Искам съвет, незнам как да постъпя

  • 2 154
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Той е мил с теб вечер, обаче животът е съставен не само от нощи, а и от дълги дни, в които се предполага, че трябва да усещаш подкрепа от любимите хора.
Един сериозен разговор- и ако не се размисли за промяна, му теглиш майната. Звучи лесно отстрани, но може да е вярното решение.

# 16
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
аз пък не разбрах къде то4но е пренебрежението. в това, 4е излиза с приятели ли?
или ти искаШ постоянна симбиоза?  newsm78
аз просто не издържах първата година, когато нямах моя среда и той ме караШе да излизам с неговата компания (тогава строго мъжка). накрая му казах, ако оби4а, да ме остави на мира и да си гледа приятелите. не е задължително на него да са му симпати4ни моите и на мен неговите. и не мога да си се представя в затворен кръг със задължително присъствие и на двама ни навсякъде.  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 377
И аз не разбрах колко често са тези излизания с приятели, но ако не са всеки ден не виждам какъв е проблемът. Преди да заживеете заедно е било нормално всяка минута, която прекарвате един с друг да оползотворявате максимално. Но сега когато живеете заедно не можеш да очакваш, че 24 часа в денонощието ще прекарвате заедно, а в 23 от тях ще си казвате или показвате колко се обичате.
Съгласна съм с повечето от съветите, които вече са ти дали - намери си и твои занимания, не го превръщай в център на вселената ти.
Все пак се разберете 1 или 2 вечери в седмицата да са само ваши - дали ще излезете някъде или ще ги прекарате вкъщи, гледайки любим филм не е толкова важно, но просто и двамата да оставите на заден план приятели, роднини и т.н.
Ако човекът обаче очаква от теб да правиш компромиси, а той да си живее както си е живял до сега, не мисля, че си струва да си губиш времето с него.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт