За персоналните ви странности или "Лудите, лудите - те да са живи"

  • 7 283
  • 164
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 544
Излизам за работа, викам асансьора и макар да знам че съм го направила се връщам да натисна дръжката на входната врата за да се убедя, че е заключена  Crossing Arms

Винаги го правя това. Много често ми се случва вече да съм пред блока и да си втълпя, че не е заключено и съответно айде пак до горе  Whistling даже мъжът ми ме бъзика като излизаме заедно, като ми вика с подигравателен тон:"А ти дали заключи"

# 106
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Цитат
Никога не съм на 100% спокойна,нито весела,нито щастлива-това адски ме изморява и изнурява Confused

Това се отнася и за мен, може би защото постоянно анализирам всичко случващо се и по този начин не мога да изживея адекватно емоциите си. В главата ми е такъв хаос и обикновенно ми трябват час- два за да се отпусна и да заспя вечер.
Друга моя странност е, че легна ли да спя всяка мъждукаща светлина ме дразни и дори слагам кърпа върху модема, че да не ми светят копчетата му.
Като тръгна нанякъде винаги имам гадното усещане, че съм забравила нещо и се чувствам безпричинно притеснена.
Чувствам се неудобно ако някой ме види няколко пъти с едни и същи дрехи и по принцип помня къде с какви дрехи съм била и ако ходя пак там обличам други. Не ми е лесно, ей  Wink

# 107
  • Мнения: 157
Проверявам вратите,прозорците,колата,и ел.уредите което много ме изморява и изнервя.Успокояваме факта,че не съм само аз така.Това са така наречените фобий,които се пораждат естествено от СТРЕС на който сме подложени все повече и повече.
Много съм чувствителна и живея с проблемите и на хората ,дори и на животните.
Винаги някъде там вътре в мен има един страх от........................... ???

# 108
  • Мнения: 5 468
събирам цифрите от номерата на колите , които виждам
Shocked
И аз така правя. И ме е яд, че го правя, а не мога да се спра ooooh!. Не вярвах, че има друг такъв екземпляр.

# 109
  • Мнения: 1 817
И аз простирам по мой си начин-всяка отделна дреха с еднакъв цвят щипки.
Говоря си с уличните кучета и котки.Случвало ми се е да говоря и на предмети. Embarassed
Не стъпвам по шахти.
И аз помня къде с какви  дрехи съм била и следващият път гледам да не съм със същите. Отнася се и за детето ми.
На изпити не тръгвах без талисмана си-една изсъхнала гъба Laughing
Минавайки покрай погребална агенция се стремя да не чета надписите /по принцип си чета табелите по улиците/ Ако по инерция я прочета веднага бързам да прочета нещо по-весело или друго да ми се "изчисти" погледа.Това е много смешно Blush
В домакинстването имах доста странности-да подреждам нещата по големина и разни такива, но вече се отучвам, че подобни задълбавания вече много ме изморяват.
Сигурно има и още, но сега не се сещам.

# 110
  • Мнения: 1 817
сетих се и за още:
вървейки по тротоара гледам да стъпвам в плочките без да настъпвам чертите-добре , че съм с малък крак та почти винаги се събира в плочките.
Имам добро обоняние и душа дрехите и храната често.
не си режа ноктите вечер.
не обирам трохите с ръце...
кой знае колко много има

# 111
  • Мнения: 552
Когато съм изнервена започвам да търкам, да чистя или да мия прозорците. Случвало ми се е след като съм минала с прахосмукачка и парцал да пълзя по килима и да събирам косъмчета. Ако не съм вкъщи търся малки прашинки или боклучета, които събирам. В офиса мразя да има косми по столовете.
Пречи ми тиктакането на часовници. Вкъщи имаме само един и той е с плъзгаща стрелка.
Не обичам да ми пипат нещата. Ужасявам се когато майка ми реши да дойде за да ми помогне в домакинството. Не обичам друг да ми мие чиниите или да ми простира. А ако някой изчисти вместо мен, все едно нищо не направил.
Правя корекции в текстове с правописни или стилни грешки.
Ако някой започне да ме поучава или съветва, се запъвам като магаре на лед и правя точно обратното. Общителна съм, но ако някой започне да ме разпитва - млъквам или измествам темата.

Иначе съм си редовна  Laughing

# 112
  • Мнения: 2 849
събирам цифрите от номерата на колите , които виждам
Shocked
И аз така правя. И ме е яд, че го правя, а не мога да се спра ooooh!. Не вярвах, че има друг такъв екземпляр.
Joy Joy JoyОооо има ,има и още как .Ако не успея да видя номера добре(ако колата бързо мине) ,чак ме е яд .Скоро не съм го правила .
А кой брои колко крачки е разстоянието между дървета като върви ? CrazyРедовно го правя .
И въобще обичам да си броя на ум ,а математиката не ми е силната страна ,ква е тая моя лудост ?

# 113
  • Мнения: 7 130
А кой брои колко крачки е разстоянието между дървета като върви ? CrazyРедовно го правя .
Laughing Аз, моля.  Grinning И плочките, по които стъпвам.  Crazy

# 114
  • Мнения: 505
Имам силно обоняние и постоянно анализирам миризмите.
Парфюми, пот, шкембе чорба, менстурален цикъл, наскоро правена кола маска, скоро боядисвана коса,
телесни миризми - някои са много приятни.
..........................

Настръхнах, чел ли си Парфюмът  Shocked

# 115
  • Мнения: X
Имам силно обоняние и постоянно анализирам миризмите.
Парфюми, пот, шкембе чорба, менстурален цикъл, наскоро правена кола маска, скоро боядисвана коса,
телесни миризми - някои са много приятни.
..........................

Настръхнах, чел ли си Парфюмът  Shocked
И аз това си помислих!  Simple Smile

А иначе аз съм враг на всякакви такива влудяващи ритуали и условности. Може би е заради майка ми - по-суеверна жена от нея няма! Цялото ми детство е оплетено от ритуали и ритуалчета - сега като се усетя, че започвам да си фанатазирам някой сценарий гледам бързо да се спра и да погледна рационално.
Примери:
Не минавай под стълб, не си дръж чантата на земята, не си режи ноктите вечер, оправи пердето, че е криво, нареди чиниите по размер, махни боклучката от пода, върни се да провериш дали си изключила печката, прекръсти се, завърти се, не слагай черен сутиен на бяла блузка и т.н. безброй и две!
Нищо от това не спазвам, гледам всичко да правя по различен начин всеки път - странност, може би!  Wink

# 116
  • Мнения: 505
Аз мразя допира на дърво до зъбите, и когато дъщеря ми облизва клечката от сладолед, бързам да я извадя от устата и.
Гнус ме е от отворено кисело мляко, и никога не ям от такова, дори да съм го отворила аз.
Покривката на масата трябва да е изпъната и да виси равномерно от всички страни, дори в стаята да е разхвърляно, нищо не е по-важно от покривката.
Не мога да спя на отворена или притворена врата, усещам веднага.
Не мога да спя от вътрешната страна на леглото, имам чувството, че се задушавам.
Не излизам без пари, независимо къде ходя, трябва да имам пари в себе си.
Имам една програма на два канала, когато нещо ми хареса за гледане, но съм го засякла на 27 канал, превключвам задължително да го гледам на 9.

# 117
  • Мнения: 2 617
Събирам числата на номерата на колите до най-малкото число  Rolling Eyes (видях, че има и други като мен  Sad)

# 118
  • Мнения: 516
- "нещо",ме кара,по два пъти да проверявам,дали е заклю4ена вратата,
независимо,4е преди пет секунди съм завъртяла ключовете...случвало ми се е,
качвайки се в колата,да реша, 4е ще се върна,да пробвам пак,дали наистина съм заключила Crazy
-от професионално изкривяване, се заглеждам в нахората устата и се мъ4а да открия, дали имат изкуствени зъби,даже направо съм си питала:"това на пети горен зъб в ляво,порцеланова коронка ли е?" ooooh!

# 119
  • Мнения: 2 897
-от професионално изкривяване, се заглеждам в нахората устата и се мъ4а да открия, дали имат изкуствени зъби,даже направо съм си питала:"това на пети горен зъб в ляво,порцеланова коронка ли е?" ooooh!

Звучиш ми като зъботехник Thinking

Общи условия

Активация на акаунт