Лентите кола маска на Леocrema- приятно съм изненадана:-)))))))

  • 8 408
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 790
Аз ползвам такива ленти за лице. Също съм доволна. А за почистването - в кутията, която си купих има мокри кърпички за след депилиране.

# 16
  • Мнения: 2 495
ще се пробват, мерси Hug

# 17
  • Мнения: 727
и аз ще следя темата Simple Smile
от Вийт съм недоволна Crossing Arms,кошмарно лепкаво остава после аи косъмчета има тук там...
а за епилатора и съм на мнение че 4седмици без косми си е много успешно рекламно изречение но само това Tired,всяка седмица махам с епилатор и все има Crazy

# 18
  • Мнения: 143
Взех си днес тези ленти и по-късно ще ги пробвам! Купих ги от супермаркета до нас, цена - 9,40лв. В опаковката са 10 броя двойни ленти и 3 пактчета с мокри кърпички за след епилация Simple Smile

# 19
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Таки ползвам от няколко години - никога не са ми се "разтичали", камо ли по ръцете. Какво ги правите тези ленти?

# 20
  • Мнения: 143
Готова съм, момичета!  Simple Smile  Доволна съм от лентите. В интерес на истината не съм ползвала други, но отдавна се канех да си взема - и аз съм приятно изненадана от тях. Пет лентички ми свършиха работа и за двата цели крака. Хванаха едни доста къси косъмчета - супер!

# 21
  • Мнения: 1 432
Аз също съм стра6но доволна от лентите.Със страх  ги опитах ,защото ставам на стра6ни пъпки,но сега не стана така.  Peace

# 22
  • Мнения: 1 313
Щом сте доволни и аз ще си взема да пробвам Simple Smile

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
и аз Peace

# 24
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Извинете,нямаше ме тези дни,но сега ще отговоря на въпросите ви Grinning Моите лнти ги взех от Бонжура/на Славейков/, но предполагам ,4е ги има навсякъде. Не се разтичатат,ако почнат да лепнат/за малко в хладилника/,че то в тез жеги кво ли не лепне ве4е Grinning По4истват се с едни кърпи4ки,които има в кутията, лентите стават и за триъгълника Grinning
Веднъж само съм опитвала с други,които се разтекоха,залепиха,омазах е като за световно.......и тогава си казах ,тцъ- Naughty,няма да стане тя таз работа Naughty Ама ето,имало и 4итави - дано и такива си останат Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Лентите са 20 ,двойни ,дърпат добре/е,може някое мини косъм4е да остане/, и струваха около 8 или 14 лева/ не съм сигурна,4е много неща накупих тогава Thinking/. Но определено е решение за лятото,когато всеки ден расте по някой косъм, а не може да се 4ака за козметик,трябва да ги бръснеш,което пък е кофти, абе - това е - обре4ени сме да сме с косми,но това е поправимо зло - вжното е ,4е сме красиви и желани жени,и добри мами Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 2 381
а за епилатора и съм на мнение че 4седмици без косми си е много успешно рекламно изречение но само това Tired,всяка седмица махам с епилатор и все има Crazy
4-те седмици са някаква лъжа. От 5 г. ползвам епилатор и никога не съм била без косми 4 седмици след епилиране.  #Cussing out Ако тези седмици ги броят докато космите пораснат повечко - да, но те си увещават, че ще се любуваме на гладките си крака месец. Пълна лъжа.  #2gunfire
Ползвала съм лентички за кола и на Вийт, и на Таки, но преди 1-2 г. От едните ми остана известно лепкаво количество по крака, но не си спомням от кои.
Тези на Леокрема с каква цена са? newsm78

# 26
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409

Тези на Леокрема с каква цена са? newsm78


Взех си днес тези ленти и по-късно ще ги пробвам! Купих ги от супермаркета до нас, цена - 9,40лв. В опаковката са 10 броя двойни ленти и 3 пактчета с мокри кърпички за след епилация Simple Smile
  Crossing Arms

# 27
  • София
  • Мнения: 2 381
Мерси. Аз не изчетох всички мнения.   Embarassed

# 28
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Мерси. Аз не изчетох всички мнения.   Embarassed
 
Нищо де, за това сме останалите.  Peace

# 29
  • Мнения: 1 906
Ще взема и аз да ги пробвам! А има ли спрей?
Аз само веднъж ползвах Таку  ooooh! и няма да повторя с тях.

Общи условия

Активация на акаунт