърде много от "странностите" се повтарят, предлагам да им направим списък и да ги прекръстим на "нормалности".

# 72
  • Мнения: 173
А моите никой не ги прави. Вашите нормалности, аз с професор Вучков на четвърти километър!

 newsm45

# 73
  • Мнения: 17
 Непрекъснато си въртя косата. Откакто се помня го правя. Сестра ми ме плашеше, че косата ми ще стане на фитили и ще слагат свещички в тях. Аз и вярвах и си въртях коста още по-усърдно, понеже нямах тъпение да ме украсят като коледна елха.

 Много мразя някой да ми минава зад гърба. Направо полудявам. В една от работите ми седях с лице към стената точно до вратата на кухята и и беше страшно.

 Ако някои ме побутне, докато слушам музика със слушалки, подскачам като опарена. Опитвам се да се контролирам, но не става. Колегите ми са се научили да обикалят около мене и да помахват, когато искат нещо да ми кажат.

 Ако ми е скучно и намеря някаква хартийка, започвам да си правя оригами или човечета от хартия. В един бар, където ми беше адски скучно напипах едни флайери и си направих от тях бар, с посетителите и всичко останало. Зае цялата маса. Преместихме се на друга маса. Сервитьорката дойде да почисти и се шашна. Реши да остави произведението ми непокътнато.

 Ако някои ми изпищи близо до ухото, в състояние съм да го убия. Особено дясното ухо. Обхваща ме някаква моментална лудост и направо не знам какво правя.

# 74
  • Мнения: 3 835
Мислех да си споделя странностите, ама се отказах. Mr. Green

# 75
  • Мнения: 3 423
Като ви чета, почвам да се питам
защо ли не завърших психология?!
Толкова много хляб има от вас.

# 76
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Излизам за работа, викам асансьора и макар да знам че съм го направила се връщам да натисна дръжката на входната врата за да се убедя, че е заключена  Crossing Arms

Няколко пъти съм се връщала от автогарата с такси, което току що ме е закарало до там... разбира се, вратата е заключена. И знам, че съм я заключила, ама ей на - влудява ме въпросът "Ами ако не съм?". Поради тази причина едното пътуване за малко да ми пропадне - изпуснах рейса...
Щипките - според цвета на прането. И при мен е така. Но простирам най - дребните дрехи най - отпред.
Набрани пердета - ей, откачам. Винаги ги опъвам идеално.
Различавам чорапи на ляв и десен.
В офиса - винаги подреждам дъската с листовете за предстоящите задачи. Не че е моя работа...

# 77
  • Мнения: 3 835
Като ви чета, почвам да се питам
защо ли не завърших психология?!
Толкова много хляб има от вас.

Не мога да повярвам, че нямаш никакви странности. Еййййй, образцова си, и това си е.  Mr. Green Joy

# 78
  • Мнения: 3 423
Не мога да повярвам, че нямаш никакви странности. Еййййй, образцова си, и това си е.  Mr. Green Joy
Като изключим любовта ми към РЛ,
другите странности никому не пречат.

# 79
  • Мнения: 6 417
Несподелена, Лиске...

# 80
  • Мнения: 3 835
Не мога да повярвам, че нямаш никакви странности. Еййййй, образцова си, и това си е.  Mr. Green Joy
Като изключим любовта ми към РЛ,
другите странности никому не пречат.

Ами те и моите никому не пречат, ама като прочетох за профи Вучков, и се отказах да ги споделям. А любовта ти, пречи ли някому? Mr. Green

# 81
  • Мнения: 173
Много мразя пенсионери да ми звънят на вратата дълго време. Подпират се на звънеца и докато не изляза, не се махат. Готова съм да ги метна през пояс в шахтата на асансьора.

Дразня се от етикети на дрехи. Много малко фирми ги правят от мек памучен плат. Режа ги щом се прибера от пазар.

# 82
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не мога да гледам как човек се гмурка - по телевизията, особено ако е дълго време под вода - задушавам се. Буквално не мога да дишам, особено ако някой друг не може.

Изпитвам панически страх от вода, на която не виждам дъното, може да е два сантиметра дълбока и много добре да го знам, но е голяма паника.

Това трябва да съм го писала стотици пъти. Не мога да спя, ако:

-> на пода в стаята има нещо - чехли, чорапи, не бива да го виждам
-> на нивото на очите ми има нещо - стол с дрехи, нещо, което не си е на мястото. Монитора и телевизора не се броят
-> в стаята има отворени врати или гардероб или шкафове
-> до мен няма стол с телефона ми и разни други особено необходими ми докато сшя неща
-> в стаята свети нещо, мишката, лампичка на зарядно или монитора или тонколоните или няма значение какво, просто не трябва да свети
-> на чаршафа ми има гънка, боклуче, мирише на нещо, било то и прах за пране

Обичам да спя и да се чува аларма на кола, ако е мелодична. това малко се промени откакто спя на първия етаж, ама... Wink

Чувствам се добре, когато от стените ме гледат хора - не мога да живея без плакатите си, имам 30на само на Ейми Лий и тя ме гледа отвсякъде, обичам това.

В чата ми е ясно как се чувства някой дори без сда ми напише и дума, особено ако тъжен. Няма нужда да ми казва нищо, аз просто знам.

И има нещо в думите "тя" и "нея", когато ги изговаря или пише мъж за жена, в която е влюбен. Не мога да го обясня. Изговарянето - как да е, ама писането...

Сигурно има и още, но не се сещам, сигурно не са толкова странни, не че тези са кой знае колко, де. Но простирането не ми е проблем, щото пера дрехата като я съблека и никога нямам толкова пране, че да се чудя как да го простра.

# 83
  • Мнения: 4 770
  И аз го усещам това в написаното, мислех си че няма други като мен... Shocked   Hug

# 84
  • Мнения: 14 500
втора образцова като лиска Mr. Green
нямам нито една подобна странност. и въобще не ползвам щипки за пране

# 85
  • Мнения: 4 111
Полудявам, когато чуя звукът от удара на вилица в зъбите, побърквам се, откачам, спирам да ям и потрепервам от ужас...  Sick

# 86
  • Мнения: 3 216
Откачам,ако чуя някой да мляска-директно го намразвам Embarassed С този човек не мога да стоя и 5 мин на масата-поврьща ми се,нервно ми е и ми идва да го убия. Още много имам ,ама направо ме е срам да кажа.

# 87
  • Мнения: 3 835
втора образцова като лиска Mr. Green
нямам нито една подобна странност. и въобще не ползвам щипки за пране


Напиши си го в профила, 'щото иначе не важиш, че си образцова. Mr. Green  Joy

# 88
  • Мнения: 2 356
  Единствената ми странност е, че не мога да заспя ако пръстите на краката ми срещнат гънка по чаршафа.
  Възхищавам ви се за щипките, такава подреденост!

# 89
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

нямам нито една подобна странност. и въобще не ползвам щипки за пране


И аз вече не ползвам. Преодолях го. Имам си сушилник Mr. Green

# 90
  • Мнения: 2 697
Сигурно имам порядъчно много странности, но сега се сещам за две...

--- като видя текст, веднага започвам да го редактирам (да не говорим, ако има някоя правописна или пунктуационна грешка - направо не мога да се спра да не ги оправя) и да го форматирам;
--- мразя да ми свети слънцето срещу очите и съм се автоматизирала да дърпам завесите навсякъде, където ида Sick

# 91
  • Мнения: 1 533

нямам нито една подобна странност. и въобще не ползвам щипки за пране


И аз вече не ползвам. Преодолях го. Имам си сушилник Mr. Green

Заради необичайно странния персонален мързел на мой Киро да сложи вече четвърта година от ония приспособления за простиране - пръчки с въженца, простирам на два сушилника на терасата. Вече даже не му давам зор. Приспособлението си стои подпряно в ъгъла повтарям, четвърта година, и съм си свикнала да си го гледам тъй както си е опаковано. Щипките една по една излетяха през терасата, детето ги учи да летят.

# 92
  • Мнения: 2 978
Откачам,ако чуя някой да мляска-директно го намразвам Embarassed С този човек не мога да стоя и 5 мин на масата-поврьща ми се,нервно ми е и ми идва да го убия. Още много имам ,ама направо ме е срам да кажа.


Абсолютно по същият начин се чуствам и аз #Cussing out

# 93
  • Мнения: 780


Набрани пердета - ей, откачам. Винаги ги опъвам идеално.
Различавам чорапи на ляв и десен.
Това с чорапите  и аз го правя Simple Smile Да се успокоя че не съм сама  Joy - моят мъж все ми се чуди как ги различавам - чак се гордея с това. Чиниите...... на сушилника / сега и в миялната / си имат определен ред / когато съм в свекърва ми откачам като видя че нейните не са така и като ги мия си ги подреждам - винаги , а тя ме гледа  Shocked    Joy  Joy  Joy

# 94
  • Мнения: 3
Броя си глътките, като пия вода. Винаги! newsm12 Когато вървя си тананикам наум нещо и дишам в такт с мелодията... понякога е доста изморително! smile3506 Карам мъжа ми да  стиска ноктите на ръцете ми /силно/. Доставя ми невероятно удоволствие!!! hahaha

# 95
  • Мнения: 5 622
Имам мания към сините очи  Confused Като видя синеоки хора и почвам да ги гледам само в очите.

Наскоро се срещах с една съфорумка. КАто видях, че е синеока, забравих да я слушам изобщо какво ми говори. Бях като луда, само я зяпах(винаги гледам нюанса на сините очи, имат ли примеси на друг цвят и това как отбляскват светлината  Blush) Може би съм разменила някакви две-три думи, автоматично и това да е било. После и се извиних на ЛС....  Embarassed

Нямам по-голяма мания от тази...

# 96
  • Мнения: 1 732
Ненавиждам някой да яде семки срещу мен и да плюе.
Способна съм да го удуша от яд...

# 97
  • Мнения: 2 867
Асоциирам буквите, цифрите и дните от седмицата с определени цветове.
Моментално забравям името на човека с когото се запознавам.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 826
Немога да търпя отворени врати,винаги ставам за ги затворя.
Не понасям да свети някъде из дома и веднага ставам да изгася.(дори и коридора)
Винаги заспивам наляво.
Немога да спя на пуснато PC , винаги го спирам.
Събуждам се винаги 5 до 15 мин преди да ми звънне алармата , дори да съм си легнала преди 2 часа ....(това и аз незнам как го правя  #Crazy )
Не понасям някой да ми пипа косата.(дори и приятеля ми)
Винаги когато се къпя си мия зъбите,дори това да е било преди 30 мин.
Имам си ред на процедурите  в банята и си го спазвам. Laughing
Когато си отворя очите ставам веднага и отивам да пия мляко с нес в кухнята-млякото трябва да е с 1 % масленост ,нескафето на Nescafe ,цигарите Карелия..Ако нещо не е както трябвя, нямам огънче или някой ми е изпил млякото откачам  Stop Много съм агресивна ако нещо пречи на сутрешното ми удоволствие.  Laughing
Радиото в кунята работи денонощно.Мразя някой да го спира.Тишината ме влудява.
Скимтене на улично куче ме разплаква.Не понасям животно да плаче.Дори хората не ме разтройват толкова , незнам защо....  Cry
Винаги когато се прибирам от работа звъня на някого по тел-а (тези с които говоря безплатно  Laughing ) , за да ми мине по-бързо пътя до вкъщи.
Много рядко и само когато съм много на кеф или съм ядосана вдигам на непознати номера , през другото време им давам "тихо"
Никога не паля цигара на заведение докато не ми донесат питието.
Ревнувам компютъра си повече от всичко.Мразя чужди хора да сядат , а пък да ровят .....  #2gunfire

# 99
  • Мнения: 27 524
Не различавам една до друга буквите м и б или ако са в една дума. Laughing Съответно думи като камбана и проблем ми отнемат минути за изписването им  Laughing
Спя на лампа.
Има и още, ама не мога от раз да се сетя.

# 100
  • Мнения: 4 111
Обичам да пиша с числа и го правя бързо - все едно пиша с букви, разчитането е малко по-бавно, защото повечето пъти има комбинации, например 14 може да е "аг" или "н".
На всяка буква от азбуката отговаря число.
Пример:

152924113 51 169251 18 24918121 9 415 16171330 22717815 - 3186 651415 169261 18 2201139, 17182491911461915 6 131121115 1615-2131415, 8126151915 1615362461915 1626199 9131 111513291412399.

# 101
  • Мнения: 2 471
Имам силно обоняние и постоянно анализирам миризмите.
Парфюми, пот, шкембе чорба, менстурален цикъл, наскоро правена кола маска, скоро боядисвана коса,
телесни миризми - някои са много приятни.
Преди 2-3 години сутрин малкият ми син имаше специфична миризма, така и не съм намерил
още аналог. По улиците се съобразявам и с въздушните потоци - от къде идва миризмата.
В това отношение след като си избръсна брадата, 2 седмици кожата е толкова чувствителна,
че в гръб в стая усещам течението в резултат на това, че някой се съблича или облича.
По отношение на миризмите, София ми е абсолютен кошмар. 5 и повече миризми смесени,
са отврат, независимо какви са.
Влизам в стая, една от колежките си прибира чекмеджето. Няма смисъл, лак за нокти.


Аз пък си мислех, че само съпруга ми е бил куче в предишен живот Laughing

# 102
  • Мнения: 2 897
Не мога да вирея на тишина. Където и да съм, или където и да отида пускам музика или подсещам да пуснат.

Аз съм същата.Не мога да заспивам на абсолютна тишина-побърквам се.Затова винаги звучи някаква музика.
Често се случва да си тананикам нещо на ум,или да си тактувам,откривам ритъм във всевъзможни звуци Crazy

Много обичам да облека себе си и дъщеря ми в еднакви цветове и почти еднакви дрехи.
Така комбинирам облеклото на детето и половинката ,самата аз също се старая да се вписвам към стила им.Когато излизаме в градинката с малкия винаги в облеклото и на двама ни присъства поне веднъж един и същи цвят.
Мразя ръцете ми да не миришат на чисто,мия ги при всеки удобен случай.
Не минавам под улични лампи(навик от детството).
Понякога си въртя кичур от косата на пръста.
Обикновено мисля за няколко неща едновременно и при разговор мога тотално да объркам събеседника си.
Преди да извърша някаква дейност,обмислям набързо как да комбинирам нещата,че да направя най-малко движения.
Никога не съм на 100% спокойна,нито весела,нито щастлива-това адски ме изморява и изнурява Confused

# 103
  • Мнения: 161
постоянно мисля за няколко неща едновременно,
не мога да се съсредоточа сред разхвърляна стая и веднага почвам да прибирам,
винаги съм точна и ужасно много мразя да чакам,
дрехите,които нося задължително си подхождат по цветове,
никога не излизам без обици(чувствам се гола).

# 104
  • Мнения: 337
10 год. вече винаги ям една и съща пица в една и съща пицерия (само Виктория newsm10, независимо в кой квартал).Нося часовника на дясната ръка, не мога да спя, ако телевизора не работи, всички други шумове ми пречат и много се дразня Crazy ....
и аз се обличам в еднакви цветове с моето момиченце smile3535 smile3535, всички врати трябва да са затворени...
И още има, но ще ми свърши мястото

# 105
  • Мнения: 544
Излизам за работа, викам асансьора и макар да знам че съм го направила се връщам да натисна дръжката на входната врата за да се убедя, че е заключена  Crossing Arms

Винаги го правя това. Много често ми се случва вече да съм пред блока и да си втълпя, че не е заключено и съответно айде пак до горе  Whistling даже мъжът ми ме бъзика като излизаме заедно, като ми вика с подигравателен тон:"А ти дали заключи"

# 106
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Цитат
Никога не съм на 100% спокойна,нито весела,нито щастлива-това адски ме изморява и изнурява Confused

Това се отнася и за мен, може би защото постоянно анализирам всичко случващо се и по този начин не мога да изживея адекватно емоциите си. В главата ми е такъв хаос и обикновенно ми трябват час- два за да се отпусна и да заспя вечер.
Друга моя странност е, че легна ли да спя всяка мъждукаща светлина ме дразни и дори слагам кърпа върху модема, че да не ми светят копчетата му.
Като тръгна нанякъде винаги имам гадното усещане, че съм забравила нещо и се чувствам безпричинно притеснена.
Чувствам се неудобно ако някой ме види няколко пъти с едни и същи дрехи и по принцип помня къде с какви дрехи съм била и ако ходя пак там обличам други. Не ми е лесно, ей  Wink

# 107
  • Мнения: 157
Проверявам вратите,прозорците,колата,и ел.уредите което много ме изморява и изнервя.Успокояваме факта,че не съм само аз така.Това са така наречените фобий,които се пораждат естествено от СТРЕС на който сме подложени все повече и повече.
Много съм чувствителна и живея с проблемите и на хората ,дори и на животните.
Винаги някъде там вътре в мен има един страх от........................... ???

# 108
  • Мнения: 5 468
събирам цифрите от номерата на колите , които виждам
Shocked
И аз така правя. И ме е яд, че го правя, а не мога да се спра ooooh!. Не вярвах, че има друг такъв екземпляр.

# 109
  • Мнения: 1 817
И аз простирам по мой си начин-всяка отделна дреха с еднакъв цвят щипки.
Говоря си с уличните кучета и котки.Случвало ми се е да говоря и на предмети. Embarassed
Не стъпвам по шахти.
И аз помня къде с какви  дрехи съм била и следващият път гледам да не съм със същите. Отнася се и за детето ми.
На изпити не тръгвах без талисмана си-една изсъхнала гъба Laughing
Минавайки покрай погребална агенция се стремя да не чета надписите /по принцип си чета табелите по улиците/ Ако по инерция я прочета веднага бързам да прочета нещо по-весело или друго да ми се "изчисти" погледа.Това е много смешно Blush
В домакинстването имах доста странности-да подреждам нещата по големина и разни такива, но вече се отучвам, че подобни задълбавания вече много ме изморяват.
Сигурно има и още, но сега не се сещам.

# 110
  • Мнения: 1 817
сетих се и за още:
вървейки по тротоара гледам да стъпвам в плочките без да настъпвам чертите-добре , че съм с малък крак та почти винаги се събира в плочките.
Имам добро обоняние и душа дрехите и храната често.
не си режа ноктите вечер.
не обирам трохите с ръце...
кой знае колко много има

# 111
  • Мнения: 552
Когато съм изнервена започвам да търкам, да чистя или да мия прозорците. Случвало ми се е след като съм минала с прахосмукачка и парцал да пълзя по килима и да събирам косъмчета. Ако не съм вкъщи търся малки прашинки или боклучета, които събирам. В офиса мразя да има косми по столовете.
Пречи ми тиктакането на часовници. Вкъщи имаме само един и той е с плъзгаща стрелка.
Не обичам да ми пипат нещата. Ужасявам се когато майка ми реши да дойде за да ми помогне в домакинството. Не обичам друг да ми мие чиниите или да ми простира. А ако някой изчисти вместо мен, все едно нищо не направил.
Правя корекции в текстове с правописни или стилни грешки.
Ако някой започне да ме поучава или съветва, се запъвам като магаре на лед и правя точно обратното. Общителна съм, но ако някой започне да ме разпитва - млъквам или измествам темата.

