Какво ще кажете за този тип мъже?

  • 2 412
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
Сега ще ти разкажа малко за Дон Жуана, защото ти не го познаваш още, но аз вече го познавам. Той е безкрайно мил, чаровен, ще ти подаде ръка, ще ти отвори вратата, ще ти каже че си най-красивото, най-чистото, най-доброто нещо което му се е случило. Ще се интересува дали сина ти има температура, дали си сготвила добре и т.н. и т.н. всичко което мъжа ти няма да каже, ще те заведе на кафе /също ще гледа мадамите, но малко по-дискретно, пък и ти ще го забележиш доста по-късно, защото още не го познаваш/. Изобщо той ще е загадка, разнообразие, няма да го виждаш с раздърпаните пуловерчета в къщи - принц с една дума. НО той е такъв за всички и към всички жени. Ти ще се влюбиш в него и изведнъж ще установиш, че не си единствената, че не си специалната, просто така си си въобразявала, защото си искала да е така. А той е такъв към всяка жена, която е нова и разнообразна. И почваш да страдаш и няма смисъл да продължавам. ТОВА Е ДОН ЖУАН с който бях. #2gunfire

# 16
Е , аз се извиних предварително ,че обобщавам но явно на други не съм попадала май имам ковти късмет. Даже сегашния ми съпруг за мен е някакъв късмет все пак защото поне не пуши , не пие и не изневерява но пък ми е скучно с него. А по отношение на Дон Жуановците съм повече от наясно все на такива съм попадала преди брака си.

# 17
  • Мнения: 1 336
Е , аз се извиних предварително ,че обобщавам но явно на други не съм попадала май имам ковти късмет. Даже сегашния ми съпруг за мен е някакъв късмет все пак защото поне не пуши , не пие и не изневерява но пък ми е скучно с него. А по отношение на Дон Жуановците съм повече от наясно все на такива съм попадала преди брака си.
Женя започвам да се съмнявам, че нещата са точно такива, каквито ти ги описваш! Решила си да изневериш и си търсиш оправдание сама пред себе си  Wink от друга страна имаш горчив опит с подобни на обекта на щенията ти в момента, и е сърби ме- боли ме- драго ми е!
За теб съществуват само две категории мъже Дон Жуановци, която включва всички интересни, красиви, чаровни или по-скоро притежаващи качества мъже и другата категория на Мухльото, в която слагаш своята половинка!
Първо, не знам защо смяташ, че всички мъже от първата категория правят жените "прелъстена и изоставена" и ако винаги до този момент се е получвало така с теб, се замисли дали ти притежаваш нужните качества да задържиш подобен екземпляр и дали проблема не е в теб! Съжалявам ако ти звуча грубо, но не всичко в живота е само черно и бяло! Ако нямаш сили за А група няма смисъл да играеш там и вечно да те бият!
Факт е, че не успяваш да възбудиш интереса и да промениш дори този, на когото си родила дете и  когото сама наричаш мухльо... след като си гледа семейството, но се заглежда и контактува само с чуждите жени, може би и ти не си му достатъчно интересна!
Стегни се, защото бурените са си само в твоята градина!
И нещо друго повечето мъже не се държат в къщи със съпругите си по подобен начин, защото повечето жени не го допускат  Peace

# 18
  • Мнения: 1 425
Мацка, ходи го наеби тоя дето си го харесала и си начеши крастата. На човек над 18 години не му трябва подкрепата на цял форум че да вземе едно такова решение. А това, че не му стискало на твоя да ти изневери ... то за изневяра не се иска много смелост, по-скоро се изисква липса на акъл. Пък ако искаш хвани се с някой женкар - после ще ревеш, ама ще е късно. Аре със здраве.

# 19
Хм, изключително полезна критика и не си мисли ,че не съм търсила вината и в себе си, но знаеш ли какво става с хубавите ябълки тази приказка не е измислена случайно както и да е може би не си била в моята ситуация и няма как да разбереш. Иначе за другите мъже съм виждала колко е примерен вкъщи и как брутално ми се натиска в асансьора докато благоверната му го чака уверена ,че не е допуснала да се държат зле с нея. Но темата ми беше по-скоро не дали съм решила да изневеря и си търся повод затова , а какво е мнението ви за описаният от мен мъж. Все пак благодаря!

# 20
  • Мнения: 1 425
Ами какво да ти кажа. Много мъже носят пуловери вкъщи тук не виждам проблем. Много мъже не изневеряват. Много мъже изневеряват. Кой тип ти харесва - избери си сама. Много мъже седят пред комп-а вкъщи. Тук определено може да стане проблем, не знам как може да се оправи. Аз лично не бих седял пред компа ако имам привлекателна жена вкъщи, но хора разни.
Връзка без проблеми в нея няма. Ако има желание и прецениш че си струва усилията - можеш да се постараеш да пооправиш нещата. Ако ли не - любовник или раздяла - съвсем стандартни методи откакто свят светува си ги има.
Някой мъже се епилират, някой не. Ако искаш да е епилиран - кажи му. Подари му един парфюм - тъкмо можеш да избереш такъв който на теб ти харесва. Настоявай да излизате - ти си човек не си бездушна буква. Отстоявай си мнението. Настоявай да ходите на почивка където ти искаш.
Иначе изневярата е най-лесното нещо за една жена(Па и за мъж не е много трудно). Всяка красива жена има достатъчно ухажори наоколо. И сигурно е приятно ако имаш такава наклконност. Ама не винаги е разумно.

# 21
# 22
  • Мнения: 420
Първият ми съпруг се имаше за голям красавец. Вярно, имаше правилни черти, разкошна къдрава коса и чар, граничещ с абсолютната нула.Имаше се и за страхотен любовник, а беше пълно дърво в леглото. Бях много млада, ако се чуди някои що сам го взела. С огромно самочувствие, без грам покритие, парвеню, с една дума. В къщи ходеше наконтен. Ама кво от тва? Не може да се говори с него, различни интереси, аба почти никакви допирни точки.
Сегашния е смотан, по критериите на авторката, скоро може и да го оцвиря, но няма да е по причина домашни дрехи и скука с него. Виси на компа, да, имаме 3 в къщи, за да не се караме кой да седи в Интернет. Има и 3 телевизора, пак по причина всеки да си гледа каквото иска. Досажда ми с глупости много често, за околните е грозен, за мен е изключително красив - въпрос на вкус. В леглото е най-доброто, за което мога да си мечтая. Из къщи ходи като орафляк, но аз виждам през дрехите, не това е важно, за мен както и да е облечен, пак е секси.

# 23
мисля че повечето мъже изживели N-брой години с една жена заприличват на този който си описала.за щастие светът не започва и не свършва с тях..

# 24
  • Мнения: 1 817
Леле, къде го намери тоя екземпляр?  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт