Къде си прибирате масата за гладене?

  • 3 741
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • München\Добрич
  • Мнения: 192

Златна си! То имало такава тема вече  Embarassed; ама аз все още не мога да се ориентирам. Това е най-чудесния форум, а аз съм работеща жена и макар че и през работно време го поприглеждам, пак не мога да обиколя всички теми! Толкова идеи, снимки, мнения..  СУПЕР СТЕ!

# 16
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Зад вратата на хола, тя почти никога не е затворена и прозира зад стъклото, но не ме притеснява.

# 17
  • Мнения: 474
До скоро я слагах зад вратата на спалнята, сгъната. Но откакто малкият се заби с проходилката в нея и щеше да му падне на главата, започнах да я слагам м/у детското креватче и стената. Сега поръчах гардеробите в коридора и там съм предвидила отделение за нея.

# 18
  • Мнения: 2 922
Държа си я разгъната засега. 

# 19
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Разгъната в спалнята или сгъната между гардероба и стената пак там.

# 20
  • Мнения: 1 098
Отстрани на гардероба в детската стая, поради липса на място Confused

# 21
  • Мнения: 544
Не я пребирам никога, понеже много често гладя.Стои зад фотьойла и не се вижда. Blush

# 22
  • Мнения: 223
Имам малко килерче,там слагам и прахосмукачката и масата за гладене и ютията...е няма друго,че няма място

# 23
  • Мнения: 728
Между гардероба и стената на прозореца в спалнята. Мястото е съвсем тясно и не може да се използва за нищо друго, освен да се скрие нещо там.

# 24
  • Мнения: 2 000
на моята съм и намерила местенце в кухнята и ,когато не я ползвам я покривам с покривка
слагам една кошница  за украса Mr. Green а и винаги ми е под ръка

# 25
  • Мнения: 689
Понеже нямам много място, прибирам я в една ниша до пералнята. Но когато един ден имам голям апартамент ще ми стои разгъната в спалнята, предполагам и ще си гладя до насита Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 1 446
През седмицата е по средата на хола. През уикенда се правя на културнаи я слагам в спалнята между гардероба и стената.

# 27
  • Мнения: 617
Прибилам я в гардероба.

# 28
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
В момента нямам дъска за гладене  Blush Гладя на леглото в/у едно специално предвидено за целта одеало  Blush
Но мисля в бъдеще да направя това , отдавна си го мисля  Flutter  Whistling
мисля да предвидя място в гардероба в спалнята, нещо като ниша или тясна вратичка и да я прибирам когато не гладя

# 29
  • Мнения: 3 622
В спалнята зад вратата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт