За персоналните ви странности или "Лудите, лудите - те да са живи"

  • 7 266
  • 164
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 177
Като ви чета доста се успокоявам LaughingНе съм толкова луда, колкото се опасявах Laughing

Ето ви някои неспоменати до сега неща:
-НИКОГА не пия от чаша, която самата аз не съм измила. Не пия и от мокра чаша. Това ми е повече от фобия EmbarassedВече съм пословична с тези чаши Embarassed
-В тъмното имам усещането, че някой ме наблюдава. Под "някой" имам в предвид духове Confused Embarassed #Crazy
-Когато ме сърби носа си "перкам" шамарче, за да нямам ядове. Лошо е когато покрай мен има хора, а аз ако не го направя ще избуша Embarassed
И това е едва на първо четене...
Оф,може опасенията ми да се окажат не съвсем опровергани...

# 136
  • Мнения: 2 070
А някой помни ли как се казваха предните две теми с такава тематика. Бяха забавни.
Аз и там май споделих. Обичам винаги да сядам в края, от външната старан. например на студентските катедри в университета, в кола не ме кефи по средата, в заведение, ако сме на голяма маса. Също и в леглото предпочитам външната страна. Някакси не обичам да са ме хванали на тясно.

Иначе напоследък се замислям за една по-сериозна лудост - ужасно съм стисната на тема купуване на храна, но пък като вляза в книжарница може да се заплесна и да си похарча вс пари.И дрехи за детето. За мен по се сдържам. Мисля, че ако не се контролирам мога да уморя от глад близките си.

# 137
  • Мнения: 1 817

Оооо, темата е много забавна!
А аз да добавя, че помня рожденните дати на хората. Не само на близки, а и на случайни хора та даже още и на съучениците си /завършила съм преди доста години/
Харесвам нечетните цифри и се старая да си планувам важни неща на нечетни дати. Избягвам числата 8 и 4.


.Вмъкни Цитат
Цитат на: moon в събота, 04 август 2007, 16:21
.Аз обаче съм си поставила за цел да спра да спазвам тези неща и да правя всичко както дойде,малко е трудно защото имаш чувството че не е редно или няма да ти върви ,но ако свикнеш живота е много по лек,вие как мислите?

Съгласна съм с moon и аз се старая да намаля тези мои старнности.

# 138
  • Мнения: 401
Цитат
Никога не съм на 100% спокойна,нито весела,нито щастлива-това адски ме изморява и изнурява Confused

Това се отнася и за мен, може би защото постоянно анализирам всичко случващо се и по този начин не мога да изживея адекватно емоциите си. В главата ми е такъв хаос и обикновенно ми трябват час- два за да се отпусна и да заспя вечер.
Друга моя странност е, че легна ли да спя всяка мъждукаща светлина ме дразни и дори слагам кърпа върху модема, че да не ми светят копчетата му.
Като тръгна нанякъде винаги имам гадното усещане, че съм забравила нещо и се чувствам безпричинно притеснена.
Чувствам се неудобно ако някой ме види няколко пъти с едни и същи дрехи и по принцип помня къде с какви дрехи съм била и ако ходя пак там обличам други. Не ми е лесно, ей  Wink
 

мислех си ,че само аз съм така Simple Smile мога да си спомня и преди месец как съм била облечена -като съм била с някои

# 139
  • Мнения: 401
събирам цифрите от номерата на колите , които виждам
Shocked
И аз така правя. И ме е яд, че го правя, а не мога да се спра ooooh!. Не вярвах, че има друг такъв екземпляр.
Joy Joy JoyОооо има ,има и още как .Ако не успея да видя номера добре(ако колата бързо мине) ,чак ме е яд .Скоро не съм го правила .
А кой брои колко крачки е разстоянието между дървета като върви ? CrazyРедовно го правя .
И въобще обичам да си броя на ум ,а математиката не ми е силната страна ,ква е тая моя лудост ?

хахах аз пък една ве4ер не можах да заспя ,защото сестра ми хъркаше и започнах да броя през колко секунди хърка-7 Simple Smile

# 140
  • Мнения: 3 501
Не ми спират устата, даже никой да не ме е питал.
Сещам се за неща, които са ми причинили болка /от миналото/ , рева и се ядосвам за тях. #Crazy
Обожавам комбинацията кафе-плодово мляко.
Сутрин винаги закусвам кроасан с шоколад или сирене /пристрастена съм/.
Имам две пъпки, които постоянно чопля и те никога няма да зараснат. Laughing

# 141
  • Мнения: 3 501
Когато простирам прането, подбирам щипките според цвета на дрехите.  smile3506
ooooh! Laughing Laughing Laughing hahaha hahaha hahaha

# 142
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не си спомням дали съм писала, но постоянно чета всички табели, реклами, обяви и въобще всичко написано около мен, когато пътуваме и т.н. Ядосвам се, че като пътуваме не винаги успявам да прочета нещо  ooooh!- слава богу имам добро зрение и чета бързо та рядко ми се случва.
 Например в асансьора в офиса има залепена инструкция за ползване на асансьор...имате ли представа колко пъти съм я прочела за 3 години... Не знам защо я чета след като я знам наизуст, а и въобще не ми трябва, ядосвам се и не мога да спра. Напоследък пътувам с гръб към нея, защото е неустоимо да не я прочета, а вече се ядосвам на собственият си идиотизъм.

