Клюкините от деня - 3

  • 17 440
  • 403
  •   1
Отговори
# 345
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ей, Самодива разсмя ме найстина.Просто си представих цялата картинка.Има много лоши хора на тоя свят и аз не мога да си обясня защо го правят.Преди време една баба от нащият вход беше казала на внучката си да не играе с моят син ,че е дете на разведени родители и той идва и плаче,милото.А беше само на 6 години....Аз просто казах,да не плаче и ,че той е като всички останали деца и ,че си има и мама и тате.Но ми идваше да сляза и да я убия......

# 346
  • Мнения: 424
''Преди време една баба от нащият вход беше казала на внучката си да не играе с моят син ,че е дете на разведени родители и той идва и плаче,милото.А беше само на 6 години.''

ей на такава незнам как би й се разминало  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 347
  • Мнения: 515
''Преди време една баба от нащият вход беше казала на внучката си да не играе с моят син ,че е дете на разведени родители и той идва и плаче,милото.А беше само на 6 години.''

ей на такава незнам как би й се разминало   

Ако го беше казала на моето дете ,пак казвам,бих я изяла с парцалите.Незнам как се сдържате в такива ситуации,аз немога,избухвам много,креща,викам .....направо побеснявам smile3511.Техните семейства да не са по идеални от моето #2gunfire,кои знае какво е гнило от вътре.ама инъче много знаят да философстват..... #2gunfireвече не само децата ми ,ами и приятелите им викат на бабките..."внимаваи да не дойде на Диди и Мая майката" Joy Joy Joyвзела съм им страха в квартала.да смей да обиди някой децата ми!!!!!

# 348
  • Мнения: 289
Здравейте момичета! Включвам се да ви почерпя виртуално beer2 и да се похваля, че поставих края на моята бакалавърска степен. Вече съм инженер. Не мога да повярвам, че свърши. Пътя по който минах беше труден и изстрадал. В продължение на 4 години- дете-изпити-дете- изпити, без празни мисли, все нещо ми предстои, много нерви изхабих... Сега вече свърши  Crazy не мога и да се зарадвам истински, но наистина поне 2 месеца изпити не ми предстоят  Laughing докато не започна  магистратурата  Crazy

# 349
  • Мнения: 515
ЧЕСТИТО!!!!!знам какво е да учиш и да гледаш дете.Поздравявам те!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 350
  • Мнения: 1 732
Амели, браво на теб!
Желая ти лека и успешна магистратура!   bouquet

# 351
  • Мнения: X
''Преди време една баба от нащият вход беше казала на внучката си да не играе с моят син ,че е дете на разведени родители и той идва и плаче,милото.А беше само на 6 години.''

аз пък в случая ще наблегна на думата "баба"
като гледам нашата баба какви разбирания има - незнам какви кански усилия ще ми коства да не успее да ги прехвърли върху любимото си внуче - бас държа че майката на въпросното дете надали ще се отнесе по този начин.

а и съм сигурна, че тези които го правят, го правят освен от закостенялост - от злоба
ето - видиш ли - тази жена е имала куража да си поеме детето сама - а аз го нямам  newsm78 - поне аз започвам да забелязвам упорито тази тенденция - първо е - ооооо ма ти как успяваш ма как се справяш и после един завистливо-възхитен поглед и оттам насетне за да се утешат себе си че не са толкова зле започват да търсят кусури и под вола теле само и само да успеят да си докажат сами на себе си, че са по-добре, защото си имат мъж и защото въпросното дете има "баща"

това от мен по повод народопсихологията - и в 100% народопсихологията именно на следващото поколение, нашето вече мисля че се е достатъчно "разкрепостило" - не само разведени, но и достатъчно двойки има, живеещи без брак ,за да сме малцинство и изолирана група

# 352
  • Мнения: 1 425
Хич не си наясно с причините за хорските постъпки, ама то това май това е доста разпространено в тоя форум.

# 353
  • Мнения: 1 732
Хич не си наясно с причините за хорските постъпки, ама то това май това е доста разпространено в тоя форум.
Защо?  Rolling Eyes

# 354
  • Мнения: 9 990
Хм, тук до някъде съм съгласна с Пантер.
Закостенялост и злоба у бабите например може да има, но ме съмнява, че е точно заради това, че някой е имал смелост или просто така са се стекли обстоятелствата, че е останал сам.

# 355
  • Мнения: X
Хе хе - Пантер - сигурна бях че ще захапеш въдицата.  Laughing

# 356
  • София
  • Мнения: 8 348
Стана ти мъчно за него, а?

# 357
  • Мнения: 1 425
Днес май съм на кеф за заяждане затова най-добре да си мълча.

# 358
  • Мнения: X
Ма не бе - кажи си всичко - изкарай си го - не си го задържай в тебе - не е здравословно - за психиката говоря.  Laughing Кажи сега какъв ти е проблема - може някоя от нас несведущите да успее да помогне..  Laughing

# 359
  • София
  • Мнения: 8 348
аз обичам да се заяждам
вечно съм опозиция, даже като съм съгласна принципно с нечие мнение
та не се стеснявай, кажи си

Общи условия

Активация на акаунт