Вещици се събраха на конгреееееес...

  • 1 916
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 900
Брей....А аз по заглавието се подведох малко...признавам. Реших, че свикваш всички форумски вещици на конгрес Embarassed.
 Mr. Green

връщай се в спама Praynig

Стоянеееееееее, приятелю и аз тъй  ooooh! ooooh! ooooh!
Тъкмо щях да се обидя  ooooh! ooooh! ooooh!
Кат видна вещерица-мУралиСка - да ме упущат  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Тъман смазах метлата  afwitch afwitch afwitch

Ей я Ян Бибиян пак мъ йе изместила ПЪК  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 150
Добре де! Да свиквам конгреса тогава, а? Мен какъв ще ме наричате? "Вещер" не ми допада, да се разберем. Искам "върховен тиранин", а може и на галено "архизлодей".

# 32
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
О кей Елби Wink
Свиквай конгреса на ОЧЗ  Mr. Green

# 33
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Темата за чатене пак ли изчезна?

# 34
  • Мнения: 2 716
Май закъснях за конгреса  newsm78

# 35
  • Мнения: 216
Добре, щом ще си съобщаваме общоизвестни неща - само за инфо: милиони хора по света употребяват наркотици и са зависими от тях. И в този случай, както и с "употребяващите" магии, аз не виждам причина да го приемам като "ексцентри4но хоби" (цитат пак от Виксън). И благодаря за припомнянето, че на този свят е имало и хора като Юнг. Спорни хипотези все още се създават. Lil_Vixen, не мислиш ли, че човек с твоя правопис е леко неуместно да препоръчва книги?
Мисля 4е правописните ми грешки са маловажни, когато скоростта ми е ненадмината и нямам написана кирилицата ( като на някои от вас) на клавиятурата си. Друго, не виждам нищо общо между наркотиците и магиите моля поясни защото доста думи без смисъл......( вярно 4е грамотно написани де).
Знаток: ако имаш сериозен въпрос и нямаш ре4ник- формулирай и задай адекватно за да мога да ти отговоря.

# 36
  • Мнения: 216
Добре де! Да свиквам конгреса тогава, а? Мен какъв ще ме наричате? "Вещер" не ми допада, да се разберем. Искам "върховен тиранин", а може и на галено "архизлодей".


Уорлок!

Общи условия

Активация на акаунт