Да се показват презамките на сутиена е срамно и вече не е модно

  • 14 842
  • 237
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 164
Някои жени нямат никакви скруполи и демонстрират мръсно бельо, което и предизвиква такива настроения.

Нямам нищо против презрамки на сутиен ако сутиенът е хубав и добре съчетан като цвят с дрехата. Много е секси.

Ти нямаш, но други имат и затова е създадена темата. Не става и дума дори мръсен ли е, чист ли е. Въпросът е вижда ли се. Ти го намираш за секси, аз го намирам за грозно. Въпрос на вкус.
Даже още по-секси е съвсем да не носиш сутиен и да ти се очертават зърната. Laughing

# 121
  • Sofia
  • Мнения: 7 031
Именно. Всъщност всички, които твърдят, че са толкова неудобни пробвали ли са? Защото аз си мисля, че и с чашка С не би трябвало да има големи проблеми.
Освен тези силиконовите (които между другото не запарват както каза някой)

Бухте, явно твоят опит и впечатления се основават на чашка А или  В.
Ние с С и нагоре чувстваме нещата различно.  Laughing
Проста физика - при по-голяма тежест презрмката се опъва повече, ако е силиконова се впива в кожата , която не може да диша, силиконът буквално залепва, оттам запарване и зачервяване дори.

# 122
  • Мнения: 6 930
Бухте, явно твоят опит и впечатления се основават на чашка А или  В.
Ние с С и нагоре чувстваме нещата различно.  Laughing
Проста физика - при по-голяма тежест презрмката се опъва повече, ако е силиконова се впива в кожата , която не може да диша, силиконът буквално залепва, оттам запарване и зачервяване дори.
Права си за опита ми, но ми е трудно да повярвам, че няма абсолютно никакво решение за вас при положение, че има доста голямо изобилие от най-различни варианти.
Хайде кажете например на това какъв кусур ще намерите? Чашката е твърда, отстрани се залепя със специални лепенки, които са здрави.

# 123
  • София
  • Мнения: 2 521
Силиконовите презрамки са отвратителни при жеги и допир с кожата.
Поддържам тезата, че при подходящо облекло и чисто бельо няма нищо некрасиво да се види една красива чиста презрамка на сутиен.
За прашки  на показ - твърдо против!

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 7 031
ох, мерила съм подобни - ефектът е само, че гърдите са покрити с нещо.
Иначе нито повдига, нито прибира...   Embarassed

# 125
  • Мнения: 1 282
Аз пък не намирам нищо срамно и грозно в това да се вижда презрамката на сутиена. Даже никога не съм обръщала внимание на жени и момичета, на които има се гледат. Дразни ме само, ако цветовете м/у дрехата и сутиена са контрастни. Това вече ми се вижда грозничко.

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 11:27 от anastang3l

# 126
  • Мнения: 4 371
Добре де, отговорете ми как носите потник с тънки презрамки и си криете презрамките на сутиена?
Мразя силиконови презрамки, особено оцветени в пералнята(виждала съм, честно), а силиконов гръб мразя двойно повече.
Но всичко е въпрос на вкус.
Без сутиен няма да тръгна, защото на вас не ви харесва да ми гледате презрамките, нито ще сложа фередже, защото ми се виждал сутиена от потника.

# 127
  • Мнения: 6 930
ох, мерила съм подобни - ефектът е само, че гърдите са покрити с нещо.
Иначе нито повдига, нито прибира...   Embarassed
Как така си мерила? Отделни лепенки ли ти дадоха? Защото към комплекта има няколко лепенки (могат и отделно да се купят разбира се) които можеш да си ги залепиш колкото високо искаш, което ще рече, че може да повдига.

Дуци, със сутиен без презрамки ходя.

# 128
  • Мнения: 4 371
Дуци, със сутиен без презрамки ходя.
Не ми е хубаво на мен така, няма кой да ми събира и повдига гърдите  Confused

# 129
  • Мнения: 208
Права си за опита ми, но ми е трудно да повярвам, че няма абсолютно никакво решение за вас при положение, че има доста голямо изобилие от най-различни варианти.
Хайде кажете например на това какъв кусур ще намерите? Чашката е твърда, отстрани се залепя със специални лепенки, които са здрави.
Веднага намирам кусур - твърда чашка  Sick - отврат - мразя твърди чашки и банели -убиват ми, запарват ми - нося само мека чашка без банели. За жените с бюст вариантът е само един - сутиен с презрамки. Само на мен ли ми прави впечатление, че на снимките със силиконовия сутиен на предишната страница жената няма бюст? Тя просто няма какво да повдига и поддържа - затова като си лепне 2 силиконови парчета отгоре бюстът и изглежда по-добре.

# 130
  • Мнения: 4 371
Всяка цица си е уникална, няма гаранция, че това което на теб ти е добре, на мен ще е Wink

# 131
  • Мнения: 1 098
На мен съвсем не ми се струва грозно да се вижда презрамка, разбира се съчетана с цвета на блузата

# 132
  • Мнения: 5 577
Всяка цица си е уникална,

 Joyмного яко, вземам за подпис

# 133
  • Мнения: 6 417
Съгласна съм с monda-нищо на показ, колкото и скъпо да е.

# 134
  • Мнения: 111
Аз пък не намира нищо срамно и грозно в това да се вижда презрамката на сутиена. Даже никога не съм обръщала внимание на жени и момичета, на които има се гледат. Дразни ме само, ако цветовете м/у дрехата и сутиена са контрастни. Това вече ми се вижда грозничко.
Подкрепям те,определено, но на мен са ми грозни прашките,които изкачат, а още по - грозна гледка е седнала с гръб мадама с дънки -супер ниска талия и от там да се показват не само прашките ами и половината цепка smile3527 . По- добре да тръгнат голички така няма да им пречат дрехите!!!!

Общи условия

Активация на акаунт