Танц и секс

  • 2 611
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 619
Не че имам кой знай какъв опит... ама двете според мен не е задължително да вървят ръка за ръка

# 46
  • Мнения: 3 447
По принцип би трябвало да има общо с чувството за ритъм, двигателната култура и владеенето на тялото. Т.е. възможно е танцьорите да са по-технични. Което не означава непременно, че са по-добри любовници.

# 47
  • Мнения: 2 978
Мани го танца, най - хубав е сексa с мъже, които умеят да настроят мозъка ти на тая вълна.

Ей това е! Laughing

Имах колега, който танцуваше страхотно..ама гаджето му- повлияна от танца, после каза, че е супер различно Rolling Eyes Нищо от това, което е на дансинга. Thinking

# 48
  • Мнения: 289
Вярно ли е, че мъжете, които танцуват
виртуозно, са и виртуози в леглото?

Знам, че ги разбирате тези работи.

Аз за себе си съм намерила отговора,
но ми трябва подкрепление. Надявам се,
темата да достигне поне седем страници.

Хм... защо няма опция: Не ме вълнува, не правя секс?...
 Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 984
 Номерът при двете дейности е различен:
при танца е нужно разхвърляне на движенията, а при правене на секс - съсредоточаването им.
Опция 3

# 50
  • Мнения: 2 891
Докарването на общ ритъм му е майката.

А като е добър танцьор, но е ню-ню, това потвърждава ли правилото, че е важно старанието?

# 51
  • Мнения: 10 758
Понякога танца лъже.

# 52
  • Мнения: 76
вярно е, вярно е, че има връзка  Laughing Laughing

# 53
  • Мнения: 10 758
Била с мъже, които танцуват страхотно, а в леглото са пълно дърво.И обратното.За мен не е важно дали е виртуоз на дансинга, а в леглото.

# 54
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, с брейка как е  Mr. Green

Да си призная, брейкът не му е стихията... Rolling Eyes

Обаче по купони, ела го виж - мрази чалга, но историята познава случаи, когато като е вкарал определено количество  Wine Glass такива кючеци е въртял...Всяка видна кючекчийка би му завидяла...Много е пластичен в кръста... Crazy

П.С. Ако прочете какви тайни от кухнята издавам, ще ме очисти... ooooh!

Имах колега, който танцуваше страхотно..ама гаджето му- повлияна от танца, после каза, че е супер различно Rolling Eyes Нищо от това, което е на дансинга. Thinking

Ето, знаех си аз, като писах за колегата... Crossing Arms

# 55
  • Видин
  • Мнения: 168
Танцувах латиноамерикански танци до преди няколко години ,знаете колко страст и сексапил  излъчват.....но това не е е гаранция за добър секс въобще PeaceПартньорът ми по танци , прелиташе от цвят на цвят ,но не беше  като в танците огнен

# 56
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
хъхъ, нямам наблюдения
аз не познавам мъж, който да не се клати като дърво на дансинга  Laughing

И аз така.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Ако съдя по себе си - вярно е.. Whistling Много мъ бива в танците, а и в секса казват Sunglasses А и при двете е кеф...Но при мъжа ми е много погрешно - той танцува като спънат (дано  не прочете щото си мисли, че е бог на танца), а по тънката част е идеален Peace

Но факт е, че мъжете ги привличат жени които танцуват добре...сладострастно...на пилон..или на въображаем такъв Mr. Green  Аз като гаврътна и все пилона ми е пред очите Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт