Едно въпросче за пюретата Гербер и Бебивита

  • 3 019
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 970
Благодаря ти velmar, но агресията ти ми е необяснима  Thinking
НЕ е агресия  Peace.Просто ве4е се изумявам от поредните теми  , в които се 4удим какво има в пюретата, какви са продуктите, които купуваме от пазара, с какво готвят в детските кухни.... Crazy.Разбира се 4е вси4ки се вълнуваме от тези въпроси, но отговор така и не намираме.Искаме да даваме най-доброто на децата си, но  за съжаление не можем да бъдем сигурни в това.Просто исках да ти кажа да  не задълбаваш толкова в анализите на продуктите, защото това само ще те измъ4ва,  а така и няма да намериш алтернатива на  тези или други пюрета с някои 100 % сигурни Peace
Казах го с най-добри 4увства. ОПитай се да не мислиш толкова надълбоко за тези неща и ще видиш 4е ще се 4увстваш по-добре Wink

# 16
  • Мнения: 4 451
la estrella, здравей!
Бебивита не съм купувала никога. Имам наблюдения върху Гербер, но с тях храних като бебе голямата си дъщеричка. Тя много ги харесваше. Сега бебката признава само "Ганчев" и това е. Crazy Опитах с "Хип", но така и не ги хареса и предпочетох вместо да изхвърлям скъпи пюрета, по-добре да опитам с по-достъпни като цена за мен. Тя пък се оказа любителка на всичко българско и родно. Laughing

# 17
  • Мнения: 307
НЕ е агресия  Peace.Просто ве4е се изумявам от поредните теми  , в които се 4удим какво има в пюретата, какви са продуктите, които купуваме от пазара, с какво готвят в детските кухни.... )


Извинявай, явно не съм те разбрала добре.  Peace
Да, така е, понякога много задълбавам в нещата  Mr. Green, но тъй като мъжа ми смята, че не трябва да купувам Гербер, защото са американски и т.н., а на мен пък ми харесват /и на малкия също/, реших да се посъветвам и с мамите от този форум, които знаят всичко.  smile3503

# 18
С две ръце съм за Бебивита. Моят син много ги харесва, и зеленчуковите, и месните, и плодовите. Единственото пюре на Бебивита, което не хареса, е "зеленчуци с пуешко и кашкавал". Като цена са малко по-евтини от Хип. Като вкус са почти същите като Хип, което го отдавам на факта, че и двете фирми са немски и освен това и двете се произвеждат в Унгария.
Иначе ядем още Хип, плодовите на Ганчев, изварените на Хаме. Опитвали сме Овко, Нестле и Семпер (последните две обаче хич не ги харесва).
Гербер никога не съм давала горе-долу по причини, поради което и твоят съпруг не иска.
Много ми се искаше да дам на детето си от унгарските Универ (явно бившите Кечкемети), но фирмата вносител си ги продава само на едно място, което никак не ми е удобно.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 757
Бебивита излизат по-евтино от Хип, но Гербер са горе-долу толкова скъпи. Хубави са и двата вида.  Peace

# 20
  • Мнения: 4 447
На Гербер са много хубави, давала съм ябълков крем - превзъходен, цената за 130гр. е 1.44лв, а Бебивита са чудесни, това, което не харесвам в плодовите, че слагат захар, а понякога и в зеленчуковоте. Иначе малкия ги яде, като стой та гледай! Млаките бурканчета са около 120гр. и са 1.19, големите по 200гр. са 1.30-40... Днес дадох тиква с пилешко, да видим Peace

Да поясня,че цените които съм написала, са от хипермаркет в близост до нас, в Дружба 2. Кауфланд.

 Peace

# 21
  • Мнения: 639
Моето дете яде основно Гербер,това са и любимите пюрета,особено зеленчуковата супа я обожава Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 265
az sam mnogo dovolna ot piuretata sunval.nemski sa,haresva mi,4e nqmat sol i zahar,nito gluten i konservanti.na beb4o mnogo mu dopadat.nqmat golqmo raznoobrazie,no pak sa ka4estveni.

аз съм много доволна от пюретата sunval. немски са, харесва ми, че нямат сол и захар, нито грлутен и консерванти. на бебчо много му допадат. нямат голямо разнообразие, но пък са качествени.

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 09:34 от Vivi

# 23
  • Мнения: 3 500
Гербер са страхотни, Моника винаги много ги е харесвала, но асортиментът им е малък.Бебивита също са много хубави, изчистени и много добри комбинации. Моника ядеше предимно Хип, Гербер, Семпер, Сънвал и от време на време Бебивита, че не навсякъде са намират. Овкото са пълен боклук, по-зле са и от Ганчев.

# 24
  • София
  • Мнения: 718
Ники не харесва мого пюретата на Хип, но за сметка на това Гербер и Бебевита ги хапва много. Най-много харесваме броколите. Не мисля, че са по-евтини от тези на Хип, поне тези, които ние ядем.

# 25
  • Мнения: 2 159
давала съм, Ема ги харесва за разлика от Хип

# 26
  • Мнения: 98
Да се включа и аз като поддръжник на тези две фирми. Пробвали сме почти всичко и досега не ги е отказвал. За който се притеснява от американския произход на Гербер да погледне на опаковката къде са произведени и ще се убеди, че на са и помирисвали Америка Simple Smile. Просто Унгария и Полша имат много добре развита кносервна индустрия и много известни фирми имат изнесени производствени бази там, че даже и Hipp.

# 27
  • Мнения: 2 039
Няколко пъти съм вземала на Гербер,но повече няма,защото лъжичката и бебето и всичко се боядисва така,че няма измиване после  Shocked Имам чувството,че вътре има блажна боя  Twisted Evil
Бебевита не съм пробвала,не са толкова популярни във Варна.Най-гадни са ми Ганчев,вече съм споделяла в други теми.Харесвам на първо място Семпер(просто нямат аналог по качество и разнообразие),после Нестле ,после Хамме и накрая Овко.

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Моето дете яде основно Гербер,това са и любимите пюрета,особено зеленчуковата супа я обожава Heart Eyes

newsm10 Два месеца се мъчихме, не искаше повече от 5-6 лъжъци. ЗАхраних с хип, после пробвах с домашно не и не. Случайно купих Гербер и стана чудо. Яде като невиждала Laughing Много са хубави Peace Бебевита ще пробвам тези дни,а Семпер имат много остър мирис и са много едри и не ги иска

# 29
  • Мнения: 1 081
Днес смятам да купувам тиква на Гербер или Бебивита, ще видя какво има, защото много ми ги похвалиха и двете марки, особено Гербер.

Общи условия

Активация на акаунт