Колко време ви държи влюбването?

  • 11 230
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ееее, Борисе, ще кажеш си шести клас!

# 16
  • Мнения: 677
Борисе, мина ли ти, кво ли  Grinning

# 17
  • Мнения: 212
Ееее, Борисе, ще кажеш си шести клас!
Шести не, ама седми по-бива   Grinning

# 18
  • Мнения: 212
Борисе, мина ли ти, кво ли  Grinning
На мен не, на някои други хора взе да им минава  Sad

# 19
  • Мнения: 677
Не губи кураж, следва нов тираж!

# 20
# 21
  • Мнения: 3 835
Различно е, зависи в кой съм влюбена. Въпреки, че не съм се влюбвала много пъти, по гореописания начин. Толкова се разболявам, че губя представа за времето, и за това не мога да отговоря на въпроса. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 750
Тресеше ме... комай към 3 години... После пак ме тресна към същия човек. Даже и двама паралелно ме треяха в един необозрим период. За настояще не ми се говори Thinking Сопранов, мож да ме ожалиш, а? Laughing

# 23
  • Мнения: 2 309
Абе,има ли хапче против чувства newsm78

# 24
  • Мнения: 212
Абе,има ли хапче против чувства newsm78
Има - времето. Лекува всичко. Стискаш зъби и чакаш да ти мине...

# 25
  • Мнения: 750
Не, Рожбе. Ма за кво ти е? То си е е екстра. Живееш си в някакъв екстра свят, ревеш и се радваш, ходиш до тоалетна... Секс правиш ли..Май да, много, малеее, как само всичко си подхожда. Искам пак така, не че не съм, ма май ми е слабо, искам още. Ще се налея с още Mr. Green
Кой каза за времето? Не, не лекува, само потиска симптоматиката.

# 26
  • Мнения: 2 309
Не, Рожбе. Ма за кво ти е? То си е е екстра. Живееш си в някакъв екстра свят, ревеш и се радваш, ходиш до тоалетна... Секс правиш ли..Май да, много, малеее, как само всичко си подхожда. Искам пак така, не че не съм, ма май ми е слабо, искам още. Ще се налея с още Mr. Green
Кой каза за времето? Не, не лекува, само потиска симптоматиката.
Чудя се,преливам от влюбеност,то не ми стига,бе...искам и още и още! Mr. Green

# 27
ами на вълни е......тамън малко затихне и .......аидееее  Whistling ..... и после пак........

# 28
  • Мнения: 2 022
Ами дотогава, докато няма свикване, докато има предизвикателства и в известен смисъл игра на прелъстяване. После търпката полека се уталожва и свикваш с мисълта, че обичаш и те обичат. Хубаво е, но много по-спокойно и в никакъв случай не е толкова вълнуващо. 
Като продължителност е различно: 5-6 месеца - 5-6 години - 20 години (с прекъсвания  Mr. Green )

# 29
  • Мнения: 990
Държи ме вече доста време ...

Общи условия

Активация на акаунт