въпрос за ваксините

  • 2 651
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Повече бих се притеснявала ,ако не ги сложа.

# 16
  • Мнения: 76
мерси за отговорите ,
нашата мома е набоцкана в ръчичката и крачето, но се държа много геройски Simple Smile почти не плака.
Аз си оставам все така скептично настроена към ваксините, но както повечето тук избирам да ги направиме, остава ми само да се надявам да не се случи нищо лошо... Praynig

# 17
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
аз съм ЗА ваксините. Имам вече два случая... единия на позната от закъсняла ваксинация заради болести, детето се разболя от коклюш... и още един, на нереваксиниране, слаб имунитет и много тежко боледуване. Аз бих сложила всички ваксини. Даже има допълнителни, които смятам че е разумно да се сложат.

# 18
И аз съм много против ваксините-но винаги ги слагам.Какво да се прави повечето болести за които се бият ваксини никога не съм ги чувала.Но щом е за доброто на детето какво да се прави.Ако не ги сложим пък може да е по-зле.На мен ми предстоеше скоро да си правя някаква ваксина и не отидох-но когато става въпрос за здравето на сина ми ги правя-като порасне той ще си решава дали да се ре-имунизира или не.

# 19
  • Мнения: 667
закъсняла ваксинация заради болести, детето се разболя от коклюш...

А сигурни ли сме, че ако беше ваксинирано нямаше да се разболее?

# 20
  • Мнения: 4 700
Аz съм твърдо  zа ваксините.  Peace

Лично аz никой не поzнавам, койда да се е раzболял след ваксинация. Никога няма да мога да ис простя, ако детето ми се раzболее от неЩо, против което е можело да се ваксинира. Това, раzбира се, е мое лично мнение.

# 21
  • Мнения: 498
Поради нежелание на родителите да ваксинират децата си,четох,че в някои краища на страната е имало бум на коклюш. ShockedТака,ще започнат да се появяват и отдавна забравени болести...ужас...

# 22
  • Мнения: 376
Спри да четеш по въпроса......блаженни са незнаещите. Само ще се плашиш. Аз бях се побъркала по цели нощи да чета за ваксините. Ти си попаднала във вечната борма межди лекар и хомеоат за ваксините. Така или иначе си задължена да ги сложиш и така или иначе има опасност и в двата случая, така че просот се опитай да не го мислиш. Само си наблюдавай детенцето следващите 48 часа и коментирай с лекаря всичко нередно.

# 23
  • Мнения: 119
Zdraveite sajalivam 4e niama da moga da vi vdahna nito uteha ,nito kuraj . pri moita da6teri4ka se polu4i uslojnenie i sega e s revnatoiden artrit ot jivata DTK...potvardiha go pove4e ot dostata4no lekari...tova ni be6e poslednata vaksina ne e imala nikakvi problemi s predi6nite...za zabolivaneto google moje da vi kaje pove4e...no i v bolnicata i v jivota se sre6tnah s hora sas sa6tiat problem...neznam kakvo da vi posavetvam...no sas sigurnost da e nejiva vaksina...ot vsi4ko koeto iz4etoh niama da i pravia pove4e nikakvi...sega ne ni i zadaljavat...sled dajd ka4ulka...za sajalenie togava niamah net i raz4ith na li4nata...ne mi se govori za neia...vie pone imate ..pro4etete...pomislete...ujasen izbor...dali ...ili...dano ste me razbrali...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт