ВЪПРОС за запознанствата по интернет

  • 2 591
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Сега...ето какво може да се случи. В един момент от кореспонденцията ни ми беше направо влязъл под кожата. Видяхме се. Флуиди. Много. С реално запознаване не ми се е случвало. Като си пиша, мога да му надникна и в мътните кътчета, а той ме допуска, естествено, ако иска. Обратното също е вярно. Има усет за това. Не с всеки става. И не винаги. Имам няколко такива връзки с хора, които ме доизградиха и черпихме един от друг, включително и чат- връзка. Това са мои любими хора, които немога да свържа и да заменя с никого.

# 16
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Според мен не Naughty в никакъв случай!

# 17
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
и що пък не? да не би хората в нета да са по-долно качество? тук наистина е пълно с хора, които са са срещнали половинките си в нета, имат деца... какво странно има, в кой век живеете?

# 18
  • Мнения: 27 524
Рядко, но има. Имам сериозни примери в доказателство!

# 19
  • Мнения: 516
Аз лично съм от предубедените. И подхождам с огромно недоверие към такива хора. Може и лека параноя да е,
ако отидеш на дискотека или дори и на улицата, и се запознаеш с някой.....не е ли същото като в нета Thinking


Не казвам, че съм права. Казвам, че съм предубедена. Всеки си има странности. А между другото иначе, на живо много бързо завързвам контакти. newsm78

# 20
  • Мнения: 1 564
Предпочитам живия контакт, макар, че знам доста истории на хора от нета.


smile3521

# 21
  • София
  • Мнения: 15 232
Здравейте! Интересно ми е да разбера мнението ви за запознанствата по интернет. Според вас, има ли бъдеще една интернет- връзка?


Не е задължително да има бъдеще.
Всяка връзка-независимо как е започнала, може да има бъдеще, може и да няма.
Моя приятелка се омъжи за човек, когото срещна в Интернет. Преди това имаше неуспешни връзки с други мъже, които срещна по същия начин.

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 00:34 от Vivi

# 22
С моя съпруг се запознахме в интернет...А и с най-добрите ми приятели.
Това си зависи от човека с който общуваш-може да е някой,който търси краткотрайни връзки,може и да е сериозен човек.То в интернет е като в дискотека-хора има всякакви,зависи на какви ще попаднеш. Grinning
ПП:Той беше интернет администратор,а аз луда чатърка.До преди 4 години живота ми се състоеше да кисна в чата денонощно. Laughing(Както сега във форума.С разликата,че сега нямам много време заради малкия"администратор".) Laughing

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 23:12 от Nassi74

# 23
  • Мнения: 5 622
Аз лично съм от предубедените. И подхождам с огромно недоверие към такива хора. Може и лека параноя да е, ама в листа на кюто ми има само хора, които познавам лично и съм ги виждала преди това очи в очи. Simple Smile

И аз така. И няколко дето не съм виждала, ама няма и как да стане..В същото време сме ужасно близки. За жени говоря де. Мъжете дето са ми в кюто са ми само близки приятели.

# 24
  • Мнения: 2 309
Интернет пространстово,заема по-голяма част от живота ни...
Хубавото е,че търсиш хора и поддържаш контакти с такива,които имат сходни проблеми и интереси!Това прави двойките успешни и приятелствата интересни...

# 25
  • Мнения: 3 835
Е защо да няма бъдеще такава връзка? Какво пречи в един момент да се видите на живо, и ако се харесате, добре, ако не, пак добре. Обаче, ако сте се харесали в нет пространството, и това не се промени и след срещата ви на живо, какъв е проблема? Защо да няма бъдеще връзката ви, само защото е започнала виртуално? Няма логика. newsm78 Виртуалното пространство е реална част от съвременния начин на живот, и е глупаво да го отричаме, и заклеймяваме. А какво би се случило, ако харесаш някой на външен вид, а впоследствие се окаже, че нямате нищо общо като душевност, какво, това по-истинско ли е?

# 26
  • Мнения: 48
Познавам интернет връзки,завършили с брак,и такива,които са останали само на това си ниво(интернет връзка),така че не мога да отговоря еднозначно.Аз лично нямам  опит по въпроса.

# 27
  • Мнения: 196
Здравейте! Интересно ми е да разбера мнението ви за запознанствата по интернет. Според вас, има ли бъдеще една интернет- връзка?


След десетина години въпросът ти ще звучи така:

Здравейте! Интересно ми е да разбера мнението ви за запознанствата на живо. Според вас, има ли бъдеще една връзка на живо?

# 28
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Интернета е просто начина  на запознанство а това дали връзката е силна и продължава си зависи само от двете страни  в нея.Аз имам приятелка чиято Интернет връзка приключи с брак.  bouquet
както повечето от вас са казали  дали в дискотеката , дали на улицата, работата или нета - все тая.
Вили

# 29
  • Мнения: 936
Зависи от хората, не от това къде точно са се запознали.
Кумците ни се запознаха в чата, сега си живеят сравнително добре, бракуваха се и си имат детенце.

Общи условия

Активация на акаунт