много ми е криво

  • 1 954
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
ръчкай го да си търси нещо на половин ден или пък само някои дни в седмицата,
hahaha hahaha hahaha hahaha
ужасно ме разсмивате вече
ръчкай го да си храни детето хаха - е тва ако са хора  newsm78

Иса - какви 4 години какви 5 лева бе - 1 ден да не работя - какво ще му сложа на масата на Криси???
безумие просто
ма който е съгласен да е заобиколен с паразити - ОК

# 16
  • София
  • Мнения: 4 493
1 ден да не работя - какво ще му сложа на масата на Криси???

това е идея - просто не носи повече пари в къщи  - кажи платих сметките, купих си рокличка и ходих на фризьор, но няма да ядем - минаваме на глааааддддд - дръж го два дни гладен - и виж какво ще стане - може и работа да си намери  newsm78
Човек тръдно се отучва от хубавото и лесното , нооооо опитай  Twisted Evil

# 17
  • София
  • Мнения: 17 283
Каси, мен най-вече ме остави без думи това егоист ли съм,кво ми става не знам
Честно, дори в момента не намирам думи.
Това е такова тъпкане върху нея от негова страна (че изобщо да й мине през ум такава мисъл), че бездиханна ме оставя просто.

И аз като Иса - допреди година-две щях да я съветвам да говорят, дрън-дрън, ама какво говорене, бе, хорааааа, 4 години са това, той да не е ученик и тя да не му е майка!

Простооо ....  #2gunfire

# 18
  • Мнения: 9 990
Сега да ви кажа-мъж, който не работи и аз съм си имала вкъщи и съм издържала.Но той впоследствие дръпна мнооого, много, стана Еди какъв си, носи добрите пари.Сега аз съм Никоята, дето е търтея и 4 години не се развива.Та ми е мъчно как може да се извъртят нещата.Щото аз тогава влачех с визия за бъдещето-общото ни такова .А когато мен трябва някой да ме повлачи/ силно казано влачи, аз не съм от капризните и мързеливи жени, а съм просто по майчинство/-вече съм безинтересна, елементарна и посредствена.

# 19
  • София
  • Мнения: 17 283
пенелопа , я не прави такива щурави паралели.
Как ще си търтей и как те влачат, направо се ядосвам като те чета. Има ли изобщо човек на земята с мозък в главата, който да си мисли, че жената може да дръпне в кариерата с бебе и малко дете?????
Моля те, моля те, не позволявай на мъжа ти да ти внушава такива мисли!!!
 

# 20
  • Мнения: 911
пенелопа , я не прави такива щурави паралели.
Как ще си търтей и как те влачат, направо се ядосвам като те чета. Има ли изобщо човек на земята с мозък в главата, който да си мисли, че жената може да дръпне в кариерата с бебе и малко дете?????
Моля те, моля те, не позволявай на мъжа ти да ти внушава такива мисли!!!
 

Пенелопа, я не му прави евалла, 4е бил дръпнал много! ако не си го изчакала (а междувременно хранила, поила, търпяла и пр. А, да! и децата гледала - което си е full time job!!!) какво щеше да дръпне? = на Господа шлифера! айде, стига глупости! да, трябва да им признаваме, когато в нещо успеят, но да позволяваме да ни натрапват мисли, че сме "посредствени", понеже не се развиваме, защото видиш ли...им гледаме децата!!!  #Cussing out

мило девойче, дето чакаш 4 години...не се прави на ти баща, ти майка = май не ти благодарят особено за това. аз така си почаках...8 (осем!) години, понеже и моят хубавец беше много гениален и все едни страшни неща щяха да се развиват в бъдеще...а междувременно някой трябваше да плаща - наеми, сметки, пък и да се яде идва ред всеки ден
резултатът от моето чакане беше катастрофален - той само се комплексира повече = аз работех, учех, грижех се за всичко, докато един ден не му избиха комплексите в много страшна форма...Внимавай!!! тази ситуация не бива да се проточва до безкрай!

# 21
Има такива мъже. Без амбиции. Карат ден за ден и толкова.
Моята дългогодишна връзка приключи заради такива проблеми.
По цял ден пред телевизора или пък на компютъра.
На човека му стигало да има пари за бира и цигарки  Rolling Eyes
Поне беше прям, та навреме си обрах крушите... Sick
И това е качество, да знаете ей!
По-добре, отколкото напразни голи обещания  Mr. Green
Най ме дразни това,че живеем ден за ден,то е ясно че утре може да стане нещо и да не сме на този свят,но то по тази логика... ooooh!ох,не знам всички около него работят,той какво чака?Най ми е тъпо че почнах да се държа някво такова тъпо и аз,дръпнато,не ми се прави нищо ни ми се готви абе нищо и все ме пита кво ти е #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт