Уф, за удобството на кухнята и за категоричността ни преди да знаем

  • 2 317
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 205
Аз също бях настроевна срещу детските кухни, докато не попаднах на нашата. Частна е, взимаме я от детското магазинче в квартала. Записването е всеки петък, като можеш да се запишеш за 5 или 6 дни (т.е. и за събота). Манджите са вкусни, много по-вкусни от бъркочите, които правя аз. Разнообразни са - манджа се повтаря чак след около 2 седмици. Единственото, което давам рядко, са десертите - не ми се виждат смислени и ги заменям с кисело млко, смесено с плодове или плодово пюре.

# 16
  • Мнения: 1 165
Удобна е спор няма PeaceАз лично засега съм много доволна-не си представям да готвя всеки ден две различни ястия за нея и да постигна това разнообразие.Единствено десертите не ги бива много,но пък за тях има много заместители. Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 144
Аз искам да ви попитм от каква възраст започнахте да взимате от детската кухня ? Защото ние вече сме на 7 мес , въвела съм всичко от захранването , а беба проявява голям интерес към това което ние възрастните ядем , та затова питам ? Тя дори докато ни гледа как ядем започва несъзнателно да ни имитира дъвкателните движения които правим с устата докато се храним !

# 18
  • София
  • Мнения: 15 220
На 9 навършени месеца. Но във Варна, доколкото знам, детската кухня е на групи-според възрастта, и може да се запишете и по-рано. В София няма групи.

# 19
  • Мнения: 2 957
troia   спокойно можеш да взимаш храна за 1-ва група.

# 20
  • Мнения: 2 885
А ти самата отиде ли да я видиш тази кухня на ул. Тича? Щото аз като ходих не посмях да взимам, макар да знаеш, че ми е под носа. Хич не ми вдъхва надежда туй, че лелката гледала критично всяко бурканче. Дрън-дрън. Кухнята беше през затваряне поради липса на стерилизатор. Абе мизерийка си е.....

Кухнята си е удобство, спор няма. И вЕрно - "Никога не казвай никога!".
Впрегни бабите да готвят. Отдавна не купувам бурканчета вече /освен тая пуста каша "лека нощ" на Хип/. Laughing Sunglasses Wink

# 21
  • Мнения: 5 362
Винаги съм била доволна от ДК,и тук съм го казвала.
Но и аз съм така,на принципа-докато не видя,не вярвам Wink

# 22
  • Мнения: 27 524
Взехме днес, много е вкусно, доволна съм  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 457
Добре дошли в отбора, Блонди  Hug Радвам се, че случихте на добра кухня  Simple Smile  Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 4 294
Взехме днес, много е вкусно, доволна съм  Peace

Ей туй е чудесна новина  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 2 298
Да му е сладко на Криско !!!

И аз изпитвах колебания, ама нашия татко беше категоричен, че детето не може да "кара на буркани" а му трябва прясна храна, аз не готвя за нас ежедневно и така се оказахме в детската кухня...

# 26
  • Мнения: 46 518
Блонди, изложи се  Mr. Green тоя голям ерген + мама + баба и накрая детска кухня  Mr. Green

Ако има кой да ти я носи, може и да ти е удобно, при мен няма такива екстри, а София става в 12 ч.  Laughing
Десертите как са? При нас са само нишестени кремчета и тук там ... кисел  Mr. Green

За хигиената- не е проблемът в бурканчетата, а в ръцете на жените, които работят там, случаите на ентероколит са от неизмити след ползване на тоалетната ръце, елементарна хигиена, но явно не всеки се сеща  Tired

# 27
  • Мнения: 1 881
Не знам как бих живяла без ДК, детето само нея яде. Сега е при баба й в Монтана и там също сме я записали, за щастие там няма ограничение за възрастта!

# 28
  • Мнения: 27 524
Блонди, изложи се  Mr. Green тоя голям ерген + мама + баба и накрая детска кухня  Mr. Green
Ако има кой да ти я носи, може и да ти е удобно, при мен няма такива екстри, а София става в 12 ч.  Laughing
Десертите как са? При нас са само нишестени кремчета и тук там ... кисел  Mr. Green

Баба ми е специална, моля ти се, тя едно яйце не може да опържи.  Rolling Eyes  Майка ми готви, ама на два дни. Кухнята е точно пред входа ни, 2 метра са  Grinning
Само че Криско е болен и нищо не яде, та засега баба ми се изхранва с кухнята  Laughing
Десертите засега са кисел и днес нишестено кремче.  Joy
Криско става в 11, та не знам как ще нагодим режима   33uu

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Какво като са нишестени кремчета?! Децата вече са достатъчно големи, за да хапват И това.

Блонди, радвам се, че ти харесва  Hug
И ти благодаря, че си признаваш грешките, много обичам такива хора  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт