Ако имате оплаквания от лекари - обърнете се към мен!

  • 3 725
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Разследваща журналистика, а?!
На Гюнтер Валраф ще си играем.
А най-добре няколко папки на масата
и резюме на цяла вестникарска страница.
А2 по възможност, за да изглежда сериозно.
А спомняш ли си, Лиске, какъв, дефакто, се оказа Валраф?
мене това после ме шокира. Shocked

# 16
  • Мнения: 3 423
А спомняш ли си, Лиске, какъв, дефакто, се оказа Валраф?
мене това после ме шокира. Shocked
Какъв се е оказал? Щази-сътрудник не е бил.
Нещо да съм изпуснала. Да е писал за "24 часа"?
Да е цъкал семки с Петьо Блъсков? Какъв се е оказал?

# 17
  • Мнения: 677
Ха, колежка! Ама начинаеща! Не става само с писане, трябват и други работи...

# 18
  • Мнения: 150
Егати! Тази мнима журналистка - Деничка, няма ли да дойде и да ни разкаже как е да се чувстваш като нещо, донесено от котката. Но не, едва ли. Тя чака да й дадем материал на мейла. Ще е добре да бъде и готов за публикация.

Абе аз защо не взема да си снимам шорката с камерата и да изпратя клипчето на момата?

# 19
  • Мнения: 5 370
А спомняш ли си, Лиске, какъв, дефакто, се оказа Валраф?
мене това после ме шокира. Shocked
Какъв се е оказал? Щази-сътрудник не е бил.
Нещо да съм изпуснала. Да е писал за "24 часа"?
Да е цъкал семки с Петьо Блъсков? Какъв се е оказал?
Е как???Аз точно за ЩАЗИ-сътрудник чувах????
Не е ли вярно? newsm78

# 20
  • Мнения: 3 423
Не е вярно, Жози.
Спрягат му името,
но човекът се брани.
Деница що не заиграе
на страната на лекарите.
Да обуе прашки, да заголи
бедър и да се прави на сестра.
Да помирише помията отвътре.
И да си записва, че да й е по-лесно.

# 21
  • Мнения: 534
Хм,а мислиш ли драга ми Деница,че качеството на "услугите" не зависи от тях,не те купуват апаратурата и линейките.
Те спасяват десетки животи всеки ден и си заслужават увеличението.
Нека си получат парите,нека им увеличат заплатите,защото колкото и да си недоволна,все някога пак до тях ще стигнеш.

# 22
  • Мнения: 150
Аз пък в големите жеги четох, как в."24 часа" всеки ден мери температура на слънце Simple Smile На кого да се оплача сега от журналисти без грам обща култура и липсващи класове от образованието им? А? (Шорката вече я снимах, сега я ъплоудвам)

# 23
  • Мнения: 534
Аз пък в големите жеги четох, как в."24 часа" всеки ден мери температура на слънце Simple Smile На кого да се оплача сега от журналисти без грам обща култура и липсващи класове от образованието им? А? (Шорката вече я снимах, сега я ъплоудвам)
На телевизията  Laughing

# 24
  • Мнения: 7 640
няма я авторката...

# 25
  • Мнения: 516
Ще се появи- с друга тема и с друг ник.  Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 2 401
Добре де, наистина ли вярвате, че като им вдигнат заплатите ще станат по-добри, по-човечни и по-отговорни???
Деница, трябваше да постнеш това в друг форум.

# 27
  • Мнения: 152
   За съжаление наистина увеличението на заплатата няма да доведе до по-вече човечност,но поне да имат стимул за работа.
  Сблъсквала съм се с доста доктори...На някой от тях се прекланям за човечността,за  добре свършената работа, за дадената ми надежда и съпричастност.От други недоволствам за лошото отношение и безотговорността.Но мисля,че лекарската професия е доста отговорна,затова нека хората си получат заслуженото.   

# 28
  • Мнения: 5 370
Добре де, наистина ли вярвате, че като им вдигнат заплатите ще станат по-добри, по-човечни и по-отговорни???
Деница, трябваше да постнеш това в друг форум.

A ти наистина ли вярваш, че с тия нива на заплати скоро ИЗОБЩО ще има каквито и да е лекари в България? Особено със специалност??
Искаш ли да ти постна нещо, от което наистина може да ти се завие свят? Tired

# 29
  • Мнения: 150
Момата ми хареса шорката. Обеща да си даде телефона и да ми изпрати снимка. Край на драмата. Обеща също така да слушка и да пише само за култура (начинаещите винаги правят това, то затова и културата ни е на този хал).

Общи условия

Активация на акаунт