Глупаво и детински ... а може би и друго

  • 2 906
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
Ха-ха, Мерзавеца ужасно ми хареса: няма какво да каже, ама гледа да се изтъпани отпреде. И понеже не може да разбере виждаш ли го, не го ли виждаш, се опитва да ти бръкне в окото, та да е сигурен, чи си го видяла.

А относно дневниците - в гимназията си водех много сериозно дневник. Майка ми го намери, не знам какво вътре я ужаси (щото сега го препрочитам - нищо, ама нищо пикантно, пълна скука!) Но тя вдигна олелия до бога, аз срещу нея - също: как така ще ми чете дневника, тя срама няма ли?! Тя ми отговори, че било неин дълг, аз пък й казах, че ще науча китайски и ще си водя дневника на китайски, тя се изсмя, каза, че ще науча китайски на куково лято - и аз взех, че наистина научих китайски!

Според мен ти гледаш Супершоу Невада от самото начало и даже си го събираш на касетки.

# 46
  • Мнения: 3 050
Водех -имах три, но реших да оставя само този в който пиша за приятеля ми и за всичко с влюбването ни-всичко друго изгорих. Сега продължавам да пиша, понякога той ги чете, писал е в дневника ми два пъти любовни писъмца за мен Party . Там събирам билети, разни неща като късметчета или нещо друго което е свързано с връзката ни. Там са първите ни снимки(със стария не цифров фотоапарат; важни дати като първа целувка, пътувания и всякакви сантиментални неща; имам и куп преписани от мен (от джиесема) смс-и , които ми е пращал докато ме сваляше Crazy За това и ни харесва като идея.  Heart Eyes
Сега пиша като цяло по веднъж на месец, когато имам време, желание или нужда Peace
Никога никой не се е ровил в нещата ми-нашите не са такива. А и аз никога не бих го направила с детето ми. Stop

# 47
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В тийн години си имах нещо като алваджийски тефтер, лексикон, и т.н. Би ми било интересно сега да си го видя и прочета, но в 1-ви курс в ТУ, някой ми го сви  #Cussing out жалко  Sad

# 48
# 49
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Започнах да водя дневник в 8ми клас (та до 1ви-2ри курс в университета), силно инспирирана от филма 'Кой уби Лора Палмър' и нейния дневник..Реших и аз да си водя подобен на нейния, като описвам всички тайни и 'мръснишки' неща, които ми се случваха през деня (като пушене на цигари в училищното ве це, разменени погледи с някой младеж и т.н.  Mr. Green ) Но най-често пишех, когато ми беше скучно, или когато имах някоя несподелена тръпка. Наскоро ги намерих и прочетох това-онова, направо щях да падна  Rolling Eyes Много си се чудех на акъла (или липсата на такъв  Mr. Green ) и си мислех 'това аз ли съм го писала?!?'

# 50
  • Мнения: 803
В 8ми клас започнах с писанията - отначало не беше точно дневник, а по-скоро сборник от текстове на песни, изрезки от списания, бележки, разменяни в час и т.н. След това започнах с личните писания, драмите, влюбванията, мечтите, сънищата, страховете...И така ги докарах 18 броя - все дебели тефтери. Докато последният не изчезна мистериозно...По-скоро имам подозрения, че един определен човек го взе, но...както и да е... Оттогава нямам никакво желание да пиша, или пък да чета старите тефтери..

Общи условия

Активация на акаунт