Къде са най-злите свекърви?

  • 7 720
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 216

За мен Индия не беше страна на бедност обаче, беше по-скоро страна на крайностите. От пълната мизерия, която не си и сънувал, до  направо неприличното богатство, с което също се сблъсках там и бях не по-малко шокирана.

Точно! Аз не съм била там никога и не би трябвало да заключавам така, Всичката ми информация е от предавания по ТВ, освен песни и танци, и сърцераздирателсни филми има и образователни предавания.

# 31
  • Мнения: 438
Здравейте и от мен !!!
Аз като голям фен на Влади, ще се включа в тази тема. Но не само заради това. Моята свекърва е образ и подобие на нейната.
Та....аз всичко няма да разкажа, защото не бих й отделила никога толкова време.
Първо да спомена, че според мен италианските свекърви са най антисвекървите. Те са толкова ревниви, че на моменти се забравят. За тях синът им за която и да се ожени, все ще е зле. Имат извратено мислене и възприемане за това кое прави синовете им щастливи.

Моята е твърдо убедена от дългогодишния си стаж <цял живот>, че жената трябва да е слугиня в семейството и понеже аз се опитвам да превъзпитам лека по лека синът й да мие чинийки, да бърше прах, да изхвърля кофата за боклук и т.н., тя вече ме мрази.
До момента в който разбра че ще се женим ме боготвореше. В последния момент заяви,че няма да ни идва на сватбата без да казва каква е причината. В крайна сметка дойде и се държеше с мен все едно че не ме познава...нито зле, нито добре. После като разбра че съм бременна дори не ме и поздрави. Аз родих, тя отново не ме поздрави.
В денят на раждането се появи с мъжа й и ни бяха нагости за две седмици. Вместо да ми помага, се оказа че аз трябва да й помагам. от излизането от болницата, оперирана съм й гладила простирала и мила. и тя накрая ми каза, че й давам малко да гушка бебето и че била дошла заради синай и внука й. и след като за пръв път и отговорих подобаващо, на тръгване ми оставила тая мърла бележка в която ми благодари за гостоприемството на циганка и простачка. и така приключиха нашите отношеникя. повече да не ми се появява в къщата.
Останалите милион случки няма да си губя времето да ви ги разправям

За всички гадни свекърви.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 32
  • Мнения: 720
Не е по вьпроса за свекьрвите, но искам само да добавя, че в Индия убийството на новородено е така да се каже легално. В болницата, в родилната зала имат кофа с вода и давят бебето, ако майката не го иска. Причината за това е че доста жени/семейства са си хварляли новородените  в реката и така се е получило като негласно удобрение на убийството на бебета т.е по добре да е контролирано, отколкото телата да плуват вьв водата. Това е едно от най-ужасните неща който сьм чувала и за сьжеление е истина. Имам приятелка индийка, която беше тази година там, дори мислят да осиновят бебе от Индия един ден и така да спасят поне един живот. 

скоро гледах един филм за Индия.
за кофата с вода не даваха.
обаче даваха как навсякъде е пълно с видеозони и масово се ходи, ако е момиче, се прави аборт, защото семейството трябва да плати със зестра на мъжа.
бедните хора не могат да си позволят да имат дъщери и мъжете принуждават жените си да абортират.
в резултат няма достатъчно жени за сключване на брак. споменаха нещо, че на 4ма мъже се пада една жена или нещо подобно. въпреки всичко мъжете, дето не са си намерили жена очакват, че ще им бъде платено  Praynig
това е някаква традиция, от която не искат да се отказват.
просто бях покъртена.

а в някоя мюсюлманска страна жените се палеха, защото свекървите ги тормозели. забравих къде беше ooooh!
ама беше страшно Sick едвам докторите спасят жената и пак почват мъжа й и свекървата да я тормозят  Shocked







Да...преди време като бях на рутинен преглед с видеозон в 5-6 месец с второто си дете,бях толкова развълнувана 4е ето сега ще ми кажат пола на детето...но уви,в района който живеехме тогава и в то4но тази болница беще забранено да казват пола,много тъпо Crossing Armsто4но заради тези слу4аи,ако евент.е моми4е WhistlingНо при следващото ми дете при същия такъв преглед  но на друго място даже сами ми предложиха да видим пола Simple Smile/става въпрос за англия/

# 33
  • Мнения: 3 423
Свекърите ми са някогашни хипита.
Виждаме се най-много три пъти годишно.
Не мога да кажа и една лошо дума за тях.
Мога да си говоря с тях за всичко, да пием,
да пеем, да се веселим. Пичове са.

# 34
  • Мнения: 1 128
 :crazyeyes:Tова за индиййците ми взе ума,но както казва Тандори ако видя живота през тяхната призма може да разбера някой неща.
Иначе от моята не мога да се оплача.Грам не се е месила в отношенията ни и в решенията ни за каквото и да е.А и да беше(не че се е опитвала) синът и нямаше да го допусне.Единственото е,че милата не би се справила сама със живота.Трябва и мъжки покровител в живота.Първо съпруга и,след като са се развели тази роля я изпълнявал бившия и свекър,а когато синовете поотраснали малко това го вършат те.Трябва да сме много внимателни да не разбира неща,който биха я притеснили.А такива неща се случват всеки ден.Ако не дай си боже разбере не спира да се тюхка,не спи(тя по принцип си има проблеми със спането).....Ами в общи линий хем е майка хем е малко като дете....И малко живота и се върти около софрата,разговорите около последни жълти клюки,но това да и е проблема на жената Mr. GreenНе сме имали никакви лични проблеми,аз си я обичам и уважавам и тя мен също.

# 35
  • Мнения: 3 491
Шашнахте ме и мене с тези разкази за Индия. Донякъде започвам да си обяснявам маниакалното сребролюбие и безскрупулните амбиции на местните индийци.

# 36
  • usa
  • Мнения: 2 113
предлагам да основем фен клуб на свекървите рускини Simple Smile. моята е половин рускиня, половин българка, но българският и баща е умрял рано, тя е расла и учила в руска среда и се самоопределя като "руска възпитаничка". има си кусурите, но след като осъзнах, че колкото и да им се дразня, не мога да я променя и се научих да приемам безбройните и съвети като загриженост и желание да помогне, а не като опит да ни се меси в живота, открих че всъщност е много свястна жена. уважавам я, най-вече заради широката и бохемска руска душа. възхищавам и се на уважението, което има към свекъра ми - ако той каже, че това е бяло, тя ще му повярва, нищо че вижда че е черно. щеше ми се и аз да можех така, сигурно щеше да ми е по-лесен семейния живот... а и като се отбележи, че я виждам най-много веднъж на две-три години за по максимум месец, направо ще е грехота да си позволя да кажа и една крива дума за нея Simple Smile.

# 37
  • Мнения: 1 783
И аз съм чувала, че италианките са ужасни свекърви.

предлагам да основем фен клуб на свекървите рускини Simple Smile.
Laughing Party

По повод "руската възпитаничка", не е ли интерсно как са им промити мозъците обаче с това, колко велика е РУсия. Никакви съмнения не се изказват по този повод. Те че и тук са с леко промити си е вярно, ама руснаците са уникални (по-възрастните).

Аз пък все си мислех, че съм единствената дошла тук и срещнала руския си съпруг  Mr. Green Mr. Green

# 38
  • Мнения: 7 091
Забелязвате ли, че положителните оценки за свекървите се увеличават правопропорционално с рядкото виждане с тях Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 427
Ами явно на фона на индийските,нашите вече не ни се струват чак толкова лоши.
Интересно ми е да чуя нещо за скандинавските свекърви,нали на скандинавците им се носи славата на хладни хора,та се замислих след като са хладни дали не се виждат изключително рядко със семейството на мъжа си. Laughing

# 40
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
А сьм с португалска свеки - живеем на 2000 км от нея и се виждаме 2 пьти в годината Grinning А и не можем да си говорим - аз на португалски знам 5 реда, а тя други езици не говори Sunglasses
Не мога да се оплача, само се усмихваме една на друга, вече 5 години Mr. GreenНо бьдещата жена на брата на мьжа ми да му мисли, ще се ожени и за майка му Mr. Green

# 41
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
И аз съм чувала, че италианките са ужасни свекърви.

предлагам да основем фен клуб на свекървите рускини Simple Smile.
Laughing Party

По повод "руската възпитаничка", не е ли интерсно как са им промити мозъците обаче с това, колко велика е РУсия. Никакви съмнения не се изказват по този повод. Те че и тук са с леко промити си е вярно, ама руснаците са уникални (по-възрастните).

Аз пък все си мислех, че съм единствената дошла тук и срещнала руския си съпруг  Mr. Green Mr. Green


Не се притесняваЙ, има и други  Mr. Green Записвам се във фен-клуба.
Вярно са им промити мозъците  Mr. Green НаЙ-редовно ги дразня по този повод. Не могат да ме понасят  Mr. Green Колкото повече се впрягат, толкова повече ги дразня. Много го умея, справям се отлично  hahaha hahaha hahaha
Добре че ни разделя държавна граница и визов режим, имам късмет Mr. Green И те имат Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 563
И аз съм чувала, че италианките са ужасни свекърви.

предлагам да основем фен клуб на свекървите рускини Simple Smile.
Laughing Party

По повод "руската възпитаничка", не е ли интерсно как са им промити мозъците обаче с това, колко велика е РУсия. Никакви съмнения не се изказват по този повод. Те че и тук са с леко промити си е вярно, ама руснаците са уникални (по-възрастните).

Аз пък все си мислех, че съм единствената дошла тук и срещнала руския си съпруг  Mr. Green Mr. Green


И аз тук го срещнах.  Laughing Да не казвам как го гоних, а той само се червеше!  Joy

Мойта свеки няма илюзии за живота в Русия, а вкъщи обичаме да си обиждаме държавите на шега и се караме Кирил и Методий на кого точно са дали глаголицата.  Grinning

# 43
  • NL
  • Мнения: 520
Аз нямам свекърва,само свекър.
Жалко,че няма с кой да си съскам по цял ден Joy Joy Joy.
Amymommy,при теб с пълни сили важи правилото,че колкото по-добре се държиш с някои,толкова повече ти се качва на главата.
Аз ако съм на твое място също много бих се засегнала.Трудно е обаче да се бори човек с ..незнам как да го кажа  но това на простотия ми прилича,да ме извиниш за израза Blush.
Ох,от един друг форум бях попаднала на разни подобни истории в Индия.Направо косата ми настръхна като четях ooooh!.

# 44
  • Мнения: 6 167
Колко от вас са доволни от чужбинската си свеки и колко НЕ?

Свекърва ми беше прекрасен човек - подкрепящ, дискретен, природно интелигентен.
Като чистокръвна италианка беше/е боготворена от двамата си сина.
Отгледала ги е страхотни хора, за което съм й безкрайно благодарна.

Не мисля, че има правила.
Има различни хора - а простотията ходи по тях.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт