Дали пропуснах момента?

  • 2 877
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 919
 Praynig стисйаам палци! Успех!!!!

# 16
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
И аз ти желая успех , ама за съвет хич не ги разбирам тези овулации , на първото стана от втория месец ,а сега ще видим.

# 17
  • Мнения: 3 500
Малко вероятно, но не невъзможно, пък и е щяло да е по-добре
да правите секс от положителния тест поне до днес.

И съжалявам за рязкото изказване, което ще последва, но стига вече с тоя КЕКС Twisted Evil, много тъпо
и смешно звучи - правихме с мъжа ми кекс....и как го правите с 2 или с 3 яйца Mr. Green
Думата е секс, секс и пак секс, така стават и бебетата.
Още веднъж се извинявам, ама много ме дрзани тоя кекс, не че не обичам да си го похапвам Blush
Peace Peace Peace

# 18
  • Мнения: 712
За кекса - нали има един стар виц за разликата между кекс и секс - зависело от яйцата  Mr. Green
Ама и мен ме дразни пустия кекс - к'во да направя, не обичам сладко  Mr. Green Wink И тестени сладкиши да приготвям също не обичам. Виж, секса си е друго нещо...  Laughing Sunglasses

# 19
Искам да се похваля,че не съм пропуснала момента и на 10-ти видях вече двете чертички. WinkОказа се ,че само от един път е станало.
Искам да пожелая на всички успех и скоро всички в отчетни!  bouquet

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Честито!Лека и красива бременност  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Искам да се похваля,че не съм пропуснала момента и на 10-ти видях вече двете чертички. WinkОказа се ,че само от един път е станало.
Искам да пожелая на всички успех и скоро всички в отчетни!  bouquet
Ехааа, браво, и аз искам така - от раз Grinning
Честито Hug

# 22
  • Мнения: 1 335
Браво! Честито, мило момиче! Лека и безпроблемна бременност!  bouquet

# 23
Благодаря ви ,момичета за хубавите пожелания! Hug
Да ви се връща! Flutter

# 24
  • Мнения: 15
Честито,лека и безпроблемна бременност и едно сладко,пухкаво бебче след 9 месеца  smile3504

# 25
  • София
  • Мнения: 35 950
Искам да се похваля,че не съм пропуснала момента и на 10-ти видях вече двете чертички. WinkОказа се ,че само от един път е станало.
Искам да пожелая на всички успех и скоро всички в отчетни!  bouquet
Честито!  bouquet
Лека бременност

# 26
  • Мнения: 2 336
Браво, браво!
Нека се множим!
Лека и безпроблемна бременност и от мен!   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 1 524
Честито  Hug   Hug  Hug - пожелавам ти 9 безпроблемни месеца и прекрасно бебче.

По въпроса за кекса и секса - явно и от двете се бременее, къде на корем къде на дупе  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 410
не се притеснявай-всичко е възможно.аз като всички момичета броя дни и т.н.оказа се че съм бременна и съм забременяла веднага след цикъла.наи малко очаквах бебе този месец,но радоста почука и на моята врата.пойелавам ти скорошно забременяване  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 1 220
Здравей Ася и отново за втори път честито …Много се радваме за теб и за неочаквания ти успех, но защо не си пуснеш лична тема , така ще можеш да пишеш на воля за твоите радостни моменти без да е нужно да го оповестяваш във всяка тема !

Общи условия

Активация на акаунт