За персоналните ви странности или "Лудите, лудите - те да са живи"

  • 7 279
  • 164
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък полудявам като видя неподредено пране. Дразни ме дори когото е на чуждите балкони.
Мразя дрехи извън гардероба, но в гардероба ми е организиран безпорядък.

Значи, ако живееш срещу нас ще се дразниш много... Mr. Green Макар че аз мразя да простирам на балкона и ползвам сушилнята дори през лятото понякога.

А в моя гардероб пък е като аптека - всичко е подредено по видове дрехи /панталони, поли и т.н./, цветове...Със затворени очи мога да открия това, което търся. Към дрехите и обувките си се отнасям с особено внимание...

# 46
  • Мнения: 526
Когато вървя с някого по улицата (най-вече с мъж) обезателно трябва да съм от ляво
Аз вървя винаги от вътрешната страна на тротоара,когато съм с друг.
Найлоновите пазарски торбички връзвам на възел и така ги прибирам.
Не мога да стоя в изцяло затворено помещение-трябва да има отворен прозорец или отворена врата към друга стая.
Мразя да ми пипат и разглеждат мобилния.
Никога не се обръщам към мъжа ми по име,също и той към мен.
За да заспя,ми трябват две възглавници.
Не обичам да докосвам непознати или бегли познати,освен да се ръкувам с тях.
Вкъщи нямам нито един часовник(освен тези на дисплея на телефона и на компютъра).
Не си купувам и нямам нито една черна дреха.

# 47
  • Мнения: 8 999
Леле, аз съм направо ненормално нормална. Хаотичният хаос и непоследователността са моите странности. А, и много мразя някой да ми диша в лицето.

# 48
  • Мнения: 4 788
някой да ми диша в лицето.

В смисъл някой да ти се завре в лицето и да ти говори, нали?... Ароматите са невероятни

# 49
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
Много мании си имам. Но гледам да не им обръщам внимание напоследък, защото смятам, че ми влияят пагубно на психиката. А и на хората около мен също.

# 50
  • Мнения: 2 292
Не обичам някой да ми стои zад гърба или до мен и да ми наднича в монитора. Няма zначение какво е покаzано на него.

# 51
  • Мнения: 8 999
някой да ми диша в лицето.

В смисъл някой да ти се завре в лицето и да ти говори, нали?... Ароматите са невероятни

Да. А също и докато спя - винаги се врътвам на другата страна, защото имам чувството, че собственият ми мъж ми издишва кислорода и за мен остава само въглеродния двуокис, направо се задушавам. Не обичам и да ме попипват, когато говорят с мен /например да ми махнат конче от ревера, или да ми нагласят шалчето, или да ме побутват съучастнически, сякаш иначе няма да ги разбера/.

# 52
  • Мнения: 2 444
Като водех децата на градина, която е през един блок от нашия, със сина ми заобикалях отляво, с дъщерята отдясно.
В магазина винаги пазарувам по определена схема - за всеки си имам точно определен маршрут.
Не ми пречи да се върна за нещо, след като изляза от нас,пак ми върви.

# 53
  • Мнения: 173
Не обичам да пипам метални предмети.
Нямам никакви метални бижута, гердани с метални закопчалки.

Винаги когато мога ям с пластмасови вилички или китайски клечки.

Не съм се женила толкова години заради пръстена. Търсихме каменно пръстенче някакво, но имам пръстета тънки като на детенце и всичко ми е голямо.

Приятелят ми носеше ланец сребърен. Не се гушках в него докато не спря да го носи.

Като отключвам си мия ръцете след това.

Сега пия желязо заради хемоглобина. И като се изпотя мириша на стотинки. Всички казват, че си въобразявам, но аз си се къпя по 3 пъти на ден.

За рождения ден ми подариха златна гривна. Мога да спечеля Оскар за ролята, която изиграх. Стои си в кутийката. Може би никога няма и да я отворя.

Мисля, че никой не може да ме бие. Пращайте лекарите да ме освидетелстват най-накрая. Толкова години го пазехме в тайна.

# 54
  • Мнения: 4 788


Сега пия желязо заради хемоглобина. И като се изпотя мириша на стотинки.
 
Това ме разби, честно  Laughing Бих те питала подробност, но ще се въздържа  Whistling

# 55
  • Мнения: 819
Не обичам да пипам метални предмети.
Нямам никакви метални бижута, гердани с метални закопчалки.

Винаги когато мога ям с пластмасови вилички или китайски клечки.

Не съм се женила толкова години заради пръстена. Търсихме каменно пръстенче някакво, но имам пръстета тънки като на детенце и всичко ми е голямо.

Приятелят ми носеше ланец сребърен. Не се гушках в него докато не спря да го носи.

Като отключвам си мия ръцете след това.

Сега пия желязо заради хемоглобина. И като се изпотя мириша на стотинки. Всички казват, че си въобразявам, но аз си се къпя по 3 пъти на ден.

За рождения ден ми подариха златна гривна. Мога да спечеля Оскар за ролята, която изиграх. Стои си в кутийката. Може би никога няма и да я отворя.

Мисля, че никой не може да ме бие. Пращайте лекарите да ме освидетелстват най-накрая. Толкова години го пазехме в тайна.

 ooooh! е това вече наистина не е за вярване  Joy Меко казано си странна   Mr. Green

# 56
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
Наистина. Меко казано заслужаваш Оскар и то не само заради гривната  #Crazy

# 57
  • Мнения: 173
Всичко друго си ми е наред. С годините съм се научила да си замаскирам "Проблема".

Простирам си нормално, като вземам щипките наред, излежавам се сутрин, оставям си чиниите в мивката без угризения. Едни метални предметчета, нищо работа.

# 58
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не съм се женила толкова години заради пръстена. Търсихме каменно пръстенче някакво, но имам пръстета тънки като на детенце и всичко ми е голямо.

Ние си купихме с моя мъж дървени халки от Етъра, изработени на струг, задвижван от вода. Супер екологични. Същите такива халкички взехме и за децата. нали си представяш за колко малък диаметър става дума.
Та не се оправдавай с пръстена Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 023
мия си ръцете постоянно
чета вестници и списания отзад напред
когато редя пасианси на РС -то си имам ред и никога не започвам следващ преди да са наредила предходния
броя плочките по тротоара,когато вървя
броя дърветата две по две ,когато пътувам с кола
не убивам паяци - домашни,даже не ги засмуквам с прахосмукачката- не знам защо

Общи условия

Активация на акаунт