Пушачи vs. Непушачи

  • 5 200
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Пуша и имам все повече проблеми поради този факт... ooooh!
Гоня се като концлагерист из офиса, сакън да не преча на някого. Редувам помещения, тераси, стълби, двор... Когато сме в обедна на една маса с непушачите, се държа като ощипана госпожица и подскачам при всеки повей на вятъра в лицето на непушача отпред, отзад, отстрани или отгоре /те са навсякъде! ooooh!/
На всичкото отгоре имам тъжен спомен от един младеж, когото адски харесвах навремето и той, моля ви се ме отряза, защото съм му миришела на цигари, келешът му с келеш!  newsm78 Стига бе!!!
Въпреки всички неволи, аз обичам да пуша. С кеф!   smokeuu

# 76
  • Мнения: 2 381
За съжаление не пуша и не правя забележка на пушачите. Намеквам, но оставам неразбрана или така им изнася.
Толерантен пушач не съм видяла.
15 маймуни сме се качили на един клон (клонът на непушачи). 2 маймуни вадят цигарите и димят на всички без притеснение.
Интересно, че маймуни от мъжки пол не познавам.

# 77
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
15 маймуни сме се качили на един клон (клонът на непушачи). 2 маймуни вадят цигарите и димят на всички без притеснение.
Интересно, че маймуни от мъжки пол не познавам.
не познаваш мъже пушачи или мъжете са по-съобразителни като пушачи?

# 78
  • Мнения: 4 371
Не пуша и правя забележка на някой, ако ми дими в лицето.  Обикновено се съобразяват...мрънкайки. Да не съм длъжна да им дишам гадния пушек. Мъжът ми също ми дими Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 2 381
Не познавам мъже пушачи.

# 80
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Спрях да пуша, заради бременността ... и в къщата, в която живея никой не пуши и желанието ми за пушене бързо угасва , но когато се видя с наш'те, които много пушат, винаги ми се допушва , а като си дръпна ми става гадно ...  Не понасям някой да ми дими в лицето, но правя забележки само на мъжа си, останалите смразявам с поглед и се отдръпвам  ... не понасям слабостта на пушачите , не понасям и собствената си зависимост, с която се боря вече 3 та година ....егати гадния наркотик е тоя никотин .... причината да ми се допушва обаче също е, че почти всички и навсякъде пушат, а аз стоя отстрани като някакъв аут сайдер,  който има претенцията всички да се съобразяват с него ... това беше и причината да пропуша. ... някаква социална - приемственост се получава с това .... влизаш в матрицата ... ако навсякъде забранят пушенето всичко ще ми е О.К ... но няма място, на което да отида и където да не се пуши ... дори в пясъчника, идват майки и сядат при децата си с цигари ...  #Crazy

# 81
  • София
  • Мнения: 2 050
Като се направи забележка на пушач, да не пуши, в този момент желанието му да запали се увеличава двойно... Mr. Green

Била съм пушач и уж се съобразявах. Сега правя забележка, 'щот съм бременна и ми става мн.лошо от цигарен дим.

Не пуша вече 3 години и това е едно от най-големите ми постижения в живота.

# 82
  • Мнения: 461
Не пуша, мирише ми лошо.
Като ми помирише по-дълго време и се обажда старата страст Sick
Затова мразя да ми пушат.

Бихте ли ме светнали какво означава vs.? Вече няколко пъти го срещам, пък с нищо не мога да го свържа.

# 83
# 84
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Все едно да отказвам хероина , ако наоколо всички спокойно си се боцкат и виждам колко им е кеф ... така се чувствам ...аз бях наистина ужасно силно зависима и най- вероятно все още съм до някъде

а знам, че никотина е вреден, че в цигарите се съдържат нам си колко си отрови ....   ако организма ми имаше глас, би крещял всеки път, да спра да го убивам , докато мозъка ми изпада в екстаз ....ужасно е ... хора не се тровете ...

# 85
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Най- гадното на пушачите е точно в това, че тровят децата си ... и никой не може да ги убеди, че това не е хубаво ... те си знаят тяхното

# 86
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Пуша и се съобразявам с всички.

# 87
  • Мнения: 1 616
Пуша, но се съобразявам избирателно...

# 88
  • Мнения: 2 254
Не пуша.Мрънкам избирателно...май,само на мъжа ми Rolling Eyes
  ...той (уж) ги отказва....дано успее.

# 89
  • Мнения: 216
Не пуша , и много често не ми се и налага да правя забележки на пушачите защото тук е забранено на обществени места, нама такова за пушачи и за непушачи, всички които искат да пушат- навън, а ако е навън на обш празник или подобно молим тези които не се съобразяват да се мръднат на страна

Общи условия

Активация на акаунт