Иначе съм си редовна  Laughing

# 112
  • Мнения: 2 849
събирам цифрите от номерата на колите , които виждам
Shocked
И аз така правя. И ме е яд, че го правя, а не мога да се спра ooooh!. Не вярвах, че има друг такъв екземпляр.
Joy Joy JoyОооо има ,има и още как .Ако не успея да видя номера добре(ако колата бързо мине) ,чак ме е яд .Скоро не съм го правила .
А кой брои колко крачки е разстоянието между дървета като върви ? CrazyРедовно го правя .
И въобще обичам да си броя на ум ,а математиката не ми е силната страна ,ква е тая моя лудост ?

# 113
  • Мнения: 7 122
А кой брои колко крачки е разстоянието между дървета като върви ? CrazyРедовно го правя .
Laughing Аз, моля.  Grinning И плочките, по които стъпвам.  Crazy

# 114
  • Мнения: 505
Имам силно обоняние и постоянно анализирам миризмите.
Парфюми, пот, шкембе чорба, менстурален цикъл, наскоро правена кола маска, скоро боядисвана коса,
телесни миризми - някои са много приятни.
..........................

Настръхнах, чел ли си Парфюмът  Shocked

# 115
  • Мнения: X
Имам силно обоняние и постоянно анализирам миризмите.
Парфюми, пот, шкембе чорба, менстурален цикъл, наскоро правена кола маска, скоро боядисвана коса,
телесни миризми - някои са много приятни.
..........................

Настръхнах, чел ли си Парфюмът  Shocked
И аз това си помислих!  Simple Smile

А иначе аз съм враг на всякакви такива влудяващи ритуали и условности. Може би е заради майка ми - по-суеверна жена от нея няма! Цялото ми детство е оплетено от ритуали и ритуалчета - сега като се усетя, че започвам да си фанатазирам някой сценарий гледам бързо да се спра и да погледна рационално.
Примери:
Не минавай под стълб, не си дръж чантата на земята, не си режи ноктите вечер, оправи пердето, че е криво, нареди чиниите по размер, махни боклучката от пода, върни се да провериш дали си изключила печката, прекръсти се, завърти се, не слагай черен сутиен на бяла блузка и т.н. безброй и две!
Нищо от това не спазвам, гледам всичко да правя по различен начин всеки път - странност, може би!  Wink

# 116
  • Мнения: 505
Аз мразя допира на дърво до зъбите, и когато дъщеря ми облизва клечката от сладолед, бързам да я извадя от устата и.
Гнус ме е от отворено кисело мляко, и никога не ям от такова, дори да съм го отворила аз.
Покривката на масата трябва да е изпъната и да виси равномерно от всички страни, дори в стаята да е разхвърляно, нищо не е по-важно от покривката.
Не мога да спя на отворена или притворена врата, усещам веднага.
Не мога да спя от вътрешната страна на леглото, имам чувството, че се задушавам.
Не излизам без пари, независимо къде ходя, трябва да имам пари в себе си.
Имам една програма на два канала, когато нещо ми хареса за гледане, но съм го засякла на 27 канал, превключвам задължително да го гледам на 9.

# 117
  • Мнения: 2 617
Събирам числата на номерата на колите до най-малкото число  Rolling Eyes (видях, че има и други като мен  Sad)

# 118
  • Мнения: 516
- "нещо",ме кара,по два пъти да проверявам,дали е заклю4ена вратата,
независимо,4е преди пет секунди съм завъртяла ключовете...случвало ми се е,
качвайки се в колата,да реша, 4е ще се върна,да пробвам пак,дали наистина съм заключила Crazy
-от професионално изкривяване, се заглеждам в нахората устата и се мъ4а да открия, дали имат изкуствени зъби,даже направо съм си питала:"това на пети горен зъб в ляво,порцеланова коронка ли е?" ooooh!

# 119
  • Мнения: 2 897
-от професионално изкривяване, се заглеждам в нахората устата и се мъ4а да открия, дали имат изкуствени зъби,даже направо съм си питала:"това на пети горен зъб в ляво,порцеланова коронка ли е?" ooooh!

Звучиш ми като зъботехник Thinking

# 120
  • Мнения: 5 622
- "нещо",ме кара,по два пъти да проверявам,дали е заклю4ена вратата,
независимо,4е преди пет секунди съм завъртяла ключовете...случвало ми се е,
качвайки се в колата,да реша, 4е ще се върна,да пробвам пак,дали наистина съм заключила Crazy


Мъжът ми го има това нещо. Адски е досадно и ме дразни ужасно. Това си е някакъв вид мания според мен...

# 121
  • Мнения: 4 300
- "нещо",ме кара,по два пъти да проверявам,дали е заклю4ена вратата,
независимо,4е преди пет секунди съм завъртяла ключовете...случвало ми се е,
качвайки се в колата,да реша, 4е ще се върна,да пробвам пак,дали наистина съм заключила Crazy


Мъжът ми го има това нещо. Адски е досадно и ме дразни ужасно. Това си е някакъв вид мания според мен...
И аз го имам. Не е мания, а е страх и предпазливост. Аз например никога не съм забравяла отключено и никога не съм губила ключ или пари през живота си.

# 122
  • Мнения: 2 161
Когато трябва да хвърля торбата с боклука отдалече започвам да скачам и да тропам,защото много ме е страх някоя котка да не скочи върху лицето ми.

# 123
  • Мнения: 446
Мале като чета пълно е със суеверни хора .И аз не правя изключение,но по скоро май сами си правим част от тези суеверия и ги изпълняваме след това.Аз обаче съм си поставила за цел да спра да спазвам тези неща и да правя всичко както дойде,малко е трудно защото имаш чувството че не е редно или няма да ти върви ,но ако свикнеш живота е много по лек,вие как мислите?

# 124
  • София
  • Мнения: 7 097
Когато трябва да хвърля торбата с боклука отдалече започвам да скачам и да тропам,защото много ме е страх някоя котка да не скочи върху лицето ми.

Сигурно на съседите ти им е интересно да наблюдават ритуалните ти танци около кофата за боклук... hahaha

# 125
  • Мнения: 2 161
Когато трябва да хвърля торбата с боклука отдалече започвам да скачам и да тропам,защото много ме е страх някоя котка да не скочи върху лицето ми.

Сигурно на съседите ти им е интересно да наблюдават ритуалните ти танци около кофата за боклук... hahaha
Толкова се страхувам,че ми е все тая.Поне рядко ми се налага да изхвърлям боклук.

