някой пече ли пипер във...............

  • 2 989
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Другия път ще опитам там Peace
Благодаря  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 478
Аз пека във фурната от няма и къде. Не е същото, но няма как. Сестра ми си пече всичко на керамичния, аз не смея.

# 17
  • Мнения: 4 546
във фурната ги пека. застилам тавата с хартия за печене и слагам тавата на най-горната позиция. пека на горен реотан само и внимавам да не изгорят.
котлона как го чистите после, то сигурно голяма мръсотия става?   newsm78 моят не е керамичен

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 512
на партигрила- лесно и качествено

# 19
  • София
  • Мнения: 607
Само във фурната на печката ми. Стават много бързо, лесно се белят и няма никаква мръсотия после.  Peace

За сведение - свеки ги пече на котлона на печката (не е керамичен), после котлоните изглеждат ужасно и цистенето им е доста трудно.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Досега съм ги пекла само на скарата/ а преди време и на котлон/.

# 21
  • Мнения: 5 183
Винаги си ги пека във фурната

# 22
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Блонди, дали не е опасно  newsm78
Все пак малко пръскат пИперките. Не ползвам керамични и не съм компетентна за поддръжката им, ама да не стане беля  Embarassed

А по темата - пека на скара или във фурната. Понякога на ламарина върху газов котлон, но ми е малка и по-рядко.

# 23
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Пека на газовия котлон,отделила съм си една стара тавичка,специално за печене на пипер и патладжан.Става бързо и вкуса е също като на огъня на село.

# 24
  • Мнения: 3 537
Само в МВ недей да печеш чушки, стават по скоро варени ,ужасни просто.Аз добре,че пробвах само две чушки сложих да пека и направо ги изхвърлих после.Добре,че не сложих повече.
И затова винаги си ги правя печени на котлона ,стават си супер, директно на котлона ги шляпвам и пека,имат си и вкус на печена чушка, става и бързо.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Само в МВ недей да печеш чушки, стават по скоро варени ,ужасни просто.Аз добре,че пробвах само две чушки сложих да пека и направо ги изхвърлих после.Добре,че не сложих повече.

И аз си помислих че така може да стане,и непосмях да сложа.реших първо да питам Hug

# 26
  • Мнения: 1 546
Аз пека в партигрила или директно на газовия... Embarassedама гледам мъжо да е наоколо, че да не стане беля.А ако са повечеко и има и патладжани  - в тава във фурната.

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
А дали ще се получат добре на скара с тефлоново покритие  newsm78 Не е оребрена, от тези планчи гладките.

# 28
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
А дали ще се получат добре на скара с тефлоново покритие  newsm78 Не е оребрена, от тези планчи гладките.
Идеално ще стане  Peace

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
А дали ще се получат добре на скара с тефлоново покритие  newsm78 Не е оребрена, от тези планчи гладките.
Идеално ще стане  Peace

Скоро ще го пробвам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт