За персоналните ви странности или "Лудите, лудите - те да са живи"

  • 7 255
  • 164
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 819
Ели, моята лудост е обратно-пропорционална на твоята /така ли се пише newsm78/. Вече два пъти оставям вратата отключена. Веднъж съм заключила и съм оставила ключа на вратата, наскоро пък съм заключила, но съм забравила преди това да ... затворя вратата. Shocked Rolling Eyes

Виж ей тва вече не мога да си го представя /от към последователност  Joy /

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Охооо, не съм сама, това ме успокоява!  Crazy
Ето и част от моите "лудости":
Веднага щом вляза в колата натискам копчето за заключване на всички врати.
Когато видя на дисплея на телефона си еднакви цифри (примерно 11:11 или 12:12) започвам да го целувам и да си мисля желания. Ако в момента, в който след като съм целунала и погледна и цифрите вече са се сменили за мен означава, че няма да ми се сбъдне желанието.
Когато се чудя за нещо поглеждам дисплея на тела: ако часът завършва на четно за мен е "да", ако е нечетно "не".
Когато ще пускам пералня си нагласям алармата на часовника за 23.00 часа. Пускам я в 23.01 ч., чакам да се извърти и към 1 посред нощ отивам да простирам, за да не се губи време.  Това обаче важи само за цветните и черни дрехи. Когато са бели простирам само сутрин!
Вечер преди лягане минавам със стирка пода (тука вече от скоро се налага да чакам първо мъжа ми да заспи, защото нещо се вбесява от точно тази ми странност).
Когато съм забравила нещо у дома и се налага да се върна да го взема, първо поглеждам в огледалото, изплезвам се и тогава излизам.
За друго засега не се сещам, но със сигурност има и още... Crazy Crazy Crazy

# 152
  • Мнения: 491
Непрекъснато си пиша напомнящи бележки, които никога не чета.
Пия оцет.
Не мога да чета само една книга - винаги поне по две.
Ако съм сама в колата, непрекъснато си говоря нещо.

# 153
  • Мнения: 223
Много са забавни лудостите ви, това за щипките и за проверката заключено ли е, доста се повтаря. Може би идеята да се нарекат НОРМАЛНОСТИ не е толкова ненормална  smile3503
ето и моите лудости:
не мога да пипам с пръсти сол. Трябва да ползвам солница или лъжичка. Ако по някаква причина я пипна цялата настръхвам.  Sick
Когато гледам страшен филм краката ми не трябва да са на пода. Задължително трябва да ги вдигна на дивана или ако съм на стол сядам върху тях. Сещате се колко е интересно в кино например.  tooth
Когато съм сама в колата, пея с радиото, силно, ако има други хора, не.

Не са много!!! ...само за колорит  newsm47

# 154
  • Мнения: 524
Когато видя на дисплея на телефона си еднакви цифри (примерно 11:11 или 12:12) започвам да го целувам и да си мисля желания.
LaDiDa, и аз го правя това с еднаквите цифри на дисплея. то си е суеверие, подобно на това на чукнеш на дърво, да не стъпваш върху шахта и всички онези неща, които се правят когато котка ти мине път. а това че бършеш пода по никое време - спокойно аз съм мила банята в 3 през ноща, ей така реших, че точно тогава е момента newsm47

# 155
  • Мнения: 3 835
Аз искам да ви кажа, че в момента в спамо-чата е влязнал някакъв абсолютно истински луд. Ама не на майтап луд, а баш си луд. ooooh! Та, то и тяхната не е лесна. ooooh!

# 156
  • Мнения: 1 858
Когато човек застане на по-малко от 50см. започвам да се отдръпвам леко. Случвало ми се е да ме питат дали не ми миришат лошо. А аз просто държа личното си пространство и нарушаването му ме побърква. В такъв момент нито мога да говоря нито мога да слушам какво ми се говори само си мисля как да се отдръпна

# 157
  • Мнения: 11 607
Леле, колко е интересно тук.......Супер сте!

# 158
  • Мнения: 5 877
Аааааа... аз се имам за нормална.
Щом са си мои, никакви странности не са, а най-нормалното нещо  Mr. Green
Вашите са ми твърде последователни и подредени. Никога това, винаги онова... няма такова положение, всеки път различно.
Може да съм луда, но няма система в лудостта  Laughing

# 159
  • София
  • Мнения: 4 966
-И аз като една друга съфорумка -като погледа ми попадне на погребална агенция,веднага го отмествам.Не трябва да дочитам надписа.И бързо бързо си местя погледа към друг обект.

-Не понасям да се стържат вилици или лъжици в чиния например.Настръхвам и полудявам.

-Винаги на гости или в ресторант оглеждам вилиците-дали са изцяло чисти между зъбците и дали не са прекалено захабени.

-Не обичам да пия от мокри чаши.И ако видя петно по чашата ми се доповръща... Sick

-Не обичам да стоят вратите отворени в апартамента.Абсурдно е да заспя на отворена врата.Все имам чувство,че някой ще влезе.

-Не мога да заспивам на шум или светната лампа.

-Когато часовника покаже четири еднакви цифри,например 11:11 веднага си намислям желание.И гледам максимално бързо да го кажа.Забавя ли се и часовника покаже вече 11:12 желанието няма да се сбъдне.

-Побърквам се като седя на монитора и някой дойде зад мен и гледа в екрана.Както и ме дразни мъжа ми да ме целува,докато правя нещо на компа. Crazy

-Не си оставям чантата на земята.

-Не се връщам обратно.Дори и да съм забравила нещо,предпочитам да го купя отвън,отколкото да се върна ...

-Като видя по пътя че има някакво петно на настилката веднага затварям очи,да не би да е поредното умряло животно.

-АКо видя мравки ,гледам да ги избягвам,за да не ги настъпя...

-Ako има муха в стаята ми е жал да я убия,колкото и да ме дразни.Както и оса,или пчела...

Това се сещам засега. Crazy

# 160
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Когато човек застане на по-малко от 50см. започвам да се отдръпвам леко. Случвало ми се е да ме питат дали не ми миришат лошо. А аз просто държа личното си пространство и нарушаването му ме побърква. В такъв момент нито мога да говоря нито мога да слушам какво ми се говори само си мисля как да се отдръпна
Хахха това и аз го правя- несъзнателно , но спазвам  правилото за "лично пространство".
Обичам да прибирам  масата веднага след като се нахраним- горкият ми мъж понякога  му грабвам вилицата  от ръката...... Mr. Green
Говоря си сама  в колата, ако отивам  на някакава бизне среща или заседание даже правя сценарии за вероятни  разговори, въпроси задавам отговарям...... изобщо..... тежко е положението.
Имам силно развито 6 чувство - каквото си помисля и става.Вчера например в 3.23 сутринта отивам до ВЦ-то и се оглеждам за паяци(сега лятото имаме едни големи мамка им като тарантули са)- нещо ме бутна  да си помисля за паяци.Тц обаче не видех такъв.В 5 часа кърмя малкия а мъжът ми се приготвя за работа.Идва в хола с лице бяло от страх  Mr. Green Mr. Green Mr. Green и ми вика" Лелееее Еи такъв паяк убих сега и показва с ръцете  Hug Mr. Green"- а кажете ми сега това ако не  е усет....
А какво ли значи ако  почти всяка вечер несъзнателно поглеждам часовника в 22.22-понякога   това ме кара да настръхна даже- толкова често ми се случва.... newsm78 newsm78 newsm78
Маи трябва да си букна един апоитмант  за ДжиПи-то  newsm78 newsm78 newsm78
Хаиде вие сте наред..... Hug
Вили

# 161
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
-И аз като една друга съфорумка -като погледа ми попадне на погребална агенция,веднага го отмествам.Не трябва да дочитам надписа.И бързо бързо си местя погледа към друг обект.

-Не понасям да се стържат вилици или лъжици в чиния например.Настръхвам и полудявам.

-Винаги на гости или в ресторант оглеждам вилиците-дали са изцяло чисти между зъбците и дали не са прекалено захабени.

-Не обичам да пия от мокри чаши.И ако видя петно по чашата ми се доповръща... Sick

-Не обичам да стоят вратите отворени в апартамента.Абсурдно е да заспя на отворена врата.Все имам чувство,че някой ще влезе.

-Не мога да заспивам на шум или светната лампа.

-Когато часовника покаже четири еднакви цифри,например 11:11 веднага си намислям желание.И гледам максимално бързо да го кажа.Забавя ли се и часовника покаже вече 11:12 желанието няма да се сбъдне.

-Побърквам се като седя на монитора и някой дойде зад мен и гледа в екрана.Както и ме дразни мъжа ми да ме целува,докато правя нещо на компа. Crazy

-Не си оставям чантата на земята.

-Не се връщам обратно.Дори и да съм забравила нещо,предпочитам да го купя отвън,отколкото да се върна ...

-Като видя по пътя че има някакво петно на настилката веднага затварям очи,да не би да е поредното умряло животно.

-АКо видя мравки ,гледам да ги избягвам,за да не ги настъпя...

-Ako има муха в стаята ми е жал да я убия,колкото и да ме дразни.Както и оса,или пчела...

Това се сещам засега. Crazy
Лелееее и аз всичко това  newsm78 newsm78 newsm78
Вили

# 162
  • Мнения: 6 039
искрено се забавлявах в тази тема
сега и аз да споделя моите характеристики Mr. Green

1. не гледам никаква телевизия
2. не чета вестници
3. едно от най гнусните неща за мен са БЕЛИ СЕДЕФЕНИ КОПЧЕТА, мразя всякакви копчета, с изключение на капси.
4. непрекъснато броя на ум, гледам врати, прозорци, плочки и броя страните на правоъгълниците
5. броя буквите на думи или изрази на пръстите на ръцете си по няколко пъти, докато се получи така, че послената буква съвпадне с 10-ия пръст
6. ненавиждам някой да сърба супа или кафе - полудявам
7. ненавиждам някой да си влачи краката и да го чувам - намразвам го
8. не сядам да ям, ако нямам какво да пия - стоя си гладна. Не мога да се храян без да пия.
9. стоя в абсолютно тихи стаии, единствено мога да слушам george michael докато работя.
10. мразя някой да ми диша в лицето
11. мразя хората да ме пипат и целуват
12. винаги оставям чантата си на земята и винаги се намира някой да я вдигне и аз пак я оставям на земята.
13. не излизам без фотоапарат
14. слушането на радио ме изнервя, ставам раздразнителна /това в колата на мъжа ми, в моята е невъзможно някой да пусне радио. Само музика, която ми пасва на настроението. 95% ГМ/



# 163
  • София
  • Мнения: 177
Не понасям етикетчета с цена по лосиони, тоалетни млека, кремове и всякакви такива. Като си купя нещо с цена, веднага махам етикетчето. Ако остане хартия, я жуля с нокът или спирт, докато падне Laughing

# 164
  • София
  • Мнения: 1 320
Не мога да понасъм, когато някой на масата се храни шумно (хрупа краставица или сухар, сърба си супата или преглъща звъчно), това ме подърква.
Стържене на вилици, ножове, нокти и т.н. ме докарва до тиха изтерия.
Когато заспивам си фантазирам разни неща инече няма заспиване, колкото и да съм изморена.
Когато ми мине котка път, било то бяла, черна жълта заобикалям, независимо колко време ще ми отнеме.
Побърквам се когато пипам прах. Мразя прашни помещения, карат ме да се чуствам мръсна.
Мразя всякакви гадини като паяци, буболечки и летящи обекти като пчели, оси, комари, мухи.
Страх ме е да седя сама нощно време. Пускам СОТ и оставям лампите светнали и заемам такава позиция, че да мога да виждам по-голямата част от врати и прозорци.
И още много..... не съм наред  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт