Отговори
# 15
  • Мнения: 353
Гледала съм точно такъв филм-италиански.Любовницата загина при катастрофа,когато детето беше бебе...А съпругата изгуби бебето,защото я нападнаха на улицата...И тя прие отново мъжа си,защото той се хвана с любовницата си точно,за да има дете,а съпругата му вече не можеше...
Сигурна ли си,че не те е пуснала на пързалката тая жена??? Може и тя да го е гледала този филм? Laughing

# 16
  • Мнения: 1 655
Гледала съм точно такъв филм-италиански.Любовницата загина при катастрофа,когато детето беше бебе...А съпругата изгуби бебето,защото я нападнаха на улицата...И тя прие отново мъжа си,защото той се хвана с любовницата си точно,за да има дете,а съпругата му вече не можеше...
Сигурна ли си,че не те е пуснала на пързалката тая жена??? Може и тя да го е гледала този филм? Laughing
ех стига с тези предразсъдаци де! #Cussing out #Crazy Sick
верно че тук във форума има доста хора дето пускат теми и само гледат сеира на хората #2gunfire, но съм сигурна че повечето са истински!
Е вузхищавам се на любовта на тази жена! Heart Eyesверно много е изстрадала и този мъж доста я е наранил , да не кажем сринал и тя е намерила сили да се върне при него!много любов трябва за това!Само дано този мъж оцени нейната любов и и отвърне със същото!
Ами помислете си почти всеки мъж изневерява!и нека не съдим хората без да ги познаваме!
НЕка бъдем хора въпреки злобата на ежедневието у хората около нас!и бъдем човечни , защото единственно онзи горе може да ни съди! Praynig
ЛЕк ден!  bouquet

# 17
  • Мнения: 617
Не бих могла да се върна при него. Нали заради притесненията около любовницата е изгубила собственото си дете.

# 18
  • Мнения: 88
Oh,momicheta ne e parzalka,istina e.I az ne go povqrvah v nachaloto,no porazpitah za gospojata(prosto mi stana interestno,lubopitno...kakto iskate taka go narechete).Ne znam kak shte izglejda istoriqta ako q chuq ot saprugat i.Vav vseki sluchaj,deteto bih go gledala,no tatkoto nqma da mi trqbva vaobshte.Izvinqvam se che pisha na latinica,imam problemi s kirilizatora!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 105
Странно, но явно факт!
Немога да бъда като тази жена, и не заради припознаването на чуждото дете, а да се върна при този мъж...
Едва ли

# 20
 и аз и свалям 6апка на тази жена ... това ,което е направила е пракрасно , но това което са и при4инили е отвратително ... Sad  аз не знам как бих могла да живея с такъв 4овек ,сигурно заради детенцето бих го направила , но пак 6те кажа -тази жена е желязна ,аз не бих имала такива нерви да заживея с 4овек ,който ми е бил враг ...

# 21
  • Мнения: 2 197
Ако приемем, че историята е истинска (което ме съмнява) аз лично искрено се възхищавам на въпросната майка (защото тя Е майка). Хубаво е да има и такива хора. Стига разбира се да не е озлобена към детето, което да се отрази в отношението и към него.
По другия въпрос аз лично никога при никакви обстоятелства не бих се върнала при такъв човек и също така никога не бих гледала детето му.

# 22
  • Мнения: 4 965
Аз бих гледала на този човек като на виновник за загубата на моето дете (не искам да използвам по-силна дума) и никога не бих могла да му простя...

# 23
  • Мнения: 158
Ако е вярно...Шапка и свалям на тази жена..за силата да заживее отново, за любовта..за смелоста...за всичко. Да изградиш отново семейно бъдеще с такъв човек се изисква огромно сърце и сила...Браво..Дано е щастлива винаги!!!! Praynig

# 24
  • Мнения: 636
Mного трогателно.
Дорева ми се. Наистина забележителна жена.
Господата режисьори да не спят ами да четат нашия форум. Толкова интересни сюжети за филми има тук Peace

# 25
  • Мнения: 186
Браво на жената,че се е решила на това,но дали и в бъдеще този мъж, няма да и поднесе поредното разочарование.Аз не бих се върнала отново при такъв човек.

# 26
  • Мнения: 1 817
Явно жената е много силна! Аз няма да имам силите да се върна при бившия си, да го понасям. А за това да отгледам детето на любовницата му, за която ме е зарязал, няма да коментирам! Едва ли бих имала желанието за това! Всяко нещо си има граници!  Peace

# 27
  • Мнения: 1 446
Животът е... никога не знаеш накъде ще те завърти.

# 28
  • Мнения: 2 270
Явно жената е много силна! Аз няма да имам силите да се върна при бившия си, да го понасям. А за това да отгледам детето на любовницата му, за която ме е зарязал, няма да коментирам! Едва ли бих имала желанието за това! Всяко нещо си има граници!  Peace

 Peace

# 29
  • Мнения: 3 500
Евала на жената , ако наистина е вярно. Ей това му се вика силна жена.

Общи условия

Активация на акаунт