Случи се днес... какво беше това?

  • 8 197
  • 139
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 690
За съжаление, има такива хора. Лично аз, не бих ги погледнала, под нивото са ми, най-малкото, ще се извинявам или оправдавам ooooh!

# 91
  • Мнения: 2 401
Това са хора, които са последна дупка на кавала и са жертви на същото това отношение, което са показали спрямо теб. Щяха да са достойни за съжаление, но по- скоро имат нужда от урок, защото такова поведение неминуемо вгорчава деня и никой не е длъжен да търпи обиди. За жалост полицията надали би реагирала. С такива няма смисъл да говориш, дори да ги поглеждаш.

Миналата година един гооолям отворко се опита да направи луда продавачката в един магазин във Варна/ Блага Благоева/. То не бяха обиди, то не беше нахалство. Приятелката му едва ли не горда с неговото поведение и сигурна радостна, че този път комплексите не са насочени към нея. Момичето беше болно, зор говореше и все пак запази самообладание. На другия ден го гледам този баровец, мъж на около 40, да продава сладолед Дарко на топки на пазар Чаталджа, цяло лято там дремаха. Тогава ми стана ясно защо пращаше продавачката да продава домати на пазара и защо нищо не хареса приятелката му, по- скоро той ''не одобри''.   Joy


Това между другото е самата истина.  Отношението на човека  към околните е точно такова, каквото той получава от тях.

# 92
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
първата тема, в която не забелязвам да има и друга камбанария Laughing Laughing
оле!

# 93
  • Мнения: 9 865
Интересно какво ще направят въпросните господа, ако на лентата има петна от разтечено пилешко (понякога тарелките плуват по щандовете), разсипана сол/захар от спукани пакети или чифт пробвани джапанки (защото и това се продва във веригите)? Сигурно ще нокаутират касиерката, все пак тя е длъжна да позабърсва.
Тези ленти са толкова мръсни, че се чудя как си допряла чистото бебшко краче... Mr. Green
Моята реакция в случая щеше да е усмихнато и любезно "Извинете!", да ги видя тогава как ще се озъбят.

# 94
  • Мнения: 263
Хе хе! В подобни случаи в мен изниква един кадър от филмчето "Книга за джунглата", където една маймуна много красноречиво въртейки очи казва "Луууууууда работа"!  Joy
На хората нещо започва да им хлопа от време на време май и откачат тотално! Леле, дано и аз някой ден не се превърна в някоя ненормална "лелка"!
Не си го слагай на сърце! По-скоро са за съжаление подобни хора! Ами представяш ли си в какъв ад са превърнали живота си: все намират някаква причина да се недоволни, гневни и да се чувстват зле! Няма да правиш като тях и да им се връзваш я! Още повече, че едва ли ще ги видиш отново!

# 95
  • Мнения: 17 416
първата тема, в която не забелязвам да има и друга камбанария Laughing Laughing
оле!

Тъкмо щях да пиша, че ми е интересно каква е тяхната версия и видях поста ти. Е, не се стърпях- написах го Mr. Green

# 96
  • Мнения: 48
Няма друга камбанария, защото няма много хора сред нас, които ще реагират така, може би  Laughing, та за това не са си построили камбанария  Wink ...след много размисъл, заключавам аз  Thinking .
Но,  Naughty ако има да се обадят  Laughing.

# 97
  • Мнения: 90
 Аз от малка определям хората с отношението им към децата, не може добър човек да не обича деца, каквото и да му се е случило в този живот. Така че такива типове за мен са ненормални. Няма нищо по-сладко от едни боси бебешки крачета. Така че няма какво да го мислите този случай, попаднали сте на идиоти.

# 98
  • София
  • Мнения: 221
Пазарувахме в голям магазин за хранителни стоки. Бяхме с двете деца. Когато плащахме на касата, малката ми дъщеря беше в ръцете ми, защото мрънкаше и не исках да вдига шум в магазина. По време на целия пазар детето стоеше кротко в количката за пазар, седнало в столчето си за кола- така пазаруваме. На касата мъжът ми вадеше покупките от количката, аз му помагах, а голямата ни дъщеря прибираше маркираните покупки обратно в количката. Дотук всичко- ОК, но вадейки покупки от количката аз волно или неволно- не мога да определя на този етап- подпрях босите крачета на бебето, на лентата на касата, тази на която се поставят покупките.
Платихме и прибирахме последните покупки в количката. Двамата зад нас- мъж и жена, на висок глас казаха на касиерката, че не желаят да поставят кутията с маслини на лентата, защото тая /аз/ сложи краката на детето си върху лентата. Последваха реплики от рода на това, че те много държат на хигиената и т.н. Касиерката мълчеше... Аз не вдявах точно какво ми разправят тия хора, мъжът ми съвсем, защото той в улисията изобщо не беше обърнал внимамие, какво съм направила точно.
След като излезох от ступора си, аз само казах на жената, да не се безпокои толкова, защото мястото, където босите крачета, на непроходилото още бебе са докоснали лентата за покупки, се намира точно отдолу под нейните покупки, т.е. нейните покупки попадат на друга част от лентата.
В това беше лирическата ми вина, че се обадих. Ония двамата избесняха,  Twisted Evil, заплашиха ни с бой, мъжът ми се намеси, опита се да тушира, но онези- не! Прости сме били, аз съм била буля  Laughing , нарекоха ме къдъна  Joy, аз бях с потник и пола, доста необичайно за къдъна, руса съм със сини очи и приличам на чехкиня, доста ме бъркат хората, но не и с къдъна.
Това, което ме потресе  Shocked беше начина, по който реагираха тези хора. Не се оправдавам, че съм постъпила правилно, като съм опряла крачетата на бебето ми в лентата, където на практика се поставя храната. Ако ми бяха направили забележка, щах да се засрамя и изчервя. Но сега съм изумена, объркана и не  знам къде се намирам. Те ни заплашиха с бой, бяха агресивни и зли. Щяли да ни попилеят, на пихтия да ни направят, тя не била тренирала днес и щяла да ни накъса.
Абе, луда работа... Мъжът ми отиде да оставя количката и се опита да говори с тях... същото... Голямата се разплака, ние се стъписахме и още сме стъписани... Какво беше това? Случи се днес, в голям магазин в голям град... За първи път ми се случи...това простотия ли е, агресия, комплекси, или тези хора просто нямат и не могат да имат деца... та са такива...
Какво мислите вие?
А в дира в / проблемно забременяване / една "дама" се дразнеше от децата по плажа.

# 99
  • Мнения: 2 022
Ама и ти как ще сложиш босите крачета на тая мръсна лента - като знам как лепнат и не ги забърсват изобщо и какви ли не боклуци търкаляни по земята и складове минават през нея. Wink Точно обратното ме потресе мен Simple Smile Не им обръщай внимание. Относно репликата обаче, че сигурно нямат деца, затова са такива - ще предполпжа, че не познаваш проблема и ще ти простя. Но това ти твърдение е недопустимо! Надявам се да го преосмислиш Нека не поставяме етикети на проблеми, които не познаваме.

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 23:49 от Cygnus

# 100
  • Мнения: 3 537
Луди хора, нали все пак храната е опакована.
На мен пък често ми се случва да сложа детето ми да седне до мен на лентата докато плащам, нямала съм проблеми, ама само да смее някои, ше му таковам и таковата,смотльовци Shocked

# 101
  • Мнения: 48
Ей, изядохте ме за тази реплика!  ooooh!
Само ще вметна, без да се обяснявам, че проблемът да искаш да имаш дете, а да не можеш, не ми е чужд, даже напротив...
Не съм искала да обидя никого, а само да потърся причините за поведението на едни хора, които не познавам, прововокирано от босите крачета на моето дълго чакано след първото ми детенце бебе.
Не съм се обидила от това, че те се погнусиха от крачетата, а от това че тези крачета отключиха злобата им! Независимо, че в този магазин крачетата, на което и да било бебе,  едва ли са най-гнусното нещо! Можех да променя последните редове на началния си постинг, но не го направих, защото аз изказах едни свои мисли пред вас- виртуални непознати читатели, а не думи казани в очите дори на тези хора. Това, заради което започнах темата обаче, не са техните мисли / напр. - как може тая мърла, да слага краката на недоносчето си върху лентата /, а техните действия.
Ако ще ме съдите- ок, но не за това, което съм си помислила и споделила с вас, а за това, което съм направила. Така, че...

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 00:46 от ikol

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 3 747
първата тема, в която не забелязвам да има и друга камбанария Laughing Laughing
оле!

Има, имааааа. Само че не всички са склонни да влизат в конфликти за нещо, което де факто не са видели с очите си. Все пак тук изчитаме преразказа на едната страна от екшъна. Относно това кой, къде, на кого, какво казал ще си остане неизвестно за нас.

# 103
  • Мнения: 1 172
Луди хора, нали все пак храната е опакована.
На мен пък често ми се случва да сложа детето ми да седне до мен на лентата докато плащам, нямала съм проблеми, ама само да смее някои, ше му таковам и таковата,смотльовци Shocked
Смотльовци са не защото имат претенции - всеки си има разбирания и никой няма право да го съди.  Както ако идеш във форума Нашия дом, ще видиш колко различни са мненията на потребителките за хигиена, чистота, уют. Това, че са различни, не ги прави повече или по-малко лоши. В случая възмутително е държанието на тези хора - начина, по който са представили претенциите си. Поне това е моето мнение. И не виждам смисъл от всички обяснения кое колко било мръсно. Това няма значение. В случая значение има само поведението им.

# 104
  • Мнения: 1 640
Звучи ми невероятно,май не е трябвало да хабите нерви и усилия да се обяснявате пред тези озлобени и нещастни хора.За мен са такива,защото всеки нормален човек би се умилил от едно малко бебешко краче,а не да вдига скандали и да налита на бой.И нима всеки ден постоянно някъде ,в някой магазин не падат стоки на земята и после ги качват по рафтовете и лентите?!

Общи условия

Активация на акаунт