ПЛЕВЕНСКА, ама много гореща

  • 8 976
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
Дикси, като ходите по балкана, мажеш ли с някакви репеленти Митаче? В "Санита" ми отказаха без рецепта от педиатър,  в другите продават свободно, но нямало за бебета. Ще му взема Аутан за деца, пък ще видим как ще го мажа.

ние си се придвижваме двамата по няколко пъти дневно с колата а насам, а натам  Grinning

 Много хубаво си го свикнала да севози сам, в столчето отзад. Аз ако седна да карам, а Божидар е сам отзад, ще изскубне коланите да се довлече при мен  Crazy

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
.... Нещо ми се въртят в главата някакви гъби  ooooh!
Така е, гледаме гъби в пещерите в Кайлъка и бившия месокомбинат. Оказа се, че бусовете на фирмата ходят на ремонт във вашия сервиз. (това го разбрах вчера случайно, нали все търся разни неща от които нищо не разбирам).

# 17
  • Мнения: 1 951
Дикси, като ходите по балкана, мажеш ли с някакви репеленти Митаче?

Не съм го мазала с друго освен със слънцезащитен крем  Rolling Eyes  Дори не ми е хрумнало  Embarassed

.... Нещо ми се въртят в главата някакви гъби  ooooh!
Така е, гледаме гъби в пещерите в Кайлъка и бившия месокомбинат. Оказа се, че бусовете на фирмата ходят на ремонт във вашия сервиз.

Снощи и Емо това ми обясняваше, дааа  Joy Ами, той се познава в вашия шеф.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Снощи и Емо това ми обясняваше, дааа  Joy Ами, той се познава в вашия шеф.
Сигурно, нали той плаща сметките. какво ти е обяснявал Емо, за децата ли?
Не познавам мъжа ти, но един наш работник, който ходи в сервиза каза, че е много готин. Щастливка.

# 19
  • Мнения: 5 026
Не съм го мазала с друго освен със слънцезащитен крем  Rolling Eyes  Дори не ми е хрумнало  Embarassed
Със слънчезащитен го клепя яко при всяко излизане. То и аз не се бях сещала за репеленти, но като четох във Февруарския колко бебоци са напъплени от кърлежи, та ме хвана страх  Confused

Айде наздраве и до дъно

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Атракция, Дикси нали е лекар, да ти напише една рецепта и готово. Ти само си избери какво да пише. Grinning
Вчера и аз намазах Вики с крем по лицето и ръцете. Онзи ден се върна изгорял от училище. Имало е басейн в градината и са шляпали във водата.

# 21
  • Мнения: 5 026
Атракция, Дикси нали е лекар, да ти напише една рецепта и готово. Ти само си избери какво да пише. Grinning
Не навсякъде искат рецепта. Само да реша какво да му купя  Rolling Eyes

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Само да реша какво да му купя  Rolling Eyes
Аз бях взела за Вики, когато беше на възрастта на Божидар спрей "OFF". Точно два пъти съм го използвала, нямахме никакви проблеми.

# 23
  • Мнения: 1 951
какво ти е обяснявал Емо, за децата ли?

Неее, аз му казах, че май фирмата ви се занимава с отглеждане на гъби (по повод хидравличното масло) и тойказа, че сте му клиенти в сервиза.



 Flutter  Joy

Аз си мисля, че вече е много топло и не е сезона на кърлежите.Те са пролетно време.  newsm78

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз си мисля, че вече е много топло и не е сезона на кърлежите.Те са пролетно време.  newsm78
Има ги и сега, та чак до ранна  есен. А освен това в тези горещини има и много змии. Онзи ден в Кайлъка във вилата на шефа една змия се била омотала около една саксия на двора. Избягвайте да ходите в тревата.

# 25
  • Мнения: 5 026
Избягвайте да ходите в тревата.
Ще се мъча да го удържа, малко невъзможно е това, но ще се пробвам. То както дават и да вали...Но да съм подготвена. Сега пуснах търсачката за бебешки репеленти и чета  Grinning А кърлежи има и сега, да не ни се лепят само  Praynig

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 239
Айде и аз тука. Ходих малко на работа - три дни до обяд, да не се преуморя. Я кажете, дали може в колата със седалки, дето са по 30 лв. да не купуваме цяло столче? newsm78

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Може, но разбрах, че не са удобни. Има по-скъпи седалки, те сигурно по-стават. като дадеш още някой лев и ще си купиш стол.

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 15:35 от valja

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ще вървя да търся значи. Мерси за отговора Peace

# 29
  • Мнения: 814
Здравеяте и от мен, момичета!
plamci e права, кърлежи има и сега. Сестра ми намери един на крака си от пясъка на плажа в Обзор преди две години по това време! И много змии са плъпнали. Затова, без паника, но мисля, че може да се проверяват телата на дечицата при игра в трева или в пясъчник.
А за столчетата в колата съм напълно съгласна, че трябва да ги има задължително, всички виждаме как дори бебета се държат на ръце на предна седалка от безумни родители, които самите  са без колан!
По въпроса за репелентите - сестра ми е магистър-фармацевт и нейното мнение е, че  не трябва да се ползват постоянно, като кремчетат против изгаряне, защото съдържат химически вещества, които могат да предизвикат проблеми с нежната кожа на децата, а са за препоръчване само при силно застрашена среда, където има доказани ухапвания от комари, кърлежи и т. н.
Стана малко дълго, но да си кажа и аз думата Wink !

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 14:48 от arita

Общи условия

Активация на акаунт