За персоналните ви странности или "Лудите, лудите - те да са живи"

  • 7 257
  • 164
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 528
събирам цифрите от номерата на колите , които виждам
това и аз го правя...и ги редуцирам до едноцифрено

# 61
  • Мнения: 189
Цвета на щипките според прането.
Тоалетната хартия винаги да виси от вътрешната страна (мразя да е към стената и дори в заведения я оправям  Embarassed ).
Вечер задължително заспивам или с телевизор, или с книга.
В тоалетната винаги влизам с преса или книга  Blush

всичко това важи и за мен  Rolling Eyes

# 62
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 165
Винаги си лягам с мобилния ми на нощното шкафче.

Винаги се мажа с боди лосион след баня.

И аз простирам по определен ред.

В колата слушам само едно радио и се дразня ако някой ми смени станцията.

Като загасям телевизора преди да си легна винаги е на един и същ канал.

И аз си пожелавам нещо като видя две еднакви числа на телефона или на компютъра.

Обличам се по определен ред-прашки,сутиен,чорапки,дънки и блуза

Има и още ама ще викнете добрите доктори накрая..

# 63
  • Мнения: 804
А в моя гардероб пък е като аптека - всичко е подредено по видове дрехи /панталони, поли и т.н./, цветове...Със затворени очи мога да открия това, което търся. Към дрехите и обувките си се отнасям с особено внимание...

Ти не си луда, ти си герой!!! Ако аз постигна това ще съм най-гордият човек на света.

# 64
  • Мнения: 6 029
Винаги си лягам с мобилния ми на нощното шкафче.


просто си представих ти и мобилния ти (телефон?) легнали заедно на нощното шкафче:)

# 65
  • Мнения: 7 128
Докато говоря по телефона, свевя саксиите. Понякога барабар с цветята. Embarassed

# 66
  • Мнения: 4 764
Докато говоря по телефона, свевя саксиите. Понякога барабар с цветята.
Отказах се да налучквам Simple Smile Какво означава това? Embarassed

# 67
  • Мнения: 7 128
плевя значи. Simple Smile Че съм проЗта.

# 68
  • Мнения: 624
Винаги си пия кафето с лъжичката или бъркалката вътре.
Чета отзад-напред пресата ,по същия начин разглеждам и списания.
Много мразя като съм подредила някои вази и джунджурий (по принцип не обичам накичени неща Twisted Evil) някой да ми ги прережда или да ми ги разбутва  #2gunfire
Независимо в коя стая съм,телевизорите бачкат навсякъде....

# 69
  • Мнения: 1 400
Чета отзад-напред пресата ,по същия начин разглеждам и списания.
Много мразя като съм подредила някои вази и джунджурий (по принцип не обичам накичени неща Twisted Evil) някой да ми ги прережда или да ми ги разбутва  #2gunfire
Независимо в коя стая съм,телевизорите бачкат навсякъде....
И аз така.
Обачее, като се замисляя....навсякъде цари хаос според някои хора (честичко Blush) и въпреки всичко винаги намирам на секундата това което ми трябва newsm78 Кое е по шантаво- че го намирам или че е хаос Thinking  Mr. Green

# 70
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
О, за пасиансите бях забравила - винаги гледам да ги подреждам по схема, черните карти да са обградени от червени Crazy

# 71
  • Мнения: 15 619
И понеже твърде много от "странностите" се повтарят, предлагам да им направим списък и да ги прекръстим на "нормалности".

# 72
  • Мнения: 173
А моите никой не ги прави. Вашите нормалности, аз с професор Вучков на четвърти километър!

 newsm45

# 73
  • Мнения: 17
 Непрекъснато си въртя косата. Откакто се помня го правя. Сестра ми ме плашеше, че косата ми ще стане на фитили и ще слагат свещички в тях. Аз и вярвах и си въртях коста още по-усърдно, понеже нямах тъпение да ме украсят като коледна елха.

 Много мразя някой да ми минава зад гърба. Направо полудявам. В една от работите ми седях с лице към стената точно до вратата на кухята и и беше страшно.

 Ако някои ме побутне, докато слушам музика със слушалки, подскачам като опарена. Опитвам се да се контролирам, но не става. Колегите ми са се научили да обикалят около мене и да помахват, когато искат нещо да ми кажат.

 Ако ми е скучно и намеря някаква хартийка, започвам да си правя оригами или човечета от хартия. В един бар, където ми беше адски скучно напипах едни флайери и си направих от тях бар, с посетителите и всичко останало. Зае цялата маса. Преместихме се на друга маса. Сервитьорката дойде да почисти и се шашна. Реши да остави произведението ми непокътнато.

 Ако някои ми изпищи близо до ухото, в състояние съм да го убия. Особено дясното ухо. Обхваща ме някаква моментална лудост и направо не знам какво правя.

# 74
  • Мнения: 3 835
Мислех да си споделя странностите, ама се отказах. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт