Косата ми плаче за промяна, избрах си нещо

  • 1 852
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Според мен това си е основен цвят лешник със един, два тона по- светли кичури но само отпред и по най- горния пласт. Но все пак, за да не стават фатални грешки търси начин да му покажеш снимката. Една идея - пусни си я на е-маил-а и от някой клуб си я принтни цветно.

# 16
  • Мнения: 2 152
Касиди,ами моята естествена коса е тъмно кестенява.На всеки казвам и никой не вярва,че ми става толкова светла косата,като се има предвид основата.Правя се така вече няколко години.Първо започнах със 7.1 ,после 8.1,после 9.1 (единицата означава пепелен нюанс)
Това лято реших да изсветля доста косата си и смесих тези два цвята. Получи се страхотно Peace

# 17
  • Мнения: 2 152
Ето виж как се получи,изрязах една снимка,колкото да се види цвета на косата Crazy
http://img217.imageshack.us/img217/9885/5525281editedxa4.jpg

# 18
  • Мнения: 1 952
Искам и аз такава прическа Whistling Много яка.
Бих я къдрила даже още повече, много ме кефи.
Ама пусто ми е малко косата и права, права....

# 19
  • Мнения: 126
Според мене това са си няколко (поне два)нюанса между русо и лешник.... newsm78
на снимката не ноже да се види добре ,но според мен дори и да не е на кичури ти би могла да отидеш на фризиор и да му обясниш ,че искаш да си направиш косата в два нюанса единия да е златно рус ,а другия да е медно рус даже можеш да вкараш някой друг по светлокафяв кичур...Според мене това ще баде супер... Peace Peace
това естествено е само савет..мнение или по точно начин на виждане на нещата от моя страна ако ти харесва идеята ми пробвай!
Аз лично съм била с такава прическа и бях много доволна от цвета..
Е..ако не с друго то поне савет получи Hug
айде като се боядисаш прасни някоя снимка в нета..
....УСПЕХ!

# 20
  • Мнения: 1 668



Офф - аз пък искам същия цвят като на Джей Ло от аватара ми - почти съм го нацелила Party

И аэ искам като на Джей Ло пък Mr. Green щом си го нацелила моля сподели с коя боя ,кой номер baby_neutral

# 21
  • Мнения: 2 196
djesmin, не съм кръц кръц,но ето:
Loreal exelence - това е боята, а номерата са 9.1 и 10.21 - смесвам ги двата цвята
страшно ми харесва този цвят,особено за лятото


Касиди,ами моята естествена коса е тъмно кестенява.На всеки казвам и никой не вярва,че ми става толкова светла косата,като се има предвид основата.Правя се така вече няколко години.Първо започнах със 7.1 ,после 8.1,после 9.1 (единицата означава пепелен нюанс)
Това лято реших да изсветля доста косата си и смесих тези два цвята. Получи се страхотно Peace

# 22
  • Мнения: 2 039
В никакъв случай не е един цвят!Според мен един добър фризьор може да каже какви цветове са смесвани.Колкото до прическата,жестока е  Heart Eyes Wink

# 23
  • Мнения: 1 234
Kasidy на мен ми изглежда,че не е един цвят,а има и кичури-не са няколко цвята,а само светло руси Peace


кръц кръц цвета ти е невероятен,според мен е точно като на J Lo от аватара ти Hug

Общи условия

Активация на акаунт