За персоналните ви странности или "Лудите, лудите - те да са живи"

  • 7 262
  • 164
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 622
- "нещо",ме кара,по два пъти да проверявам,дали е заклю4ена вратата,
независимо,4е преди пет секунди съм завъртяла ключовете...случвало ми се е,
качвайки се в колата,да реша, 4е ще се върна,да пробвам пак,дали наистина съм заключила Crazy


Мъжът ми го има това нещо. Адски е досадно и ме дразни ужасно. Това си е някакъв вид мания според мен...

# 121
  • Мнения: 4 300
- "нещо",ме кара,по два пъти да проверявам,дали е заклю4ена вратата,
независимо,4е преди пет секунди съм завъртяла ключовете...случвало ми се е,
качвайки се в колата,да реша, 4е ще се върна,да пробвам пак,дали наистина съм заключила Crazy


Мъжът ми го има това нещо. Адски е досадно и ме дразни ужасно. Това си е някакъв вид мания според мен...
И аз го имам. Не е мания, а е страх и предпазливост. Аз например никога не съм забравяла отключено и никога не съм губила ключ или пари през живота си.

# 122
  • Мнения: 2 161
Когато трябва да хвърля торбата с боклука отдалече започвам да скачам и да тропам,защото много ме е страх някоя котка да не скочи върху лицето ми.

# 123
  • Мнения: 446
Мале като чета пълно е със суеверни хора .И аз не правя изключение,но по скоро май сами си правим част от тези суеверия и ги изпълняваме след това.Аз обаче съм си поставила за цел да спра да спазвам тези неща и да правя всичко както дойде,малко е трудно защото имаш чувството че не е редно или няма да ти върви ,но ако свикнеш живота е много по лек,вие как мислите?

# 124
  • София
  • Мнения: 7 097
Когато трябва да хвърля торбата с боклука отдалече започвам да скачам и да тропам,защото много ме е страх някоя котка да не скочи върху лицето ми.

Сигурно на съседите ти им е интересно да наблюдават ритуалните ти танци около кофата за боклук... hahaha

# 125
  • Мнения: 2 161
Когато трябва да хвърля торбата с боклука отдалече започвам да скачам и да тропам,защото много ме е страх някоя котка да не скочи върху лицето ми.

Сигурно на съседите ти им е интересно да наблюдават ритуалните ти танци около кофата за боклук... hahaha
Толкова се страхувам,че ми е все тая.Поне рядко ми се налага да изхвърлям боклук.

# 126
  • Мнения: 2 897
.Аз обаче съм си поставила за цел да спра да спазвам тези неща и да правя всичко както дойде,малко е трудно защото имаш чувството че не е редно или няма да ти върви ,но ако свикнеш живота е много по лек,вие как мислите?

На мен тези привички или странности,да ги нарека не ми утежняват живота,но други независещи от мен неща Tired

# 127
  • Мнения: 359
Когато се запознавам с някой човек моментално правя асоциации с някое животно и впоследствие ако се говори или си мисля за човека първо си представям съответното животно.Себе си лично съм определила като овца

# 128
  • Мнения: 291
 - когато простирам, подбирам цвета на щипките според цвета на дрехите
 - когато отворя прах за пране, го защипвам с щипка, отговарящя по цвят на основния цвят на плика  - например,  ПЕРСИЛ със зелена щипка, цветен РЕКС с червена
 - чистя и подреждам нещо постоянно
 - когато отида на гости, първото, което оглеждам, е дали и колко е почистено и подредено (УЖАСССС!!!!!)
 - вдигам масата в момента, в който реша, 4е всички са приключили (и така всеки път си докарвам разправия с половинката)
 - простирам и по нощите, само и само да не ми се измачка прането (ако ще и само чорапи да са...)
 - в тоалетната ходя с книга или с преса
 - всяка седмица пререждам гардероба в частта с чаршафите и кърпите - както нашия, така и на детето
 - изпитвам ужас от вени, не само от вида им, а дори и само от мисълта за тях - няма шанс да ме видиш с длан, обърната нагоре

спирам, че проф.Вучков ме зове  Crazy

# 129
  • Мнения: 2 471
Мале Мишеееееее, няма да те каня в нас Laughing

# 130
1Не мога да поддържам гардероба си подреден-дори и да го въведа в ред, на следващия ден всичко отново е с главата надолу
2.Изпитвам ужас от влакчета в луна парк.На всякаква друга въртележка мога да се кача, колкото и да е бърза, само да не е влакче
 

# 131
Да Ви кажа честно,смятах че аз не съм на ред-обаче... newsm47 newsm53.Абе,май не съм за този свят,онзи ден гледам един циганин сложил едно огледало на едно дърво ,и се бръсне.На кръговото на Руски паметник в 17.30часа всички скочиха в трамвая да го гледат. Heart Eyes Heart Eyes

# 132
  • Bapнa
  • Мнения: 762
И аз прескачам кръглите шахти по улицата  ooooh! и заобикалям отдалеч клоуни - дори и този на Макдоналдс - мразя ги !
Друго не се сещам  Peace

# 133
  • Мнения: 2 663
Сядам винаги на определено място около масата за хранене. Мястото си е мое и се сърдя ако някой се опита да ми го заеме  Crossing Arms
Махам задължително целофана от кутията за цигари.
Понякога изпитвам (непонятно за мен) удоволствие от това да се чувствам зле.
Раздигам масата в момента, в който последния си пусне вилицата.


И още...
-със ставането включвам компютъра без значение дали ще го ползвам или не
-в гардероба ми е пълен безпорядък и колкото и да го подреждам след малко е пак същото
-винаги, когато правя нещо, от което ме е страх или съм притеснена ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да си стискам телефона (като ми взимат кръв, когато раждах) опитвала съм с друга вещ, не става, е мога да се успокоя така
-винаги махам целия целофан и станиолчето от вътре на кутията с цигари
-когато видя комбинация от цифри, било номер на кола или нещо друго винаги търся някаква зависимост между  всяка една от тях

-
Когато трябва да хвърля торбата с боклука отдалече започвам да скачам и да тропам,защото много ме е страх някоя котка да не скочи върху лицето ми.
и това го има при мен, само дето кофите са ни далече и обикновено спирам до тях с колата, свиркам или хвърлям нещо вътре ако има котка да избяга.Ако контейнера е затворен търся друг задължително
-броя си стъпките

Има и още ....

# 134
  • София
  • Мнения: 2 896
Ей, доста се посмях  Laughing
не че аз нямам мои си странностти де

Интересно това със съчетаването на цвета на щипките с този на прането защо се среща толкова често?!  Thinking

Ето някои от моите

- много съм разсеяна, но помня като слон телефонни номера, рег.номера на коли (тях като видя се опитвам да изчисля дали има зависимост м/у първите две и вторите две цифри, най-често откривам, че вторите са равни на първите +11) думи на чужди езици, рожденни дни и прочее.
- РС - винаги най-вляво на тулбара трябва да ми е таба за аутлука, после работните ексели или каквото там ще е, и чак тогава браузър и други
- имам и много странности, свързани с личната хигиена, но ме е срам да ги споделя ... онова момиче с металните предмети на какво я направихте

Общи условия

Активация на акаунт