МОЛЯ ПРОЧЕТЕТЕ !

  • 75 307
  • 161
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Додо, ще направя каквото мога.
Също така, ще препратя линка и дано по институциите си направят труда да го отворят. Още утре сутрин ще го получат със започването на работа.
Аз също съм за среща - рядко намирам време, заради бебки, но на тази среща ще дойда или най-малкото ще упълномощя някое от другите момичета да дойде от мое име.
Важното е да помгнем на детенцето да оздравее и да върнем усмивките на лицата на родителите му.

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: azaf
Милиото детенце. Чак сега видях темата и затова се включвам толкова късно. Довечера ще говоря с майка ми, баща ми и мъжа ми - ако могат да организират нещо в работата им. Мисля, че и това е начин.
Додо, можеш ли да ми препратиш писмото, а аз ще го разпечатам и ще им го дам. Ще го препратя и във фирмата.
А дали не може да се опитаме да препратим писмото и до институциите? Имам доста имейли на министерства, правителствени и неправителствени организации, на посолства.
Може би и до медиите?
Аз не мога да дарявам кръв, но мъжът ми е 0 положителна и от години дарява безвъзместно, когато има кампании. Дали търсят кръв за детенцето?
Няма ли начин начин и ние от форума да съберем средства. Може да се организира среща и всеки да даде колкото може - дори и сумата да не е голяма.
Дано детенцето да се оправи. Все пак има фирми, за които сумата не е прекалено голяма.


Ето от тук може да се изтегли всичко, мамма го закачи на сайта http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=887. За тези които не са видели, има и лично обръщение от детенце.
Аз лично съм за среща на форума...друг е въпроса, че питая леки съмнения относно интереса към нея...
Ако се появят достатъчно заинтригувани - ще я направим, и друг път сме правили и то с голям успех !


napravo puskai za sreshta den i chas.To shte si pokaje koi,kakvo i zahsto......

# 17
  • Мнения: 1 809
Цитат на: natali_
МОМИЧЕТА!НЯКОЙ ИМА ЛИ ВРЪЗКА В BILLA,METRO,MR.BRICOLAJ

Аз нямам връзка в тези магазини, но преди да забременея работих в Рамстор и ако мога с нещо, ще се радвам да помогна.
Дано съберем сумата за трансплантация и детенце да оздравее!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Дайте предложения за ден и час за срещата ? Ще дойде и майката с Вальо.

# 19
  • София
  • Мнения: 331
Цитат на: dodo_dodo
Б-а сметка в ОББ, Банков код:20080023,
BGN 4046123713
USD 4104449114
EURO 4408571815



На чие име е сметката, защото трябва да се напише във вносната бележка?

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Между другото днес Вальо има рожден ден.
Нека всички се помолим за него и да му пожелаем скорошно оздравяване и щастливо детство !

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: Таралеж
Цитат на: dodo_dodo
Б-а сметка в ОББ, Банков код:20080023,
BGN 4046123713
USD 4104449114
EURO 4408571815



На чие име е сметката, защото трябва да се напише във вносната бележка?


На името на майката - Ангелина Александрова Захариева-Маринова.
Сметката е открита в клон на ОББ Св.София.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: zvetizvetkova
Цитат на: natali_
МОМИЧЕТА!НЯКОЙ ИМА ЛИ ВРЪЗКА В BILLA,METRO,MR.BRICOLAJ

Аз нямам връзка в тези магазини, но преди да забременея работих в Рамстор и ако мога с нещо, ще се радвам да помогна.
Дано съберем сумата за трансплантация и детенце да оздравее!


Ако желаеш мога да ти изпратя на лична бележка телефона на майката, за да говориш с нея относно касичка в Рамстор ?

# 23
  • Мнения: 3 091
Честит рожден ден на ВАЛЬО! Най-искрено му пожелавам  много скоро да оздравее!

# 24
  • Мнения: 4 965
Да е жив и здрав малкия Вальо. Това е най-важното нещо, което искам да му пожелая за рождения ден и вярвам, че наистина ще му се случи.

# 25
  • Мнения: 1 809
Така...докладвам...
Не се знае още дали в Рамстор ще сложат касичка, защото шефът им бил заминал;-(((
Но им изпратих писмо с линк към статията в бг-мама и за всеки случай (ако нямат директна връзка с интернет) копирах всичко и им го изпратих на мейла.
Сега чакам да видя какво ще се получи.
Утре пак ще ходя до там да говоря и лично, да ги подсетя.
Дано успеем,все пак ще е помощ!

# 26
  • София
  • Мнения: 4 423
Честит рожден ден на детенце!Ако има среща и аз ще дойда,ако мога да помогна с нещо..

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Добра новина. От дарителският фонд за лечение на деца в чужбина са одобрили Вальо да замине. Но още не се знае али ще покрият цялата сума или част от нея. При всички случаи обаче няма да се покрият разходите по престоя там, който ще е много дълго време, както и парите за донора - 30 хил. евро.
Защото детето е несъвместимо с никой от семейството.
моля ви хора за малко повече активност. Сметките са почти празни. При положение, че има светлина в тунела, грехота ще бъде да не замине детенце щото няма парички за престой !
Моля ви ! #Puppy dog

# 28
  • Мнения: 1 809
Има ли кой да преведе писмото на англииски?
И писмото на детето също.


Додо къде,освен тук и във сайта на бг-мама е поствано писмото ?

# 29
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Цитат на: zvetizvetkova
Има ли кой да преведе писмото на англииски?
И писмото на детето също.


Додо къде,освен тук и във сайта на бг-мама е поствано писмото ?


varianta e das e kopira pismoto i linka s molba za prevod v Dira ,v kluba na prevodachite,no izlizam i niamam vreme.......

molia vi pusnete go tam..........moje i da go prevedat.

Общи условия

Активация на акаунт