# 143
  • Мнения: 3 251
Не обичам да пия кафе в прозрачна чаша - не знам причината, но ме е гнус?!
Когато сервирам храна се опитвам да придам някакъв ред на съдържанието в чинията, е затова мразя миш-маш... Embarassed

# 144
 newsm78Странности-колкото искате:Мразя да стоя на обратната страна в автобус или влак.Не обичам когато друг ми подрежда дрехите и ги слага както и където си иска. #Cussing outКогато шишето е наполовина празно купувам ново-независимо какво е-веро,шампоан,парфюм,алкохол или каквото и да е друго в шише. newsm78Вечер обичам да спя в пълна тъмнина-не трябва да има дори една милимунда светлинка.На гроба на моята майка стоя и си говоря с нея Cryи още има ама сега не се сещам...

# 145
  • Мнения: 15 821
Когато простирам прането, подбирам щипките според цвета на дрехите.  smile3506


винаги на първия простор защипвам дрехите с червените щипки, а на втория с жълти

пордрежда прането
подреждам чиниите и чашите в сушилнята
гладя чаршафите много старателно и им правя прави ръбове
мразя някой да ми кара колата

# 146
  • Мнения: 603
Простирам прането по много странна система - цвета на щипките да съвпада с дрехата, да вървят от голямо към малко, да се сливат цветовете.
Не мога да заспя (трудно заспивам) ако не гледам Discovery Channel или National Geografic. Може би заради превода на руски.
Не стъпвам върху шахти.

# 147
  • Мнения: 843
newsm78Странности-колкото искате:Мразя да стоя на обратната страна в автобус или влак.Не обичам когато друг ми подрежда дрехите и ги слага както и където си иска. #Cussing outКогато шишето е наполовина празно купувам ново-независимо какво е-веро,шампоан,парфюм,алкохол или каквото и да е друго в шише. newsm78Вечер обичам да спя в пълна тъмнина-не трябва да има дори една милимунда светлинка.На гроба на моята майка стоя и си говоря с нея Cryи още има ама сега не се сещам...
  Въх , това ми хареса.Simple Smile))   И аз така..   Все се чудя  що се мотат едни половинки из цялата ми къща.... newsm78

    Сериозно по темата..липса на нощна лампа..., каквато и да е...  само да ми е на ръка разстояние. Детски страх, може би.
     Липса на втора завивка... одеало,   дори и в жегите.  Не знам защо.
     Всекидневно пребъркване пред вратата  тип: " Взех ли всичко?!" при вече закрючена отвън врата и ужаса да се върна обратно.
      Най идиотският ми страх.. " Ще се върнат ли "моичките" и " Къде са"    Това вероятно е провокирано от новините и кървищата по пътя.
       Щото тати-то  кара щерката.  Кара и себе си в идиотската лудница.  Бог да ги пази, доколкото го има. И късмет.  Този ми страх е нещо необяснимо.  Аз съм спокоен човек, но ми се е случвало,  да ги чуя след  паднала батерия на ГСМ   и да   ревна с глас от облекчение. И да направя истерия. А не ми е присъщо..
   Всеки психолог ще ме заклейми като неуверена личност с проблеми в детството тип  " Нощната лампа", примерно.   но пък не знае останалотоSimple Smile))  ей, тва е тръпката.
    
  
      

# 148
  • Мнения: 524
леле, много лудички сме се събрали тука Laughing аз съм тежък случай - проверявам по 10 пъти дали съм заключила входната врата, дали съм угасила котлона или ютията. понякога когато излизам, се връщам да проверя дали всичко е наред. дрехите в гардероба подреждам по определен начин и издивявам, ако някой ги и разбутал. същото важи и за обувките. чета написаното по опаковките на хран.продукти, козметика, преди време събирах цифрите на бар-кода на опаковките. слава Богу, много отдавна не съм изфирясвала до такава степен. често се опитвам да структурирам като на кино-лента, да възстановя някое пътуване, къде, в колко часа къде сме били, как е било,с какво съм била облечена............ужас, май трябва да се обърна към специалист newsm47

# 149
  • Мнения: 3 501
Ели, моята лудост е обратно-пропорционална на твоята /така ли се пише newsm78/. Вече два пъти оставям вратата отключена. Веднъж съм заключила и съм оставила ключа на вратата, наскоро пък съм заключила, но съм забравила преди това да ... затворя вратата. Shocked Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт