Да помогнем за още едно мечтано бебе!

  • 3 918
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 010
кофтито е 4е не става 2 пъти да се гласува  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 324
Браво!
Тази сутрин не беше в челната шестица!

Ще пробвам и утре да гласувам!

# 17
  • Мнения: 2 259
И аз гласувах

# 18
  • Мнения: 2 422
ГЛАСУВАХ ДАНО УСПЕЕЕЕЕЕЕЕЕ newsm10

# 19
  • Мнения: 110
И аз гласувах, в нейната ситуация съм дано успее милата ,ще стискам палци!  bouquet

# 20
  • Мнения: 844
 fingerscrossedи аз дадох глас , стискам палци

# 21
  • Мнения: 174
Аз разпратих линка на вси4ките си познати...

В момента пе4ели идеята за собствен бизнес - машина за пони4ки?!!!!! Ужас! Не 4е е лошо, 4е моми4ето иска да си изкарва сама парите, но какви хора дават гласа си за машина за пони4ки, когато могат да дадат шанс на някого да създаде живот???

Може би, ако пове4е хора сложат линка в подписа си и пишат в разли4ни форуми ще изравним шансовете???

Към модераторите: ако бях на ваше място щях да зака4а линка за конкурса като важна тема във всеки форум... Такава борбеност, хъс и инициативност трябва да се развява като знаме за да може да послужи за вдъхновение на вси4ки тези, които се борят с ужаса на стерилитета!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Успех и от мен  Peace

# 23
  • Мнения: 3 010
Momi4eta браво...  Party мацката в момента е на 4-то място... с 1025 гласа и аз пак гласувах  Whistling и ми прие гласа  Mr. Green Надявам се да спе4ели според имен има огромни шансове

# 24
  • Мнения: 1 247
успех  newsm10 newsm10 newsm10

# 25
  • Мнения: 939
Вече е на трето място  Praynig


И тук да кажа:
Когато доставчикът ви на интернет ви е дал постоянен IP адрес няма какда гласувате втори път. Ако имате непостоянен - достатъчно е да прекъснете връзката с интернет и да я осъществите наново (или да рестартирате компютъра), след това вече ще имате нов адрес и може да гласувате отново.

Повтарям - не важи за статичните IP.

# 26
  • Мнения: 1 224
И аз гласувах, но не ми прие гласа втори път....но пратих линк на тоз-оня.

# 27
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Браво, нашето момиче е вече на второ място. Разпратила съм адреса на всичките си познати, надявам се те на своите и така....до победата. Praynig

# 28
  • Мнения: 1 669
И аз гласувах... Hug Късмет, семейство  Hug

# 29
  • Мнения: 939
Вече е първа!!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт