Strawberrynet.com- Обсъждане на продуктите-1-15.07

  • 15 722
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 13 512
Може ли някой да ме посъветва - кое е по добре като първа стъпка на Клиник - течния сапун или обикновените сапунчета? И защо ли вече ги няма малките сапунчета за мазна кожа...
обикнновените сапуни. Течният определено не измива толкова добре. Една година карах на него, след това като ми се налож да се измия пак  с другия, усетих разликата и се върнах на обикновените.

# 256
  • София
  • Мнения: 651
Благодаря, Монда  bouquet

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
LaDiDa---честито!!!
страхотни неща си си взела
Благодаря, ви момичета! И аз съм много доволна и абсолютно зарибена вече по този сайт! Монда, хубаво ми беше казала преди време, че си заслужава, къде съм бляла баирите и аз.... Banghead

Значи: тоника е като гел. Нанася се по тялото с пръсти. Просто е уникален.
За декоративната козметика на Shiseido: откакто си купих първия стик за лице преди 2 години не го сменям за нищо на света! Това ми е най-любимото нещо от всички неща в козметичната ми чантичка. Ето го:
http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=59358&goChar=S
LaDiDa , какво ще кажеш за гланца на Shiseido? От бая време му се каня  Embarassed
Гланца е супер. Плътен, не се размазва. Но абсолютно безцветен! Аз мислех, че ще има лек нюанс на розово! Все пак ми харесва. Става за през деня!  Mr. Green

# 258
  • София
  • Мнения: 971
Монда, моля те оправи линка към описанието как става паръчката на първа страница, правилния линк е

http://www.pazaruvane.com/index_strawberrynet.htm


Писах ти и лично преди известно време но може би не си го видяла  Peace

# 259
  • Мнения: 13 512
видях го , но не съм съпбразила да го сменя. Сега вече не мога, в следващата тема ще го имам предвид.

# 260
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Здравейте компетентни дами!
Искам да си поръчам няколко тестера на дневен крем, но не мога да се ориентирам къде точно са тестерите  в Ягодка newsm78. Бихте ли ми помогнали!?

# 261
  • София
  • Мнения: 971
Ще помогнем.

Като намало кажи какъв крем и трябва и каква е кожата ти

# 262
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Суха кожа, дневен или околочен крем за възраст 30+.

# 263
  • Мнения: 3 211
И аз питам за тестерите на кремове, или в момента ако някой е виждал травел сет на 3-те стъпки на Клиник за кожа 3 или 4 тип
мислех си за този течен сапун
но пък Монда каза, че обикн.сапун е по-добър за мазна кожа, така че май да си взема сапун, а?
clarifying lotion 4
Dramatically Different Moisturising Gel
Turnaround Concentrate Visible Skin Renewer
Pore Minimizer Refining Serum-направо го поръчвам
Superdefense Triple Action Moisturizer
Repairwear Intensive Eye Cream-ще чакам да го намалят, а дали ще го намалят Thinking
Монда, какво ще кажеш за селекцията ми?
кожа тип 3 или 4, на 30год., почти без бръчки, само малко "пачи крак" край очите

# 264
# 265
  • Мнения: 13 512
И аз питам за тестерите на кремове, или в момента ако някой е виждал травел сет на 3-те стъпки на Клиник за кожа 3 или 4 тип
мислех си за този течен сапун
но пък Монда каза, че обикн.сапун е по-добър за мазна кожа, така че май да си взема сапун, а?
clarifying lotion 4
Dramatically Different Moisturising Gel
Turnaround Concentrate Visible Skin Renewer
Pore Minimizer Refining Serum-направо го поръчвам
Superdefense Triple Action Moisturizer
Repairwear Intensive Eye Cream-ще чакам да го намалят, а дали ще го намалят Thinking
Монда, какво ще кажеш за селекцията ми?
кожа тип 3 или 4, на 30год., почти без бръчки, само малко "пачи крак" край очите
Clarifying lotion 4  е за много мазни кожи. твоята такава ли е? По-скоро си за 3,според мен.

# 266
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Пак да попитам . Ако искам да си поръчам тестер от това/ избрала съм го произволно/. Как да поръчам тестер, къде да кликна - като разглеждам серията не виждам тестери newsm78

http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=29484&goChar=C

# 267
  • Мнения: 2 936
Tиси,тестери няма как да поръчаш-няма...може само от травъл сетовете,които не са в голямо разнообразие!
по-добре пробвай тук даден продукт и си го поръчай от Ягодка,ако е на изгодна цена  Peace

# 268
  • Мнения: 3 211

Clarifying lotion 4  е за много мазни кожи. твоята такава ли е? По-скоро си за 3,според мен.

ами чудя се, много мазна е на Т-зоната, на бузите-не, значи 3, а другите неща?

# 269
  • София
  • Мнения: 971
Tиси,тестери няма как да поръчаш-няма...може само от травъл сетовете,които не са в голямо разнообразие!
по-добре пробвай тук даден продукт и си го поръчай от Ягодка,ако е на изгодна цена  Peace

Да, това е начина.

Общи условия

Активация на акаунт