Как се борите с хубавите спомени.....?

  • 3 033
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 451
Трудно.Моите спомени са от целият ми съзнателен и самостоятелен живот, не са за година-две-три.Всичко до тук ми е спомен.В момента няма как да създавам нови такива, реално още доста време няма да имам такава възможност.
При мен е същото. Общо взето спомените ми са само с НЕГО.
Пак пропуших.
От самостоятелния ми живот,не са,но определено са от съзнателния ми,когато си мислех,че ги разбирам вече любовните работи и много дълго бяхме заедно,доста "торби сол,уж изядохме" ,цели 7 години,ама  Rolling Eyes
И аз пропуших и зверски отслабнах Sad Sad
Дори още не мога да възприема факта,какво ми се е случило...като в мъгла съм

# 16
  • София
  • Мнения: 4 493
От самостоятелния ми живот,не са,но определено са от съзнателния ми,когато си мислех,че ги разбирам вече любовните работи и много дълго бяхме заедно,доста "торби сол,уж изядохме" ,цели 7 години,ама  Rolling Eyes
И аз пропуших и зверски отслабнах Sad Sad
Дори още не мога да възприема факта,какво ми се е случило...като в мъгла съм
Това за 7 - те години и за солта - ще го преживееш, ще ти мине и после ще ти остане само яда , че толкова много време си му отделила.
От колко време си сама??? Явно не е достатъчно - щом още не можеш да го преживееш и се връщаш назад във времето и все още го мислиш - НЕДЕЙ - няма смисъл - само се самоизмъчваш - намисли си нещо ново, постави си някаква нова цел - да научиш език или да отидетет някъде с детето /когато й махнат гипса/, срещай се с нови хора, излизай с приятелки - не рови в старите неща и да се чудиш, анализараш и задаваш въпроси - Защо на мен?, Ами ако ? и т.н.
Успех  / и ти пожелавам да намериш точният си път в живота, за да изпиташ толкова щастие колкото не си си представяла че има/

# 17
  • Мнения: 1 732
Трудно.Моите спомени са от целият ми съзнателен и самостоятелен живот, не са за година-две-три.Всичко до тук ми е спомен.В момента няма как да създавам нови такива, реално още доста време няма да имам такава възможност.
При мен е същото. Общо взето спомените ми са само с НЕГО.
Пак пропуших.
Рени, не си и помисляй да се местиш при самотнит мами!
Не ти разрешавам, така да знаеш!   bouquet

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
САБИНА   Hug
Отдавна съм стъпила с единия крак тук, но решаващата крачка все я отлагам... Заради всички тия спомени Confused

# 19
  • Мнения: 2 274
При мен случаят с липсата на такива. Аз все ръчках, за да стане нещо хубаво...
Рени, пожелавам ти нещата да се развият по на-йдобрия за теб начин!

# 20
  • Мнения: 1 732
САБИНА   Hug
Отдавна съм стъпила с единия крак тук, но решаващата крачка все я отлагам... Заради всички тия спомени Confused


Децата са ти страхотни! Ама ти си го знаеш... Hug
Виждам, че имате проблеми вкъщи. На мен ми прилича на класическия случай на съпружеска незаинтересованост
Ама аз пък нямам такъв опит, та...
Дано се подредят нещата!
Или пък ти да ги преподредиш в най-добрата за теб и децата конфигурация!
Желая ти го искрено  Simple Smile

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Godzilla, САБИНА, благодаря ви Heart Eyes
Децата са ми най-голямата радост, добре, че са те да ми дават сили! И жалко, че баща им не оценява какви са съкровища Confused

# 22
  • Мнения: X
Но нали,всеки е имал хубави спомени,места,на които е бил толкова щастлив. И тогава,като те връхлетят,ей така ,без и да очакваш си безпомощен Sad ,рухваш и имаш чувството ,че не можеш да продължиш без НЕГО.
тц
аз мисля, че те са били лъжа. "хубавите спомени" де. ако беше любов,такава, каквато трябва да е, още щеше да я има...
яд ме е на мене си, че съм се самозалъгвала, че съм мислела, че ми се случва нещо хубаво, а той в този момент е имал 1 и 2 и 3 наум....

# 23
  • Мнения: 451
...яд ме е на мене си, че съм се самозалъгвала, че съм мислела, че ми се случва нещо хубаво, а той в този момент е имал 1 и 2 и 3 наум...,да Каси,абсолютно си права.
Дааааааааааааа ooooh!, май това като си повтарям и ми помага,донякъде в борбата...става ми обидно ,каква наивница съм била ooooh!
 Hug  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 6 999
Рени, ти какво правиш тук?  newsm78 Я марш навън...

Но пък ако нещата до там са опрели - не се колебай. Животът втора серия няма - ако ме разбираш.  Wink Вместо да пушиш - гледай да си щастлива, спокойна и усмихната.

По темата... толкова лоши спомени имам, че те са погребали добрите. А и след раздялата толкова по-хубави спомени имам... с други хора, че се чудя с кой акъл съм си губила времето и живота цели 4 години.

# 25
  • София
  • Мнения: 737
И аз, благодарение на възрастта си  Wink, съм събрала доста хубави спомени след наранилите ме раздели. С времето се улавям, че явно раните са заздравели и хубавите спомени с бившия ми мъж вече са си станали само мои, та си ги "ползвам" без тъга... А от БНД нямам кой знае колко спомени (било то хубави или не), та засега си живея в мир и хармония.

# 26
  • Мнения: 6 315
толкова лоши спомени имам, че те са погребали добрите.

# 27
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Спомените са навсякаде около мен:те са в главата ми,в сърцето ми,в мислите ми.А най-йивият ми спомен сега спи в креватчето си-6месечната ми дъщеря.Избягвам да ходя там където сме били заедни ,но вечер ,когато си легна в голямата спалня там най-много боли.духът му е навсякаде около мен

# 28
  • Мнения: 4 458
При мен за щастие спомените не са ми само и единствено с него. Преди него съм имала доста раздяли и то много болезненни, след него същото..... Опитвам се да селекционирам най-доброто и веселото от миналото.

Най-трудно е когато погледна децата и виждам него.... този спомен и да искам няма как да го променя. Тогава си казвам, че каквото и да е поне имам нещо хубаво от цялата тази работа, а той и това няма - остава си само с хубавите, болезнени спомени за мен  Mr. Green

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени, ти какво правиш тук?  newsm78 Я марш навън...

Но пък ако нещата до там са опрели - не се колебай. Животът втора серия няма - ако ме разбираш.  Wink Вместо да пушиш - гледай да си щастлива, спокойна и усмихната.
Благодаря ти.
За сега мисля да продължа да чета тук (и ако съм в настроение- да пиша) и да черпя от вашия опит. Не знам кога може да ми се наложи наистина и аз да се оправям сама. Често при мен нещата застават на кантар и искам да съм подготвена поне на теория.

Общи условия

Активация на акаунт