# 126
  • Мнения: 2 897
.Аз обаче съм си поставила за цел да спра да спазвам тези неща и да правя всичко както дойде,малко е трудно защото имаш чувството че не е редно или няма да ти върви ,но ако свикнеш живота е много по лек,вие как мислите?

На мен тези привички или странности,да ги нарека не ми утежняват живота,но други независещи от мен неща Tired

# 127
  • Мнения: 359
Когато се запознавам с някой човек моментално правя асоциации с някое животно и впоследствие ако се говори или си мисля за човека първо си представям съответното животно.Себе си лично съм определила като овца

# 128
  • Мнения: 291
 - когато простирам, подбирам цвета на щипките според цвета на дрехите
 - когато отворя прах за пране, го защипвам с щипка, отговарящя по цвят на основния цвят на плика  - например,  ПЕРСИЛ със зелена щипка, цветен РЕКС с червена
 - чистя и подреждам нещо постоянно
 - когато отида на гости, първото, което оглеждам, е дали и колко е почистено и подредено (УЖАСССС!!!!!)
 - вдигам масата в момента, в който реша, 4е всички са приключили (и така всеки път си докарвам разправия с половинката)
 - простирам и по нощите, само и само да не ми се измачка прането (ако ще и само чорапи да са...)
 - в тоалетната ходя с книга или с преса
 - всяка седмица пререждам гардероба в частта с чаршафите и кърпите - както нашия, така и на детето
 - изпитвам ужас от вени, не само от вида им, а дори и само от мисълта за тях - няма шанс да ме видиш с длан, обърната нагоре

спирам, че проф.Вучков ме зове  Crazy

# 129
  • Мнения: 2 471
Мале Мишеееееее, няма да те каня в нас Laughing

# 130
1Не мога да поддържам гардероба си подреден-дори и да го въведа в ред, на следващия ден всичко отново е с главата надолу
2.Изпитвам ужас от влакчета в луна парк.На всякаква друга въртележка мога да се кача, колкото и да е бърза, само да не е влакче
 

# 131
Да Ви кажа честно,смятах че аз не съм на ред-обаче... newsm47 newsm53.Абе,май не съм за този свят,онзи ден гледам един циганин сложил едно огледало на едно дърво ,и се бръсне.На кръговото на Руски паметник в 17.30часа всички скочиха в трамвая да го гледат. Heart Eyes Heart Eyes

# 132
  • Bapнa
  • Мнения: 762
И аз прескачам кръглите шахти по улицата  ooooh! и заобикалям отдалеч клоуни - дори и този на Макдоналдс - мразя ги !
Друго не се сещам  Peace

# 133
  • Мнения: 2 663
Сядам винаги на определено място около масата за хранене. Мястото си е мое и се сърдя ако някой се опита да ми го заеме  Crossing Arms
Махам задължително целофана от кутията за цигари.
Понякога изпитвам (непонятно за мен) удоволствие от това да се чувствам зле.
Раздигам масата в момента, в който последния си пусне вилицата.


И още...
-със ставането включвам компютъра без значение дали ще го ползвам или не
-в гардероба ми е пълен безпорядък и колкото и да го подреждам след малко е пак същото
-винаги, когато правя нещо, от което ме е страх или съм притеснена ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да си стискам телефона (като ми взимат кръв, когато раждах) опитвала съм с друга вещ, не става, е мога да се успокоя така
-винаги махам целия целофан и станиолчето от вътре на кутията с цигари
-когато видя комбинация от цифри, било номер на кола или нещо друго винаги търся някаква зависимост между  всяка една от тях

-
Когато трябва да хвърля торбата с боклука отдалече започвам да скачам и да тропам,защото много ме е страх някоя котка да не скочи върху лицето ми.
и това го има при мен, само дето кофите са ни далече и обикновено спирам до тях с колата, свиркам или хвърлям нещо вътре ако има котка да избяга.Ако контейнера е затворен търся друг задължително
-броя си стъпките

Има и още ....

# 134
  • София
  • Мнения: 2 896
Ей, доста се посмях  Laughing
не че аз нямам мои си странностти де

Интересно това със съчетаването на цвета на щипките с този на прането защо се среща толкова често?!  Thinking

Ето някои от моите

- много съм разсеяна, но помня като слон телефонни номера, рег.номера на коли (тях като видя се опитвам да изчисля дали има зависимост м/у първите две и вторите две цифри, най-често откривам, че вторите са равни на първите +11) думи на чужди езици, рожденни дни и прочее.
- РС - винаги най-вляво на тулбара трябва да ми е таба за аутлука, после работните ексели или каквото там ще е, и чак тогава браузър и други
- имам и много странности, свързани с личната хигиена, но ме е срам да ги споделя ... онова момиче с металните предмети на какво я направихте

# 135
  • Мнения: 177
Като ви чета доста се успокоявам LaughingНе съм толкова луда, колкото се опасявах Laughing

Ето ви някои неспоменати до сега неща:
-НИКОГА не пия от чаша, която самата аз не съм измила. Не пия и от мокра чаша. Това ми е повече от фобия EmbarassedВече съм пословична с тези чаши Embarassed
-В тъмното имам усещането, че някой ме наблюдава. Под "някой" имам в предвид духове Confused Embarassed #Crazy
-Когато ме сърби носа си "перкам" шамарче, за да нямам ядове. Лошо е когато покрай мен има хора, а аз ако не го направя ще избуша Embarassed
И това е едва на първо четене...
Оф,може опасенията ми да се окажат не съвсем опровергани...

# 136
  • Мнения: 2 070
А някой помни ли как се казваха предните две теми с такава тематика. Бяха забавни.
Аз и там май споделих. Обичам винаги да сядам в края, от външната старан. например на студентските катедри в университета, в кола не ме кефи по средата, в заведение, ако сме на голяма маса. Също и в леглото предпочитам външната страна. Някакси не обичам да са ме хванали на тясно.

Иначе напоследък се замислям за една по-сериозна лудост - ужасно съм стисната на тема купуване на храна, но пък като вляза в книжарница може да се заплесна и да си похарча вс пари.И дрехи за детето. За мен по се сдържам. Мисля, че ако не се контролирам мога да уморя от глад близките си.

# 137
  • Мнения: 1 817

Оооо, темата е много забавна!
А аз да добавя, че помня рожденните дати на хората. Не само на близки, а и на случайни хора та даже още и на съучениците си /завършила съм преди доста години/
Харесвам нечетните цифри и се старая да си планувам важни неща на нечетни дати. Избягвам числата 8 и 4.


.Вмъкни Цитат
Цитат на: moon в събота, 04 август 2007, 16:21
.Аз обаче съм си поставила за цел да спра да спазвам тези неща и да правя всичко както дойде,малко е трудно защото имаш чувството че не е редно или няма да ти върви ,но ако свикнеш живота е много по лек,вие как мислите?

Съгласна съм с moon и аз се старая да намаля тези мои старнности.

# 138
  • Мнения: 401
Цитат
Никога не съм на 100% спокойна,нито весела,нито щастлива-това адски ме изморява и изнурява Confused

Това се отнася и за мен, може би защото постоянно анализирам всичко случващо се и по този начин не мога да изживея адекватно емоциите си. В главата ми е такъв хаос и обикновенно ми трябват час- два за да се отпусна и да заспя вечер.
Друга моя странност е, че легна ли да спя всяка мъждукаща светлина ме дразни и дори слагам кърпа върху модема, че да не ми светят копчетата му.
Като тръгна нанякъде винаги имам гадното усещане, че съм забравила нещо и се чувствам безпричинно притеснена.
Чувствам се неудобно ако някой ме види няколко пъти с едни и същи дрехи и по принцип помня къде с какви дрехи съм била и ако ходя пак там обличам други. Не ми е лесно, ей  Wink
 

мислех си ,че само аз съм така Simple Smile мога да си спомня и преди месец как съм била облечена -като съм била с някои

# 139
  • Мнения: 401
събирам цифрите от номерата на колите , които виждам
Shocked
И аз така правя. И ме е яд, че го правя, а не мога да се спра ooooh!. Не вярвах, че има друг такъв екземпляр.
Joy Joy JoyОооо има ,има и още как .Ако не успея да видя номера добре(ако колата бързо мине) ,чак ме е яд .Скоро не съм го правила .
А кой брои колко крачки е разстоянието между дървета като върви ? CrazyРедовно го правя .
И въобще обичам да си броя на ум ,а математиката не ми е силната страна ,ква е тая моя лудост ?

хахах аз пък една ве4ер не можах да заспя ,защото сестра ми хъркаше и започнах да броя през колко секунди хърка-7 Simple Smile

# 140
  • Мнения: 3 500
Не ми спират устата, даже никой да не ме е питал.
Сещам се за неща, които са ми причинили болка /от миналото/ , рева и се ядосвам за тях. #Crazy
Обожавам комбинацията кафе-плодово мляко.
Сутрин винаги закусвам кроасан с шоколад или сирене /пристрастена съм/.
Имам две пъпки, които постоянно чопля и те никога няма да зараснат. Laughing

# 141
  • Мнения: 3 500
Когато простирам прането, подбирам щипките според цвета на дрехите.  smile3506
ooooh! Laughing Laughing Laughing hahaha hahaha hahaha

# 142
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не си спомням дали съм писала, но постоянно чета всички табели, реклами, обяви и въобще всичко написано около мен, когато пътуваме и т.н. Ядосвам се, че като пътуваме не винаги успявам да прочета нещо  ooooh!- слава богу имам добро зрение и чета бързо та рядко ми се случва.
 Например в асансьора в офиса има залепена инструкция за ползване на асансьор...имате ли представа колко пъти съм я прочела за 3 години... Не знам защо я чета след като я знам наизуст, а и въобще не ми трябва, ядосвам се и не мога да спра. Напоследък пътувам с гръб към нея, защото е неустоимо да не я прочета, а вече се ядосвам на собственият си идиотизъм.

# 143
  • Мнения: 3 251
Не обичам да пия кафе в прозрачна чаша - не знам причината, но ме е гнус?!
Когато сервирам храна се опитвам да придам някакъв ред на съдържанието в чинията, е затова мразя миш-маш... Embarassed

# 144
 newsm78Странности-колкото искате:Мразя да стоя на обратната страна в автобус или влак.Не обичам когато друг ми подрежда дрехите и ги слага както и където си иска. #Cussing outКогато шишето е наполовина празно купувам ново-независимо какво е-веро,шампоан,парфюм,алкохол или каквото и да е друго в шише. newsm78Вечер обичам да спя в пълна тъмнина-не трябва да има дори една милимунда светлинка.На гроба на моята майка стоя и си говоря с нея Cryи още има ама сега не се сещам...

# 145
  • Мнения: 15 745
Когато простирам прането, подбирам щипките според цвета на дрехите.  smile3506


винаги на първия простор защипвам дрехите с червените щипки, а на втория с жълти

пордрежда прането
подреждам чиниите и чашите в сушилнята
гладя чаршафите много старателно и им правя прави ръбове
мразя някой да ми кара колата

# 146
  • Мнения: 603
Простирам прането по много странна система - цвета на щипките да съвпада с дрехата, да вървят от голямо към малко, да се сливат цветовете.
Не мога да заспя (трудно заспивам) ако не гледам Discovery Channel или National Geografic. Може би заради превода на руски.
Не стъпвам върху шахти.

# 147
  • Мнения: 843
newsm78Странности-колкото искате:Мразя да стоя на обратната страна в автобус или влак.Не обичам когато друг ми подрежда дрехите и ги слага както и където си иска. #Cussing outКогато шишето е наполовина празно купувам ново-независимо какво е-веро,шампоан,парфюм,алкохол или каквото и да е друго в шише. newsm78Вечер обичам да спя в пълна тъмнина-не трябва да има дори една милимунда светлинка.На гроба на моята майка стоя и си говоря с нея Cryи още има ама сега не се сещам...
  Въх , това ми хареса.Simple Smile))   И аз така..   Все се чудя  що се мотат едни половинки из цялата ми къща.... newsm78

    Сериозно по темата..липса на нощна лампа..., каквато и да е...  само да ми е на ръка разстояние. Детски страх, може би.
     Липса на втора завивка... одеало,   дори и в жегите.  Не знам защо.
     Всекидневно пребъркване пред вратата  тип: " Взех ли всичко?!" при вече закрючена отвън врата и ужаса да се върна обратно.
      Най идиотският ми страх.. " Ще се върнат ли "моичките" и " Къде са"    Това вероятно е провокирано от новините и кървищата по пътя.
       Щото тати-то  кара щерката.  Кара и себе си в идиотската лудница.  Бог да ги пази, доколкото го има. И късмет.  Този ми страх е нещо необяснимо.  Аз съм спокоен човек, но ми се е случвало,  да ги чуя след  паднала батерия на ГСМ   и да   ревна с глас от облекчение. И да направя истерия. А не ми е присъщо..
   Всеки психолог ще ме заклейми като неуверена личност с проблеми в детството тип  " Нощната лампа", примерно.   но пък не знае останалотоSimple Smile))  ей, тва е тръпката.
    
  
      

# 148
  • Мнения: 524
леле, много лудички сме се събрали тука Laughing аз съм тежък случай - проверявам по 10 пъти дали съм заключила входната врата, дали съм угасила котлона или ютията. понякога когато излизам, се връщам да проверя дали всичко е наред. дрехите в гардероба подреждам по определен начин и издивявам, ако някой ги и разбутал. същото важи и за обувките. чета написаното по опаковките на хран.продукти, козметика, преди време събирах цифрите на бар-кода на опаковките. слава Богу, много отдавна не съм изфирясвала до такава степен. често се опитвам да структурирам като на кино-лента, да възстановя някое пътуване, къде, в колко часа къде сме били, как е било,с какво съм била облечена............ужас, май трябва да се обърна към специалист newsm47

# 149
  • Мнения: 3 500
Ели, моята лудост е обратно-пропорционална на твоята /така ли се пише newsm78/. Вече два пъти оставям вратата отключена. Веднъж съм заключила и съм оставила ключа на вратата, наскоро пък съм заключила, но съм забравила преди това да ... затворя вратата. Shocked Rolling Eyes

# 150
  • Мнения: 819
Ели, моята лудост е обратно-пропорционална на твоята /така ли се пише newsm78/. Вече два пъти оставям вратата отключена. Веднъж съм заключила и съм оставила ключа на вратата, наскоро пък съм заключила, но съм забравила преди това да ... затворя вратата. Shocked Rolling Eyes

Виж ей тва вече не мога да си го представя /от към последователност  Joy /

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Охооо, не съм сама, това ме успокоява!  Crazy
Ето и част от моите "лудости":
Веднага щом вляза в колата натискам копчето за заключване на всички врати.
Когато видя на дисплея на телефона си еднакви цифри (примерно 11:11 или 12:12) започвам да го целувам и да си мисля желания. Ако в момента, в който след като съм целунала и погледна и цифрите вече са се сменили за мен означава, че няма да ми се сбъдне желанието.
Когато се чудя за нещо поглеждам дисплея на тела: ако часът завършва на четно за мен е "да", ако е нечетно "не".
Когато ще пускам пералня си нагласям алармата на часовника за 23.00 часа. Пускам я в 23.01 ч., чакам да се извърти и към 1 посред нощ отивам да простирам, за да не се губи време.  Това обаче важи само за цветните и черни дрехи. Когато са бели простирам само сутрин!
Вечер преди лягане минавам със стирка пода (тука вече от скоро се налага да чакам първо мъжа ми да заспи, защото нещо се вбесява от точно тази ми странност).
Когато съм забравила нещо у дома и се налага да се върна да го взема, първо поглеждам в огледалото, изплезвам се и тогава излизам.
За друго засега не се сещам, но със сигурност има и още... Crazy Crazy Crazy

# 152
  • Мнения: 491
Непрекъснато си пиша напомнящи бележки, които никога не чета.
Пия оцет.
Не мога да чета само една книга - винаги поне по две.
Ако съм сама в колата, непрекъснато си говоря нещо.

# 153
  • Мнения: 223
Много са забавни лудостите ви, това за щипките и за проверката заключено ли е, доста се повтаря. Може би идеята да се нарекат НОРМАЛНОСТИ не е толкова ненормална  smile3503
ето и моите лудости:
не мога да пипам с пръсти сол. Трябва да ползвам солница или лъжичка. Ако по някаква причина я пипна цялата настръхвам.  Sick
Когато гледам страшен филм краката ми не трябва да са на пода. Задължително трябва да ги вдигна на дивана или ако съм на стол сядам върху тях. Сещате се колко е интересно в кино например.  tooth
Когато съм сама в колата, пея с радиото, силно, ако има други хора, не.

Не са много!!! ...само за колорит  newsm47

# 154
  • Мнения: 524
Когато видя на дисплея на телефона си еднакви цифри (примерно 11:11 или 12:12) започвам да го целувам и да си мисля желания.
LaDiDa, и аз го правя това с еднаквите цифри на дисплея. то си е суеверие, подобно на това на чукнеш на дърво, да не стъпваш върху шахта и всички онези неща, които се правят когато котка ти мине път. а това че бършеш пода по никое време - спокойно аз съм мила банята в 3 през ноща, ей така реших, че точно тогава е момента newsm47

# 155
  • Мнения: 3 835
Аз искам да ви кажа, че в момента в спамо-чата е влязнал някакъв абсолютно истински луд. Ама не на майтап луд, а баш си луд. ooooh! Та, то и тяхната не е лесна. ooooh!

# 156
  • Мнения: 1 858
Когато човек застане на по-малко от 50см. започвам да се отдръпвам леко. Случвало ми се е да ме питат дали не ми миришат лошо. А аз просто държа личното си пространство и нарушаването му ме побърква. В такъв момент нито мога да говоря нито мога да слушам какво ми се говори само си мисля как да се отдръпна

# 157
  • Мнения: 11 607
Леле, колко е интересно тук.......Супер сте!

# 158
  • Мнения: 5 877
Аааааа... аз се имам за нормална.
Щом са си мои, никакви странности не са, а най-нормалното нещо  Mr. Green
Вашите са ми твърде последователни и подредени. Никога това, винаги онова... няма такова положение, всеки път различно.
Може да съм луда, но няма система в лудостта  Laughing

# 159
  • София
  • Мнения: 4 966
-И аз като една друга съфорумка -като погледа ми попадне на погребална агенция,веднага го отмествам.Не трябва да дочитам надписа.И бързо бързо си местя погледа към друг обект.

-Не понасям да се стържат вилици или лъжици в чиния например.Настръхвам и полудявам.

-Винаги на гости или в ресторант оглеждам вилиците-дали са изцяло чисти между зъбците и дали не са прекалено захабени.

-Не обичам да пия от мокри чаши.И ако видя петно по чашата ми се доповръща... Sick

-Не обичам да стоят вратите отворени в апартамента.Абсурдно е да заспя на отворена врата.Все имам чувство,че някой ще влезе.

-Не мога да заспивам на шум или светната лампа.

-Когато часовника покаже четири еднакви цифри,например 11:11 веднага си намислям желание.И гледам максимално бързо да го кажа.Забавя ли се и часовника покаже вече 11:12 желанието няма да се сбъдне.

-Побърквам се като седя на монитора и някой дойде зад мен и гледа в екрана.Както и ме дразни мъжа ми да ме целува,докато правя нещо на компа. Crazy

-Не си оставям чантата на земята.

-Не се връщам обратно.Дори и да съм забравила нещо,предпочитам да го купя отвън,отколкото да се върна ...

-Като видя по пътя че има някакво петно на настилката веднага затварям очи,да не би да е поредното умряло животно.

-АКо видя мравки ,гледам да ги избягвам,за да не ги настъпя...

-Ako има муха в стаята ми е жал да я убия,колкото и да ме дразни.Както и оса,или пчела...

Това се сещам засега. Crazy

# 160
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Когато човек застане на по-малко от 50см. започвам да се отдръпвам леко. Случвало ми се е да ме питат дали не ми миришат лошо. А аз просто държа личното си пространство и нарушаването му ме побърква. В такъв момент нито мога да говоря нито мога да слушам какво ми се говори само си мисля как да се отдръпна
Хахха това и аз го правя- несъзнателно , но спазвам  правилото за "лично пространство".
Обичам да прибирам  масата веднага след като се нахраним- горкият ми мъж понякога  му грабвам вилицата  от ръката...... Mr. Green
Говоря си сама  в колата, ако отивам  на някакава бизне среща или заседание даже правя сценарии за вероятни  разговори, въпроси задавам отговарям...... изобщо..... тежко е положението.
Имам силно развито 6 чувство - каквото си помисля и става.Вчера например в 3.23 сутринта отивам до ВЦ-то и се оглеждам за паяци(сега лятото имаме едни големи мамка им като тарантули са)- нещо ме бутна  да си помисля за паяци.Тц обаче не видех такъв.В 5 часа кърмя малкия а мъжът ми се приготвя за работа.Идва в хола с лице бяло от страх  Mr. Green Mr. Green Mr. Green и ми вика" Лелееее Еи такъв паяк убих сега и показва с ръцете  Hug Mr. Green"- а кажете ми сега това ако не  е усет....
А какво ли значи ако  почти всяка вечер несъзнателно поглеждам часовника в 22.22-понякога   това ме кара да настръхна даже- толкова често ми се случва.... newsm78 newsm78 newsm78
Маи трябва да си букна един апоитмант  за ДжиПи-то  newsm78 newsm78 newsm78
Хаиде вие сте наред..... Hug
Вили

# 161
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
-И аз като една друга съфорумка -като погледа ми попадне на погребална агенция,веднага го отмествам.Не трябва да дочитам надписа.И бързо бързо си местя погледа към друг обект.

-Не понасям да се стържат вилици или лъжици в чиния например.Настръхвам и полудявам.

-Винаги на гости или в ресторант оглеждам вилиците-дали са изцяло чисти между зъбците и дали не са прекалено захабени.

-Не обичам да пия от мокри чаши.И ако видя петно по чашата ми се доповръща... Sick

-Не обичам да стоят вратите отворени в апартамента.Абсурдно е да заспя на отворена врата.Все имам чувство,че някой ще влезе.

-Не мога да заспивам на шум или светната лампа.

-Когато часовника покаже четири еднакви цифри,например 11:11 веднага си намислям желание.И гледам максимално бързо да го кажа.Забавя ли се и часовника покаже вече 11:12 желанието няма да се сбъдне.

-Побърквам се като седя на монитора и някой дойде зад мен и гледа в екрана.Както и ме дразни мъжа ми да ме целува,докато правя нещо на компа. Crazy

-Не си оставям чантата на земята.

-Не се връщам обратно.Дори и да съм забравила нещо,предпочитам да го купя отвън,отколкото да се върна ...

-Като видя по пътя че има някакво петно на настилката веднага затварям очи,да не би да е поредното умряло животно.

-АКо видя мравки ,гледам да ги избягвам,за да не ги настъпя...

-Ako има муха в стаята ми е жал да я убия,колкото и да ме дразни.Както и оса,или пчела...

Това се сещам засега. Crazy
Лелееее и аз всичко това  newsm78 newsm78 newsm78
Вили

# 162
  • Мнения: 6 039
искрено се забавлявах в тази тема
сега и аз да споделя моите характеристики Mr. Green

1. не гледам никаква телевизия
2. не чета вестници
3. едно от най гнусните неща за мен са БЕЛИ СЕДЕФЕНИ КОПЧЕТА, мразя всякакви копчета, с изключение на капси.
4. непрекъснато броя на ум, гледам врати, прозорци, плочки и броя страните на правоъгълниците
5. броя буквите на думи или изрази на пръстите на ръцете си по няколко пъти, докато се получи така, че послената буква съвпадне с 10-ия пръст
6. ненавиждам някой да сърба супа или кафе - полудявам
7. ненавиждам някой да си влачи краката и да го чувам - намразвам го
8. не сядам да ям, ако нямам какво да пия - стоя си гладна. Не мога да се храян без да пия.
9. стоя в абсолютно тихи стаии, единствено мога да слушам george michael докато работя.
10. мразя някой да ми диша в лицето
11. мразя хората да ме пипат и целуват
12. винаги оставям чантата си на земята и винаги се намира някой да я вдигне и аз пак я оставям на земята.
13. не излизам без фотоапарат
14. слушането на радио ме изнервя, ставам раздразнителна /това в колата на мъжа ми, в моята е невъзможно някой да пусне радио. Само музика, която ми пасва на настроението. 95% ГМ/



# 163
  • София
  • Мнения: 177
Не понасям етикетчета с цена по лосиони, тоалетни млека, кремове и всякакви такива. Като си купя нещо с цена, веднага махам етикетчето. Ако остане хартия, я жуля с нокът или спирт, докато падне Laughing

# 164
  • София
  • Мнения: 1 320
Не мога да понасъм, когато някой на масата се храни шумно (хрупа краставица или сухар, сърба си супата или преглъща звъчно), това ме подърква.
Стържене на вилици, ножове, нокти и т.н. ме докарва до тиха изтерия.
Когато заспивам си фантазирам разни неща инече няма заспиване, колкото и да съм изморена.
Когато ми мине котка път, било то бяла, черна жълта заобикалям, независимо колко време ще ми отнеме.
Побърквам се когато пипам прах. Мразя прашни помещения, карат ме да се чуствам мръсна.
Мразя всякакви гадини като паяци, буболечки и летящи обекти като пчели, оси, комари, мухи.
Страх ме е да седя сама нощно време. Пускам СОТ и оставям лампите светнали и заемам такава позиция, че да мога да виждам по-голямата част от врати и прозорци.
И още много..... не съм наред  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт