Да се показват презамките на сутиена е срамно и вече не е модно

  • 14 775
  • 237
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 622
ако дрехата е с гол гръб или подобно и не може да се позволи да се подава нещо, изобщо не слагам сутиен. В противен случай си слагам и хич не ме е срам. Да се срамуват тези дето ме гледат  Joy

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 6 947

Става за жени с малък до нормален стегнат бюст.
Това нещо на голям бюст може да го търсите на талията.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 654
Аз също не харесвам силиконови презрамки. Когато презрамките на дрехата са тънки, слагам сутиен в същия цвят и не мисля че е грозно. Грозно е когато се подават прашки, но какво да се прави, някои панталонки и дънки са доста плитки и когато се наложи да клекнеш може да се подадат недискретно Wink Но пък нарочно е  Sick

# 63
  • София
  • Мнения: 1 105
Да ама сутиените без презрамка са супер неудобни,а силиконови презрамки има само за сутиените с твърда чашка.Аз такива не нося - само мека чашка - така,че тези 2 варианта отпадат. Ще се наложи да ми гледате презрамките и да се отвращавате  Sick
 Заглавието на темата е супер смешно - каква срамота - сутиени  Sick

Съгласна, само да допълня, че мен пък ме дразнят силиконовите презрамки. Понякога няма как да не ми се виждат презрамките, не е умишлено. По-гадно ще е да тръгна без сутиен, само за Стоян няма да е гадно, ама да не е само той по улиците.

# 64
  • Мнения: 5 577
Аз например обожавам потниците, дето се връзват на врата. Тогава няма как да не се вижда сутиена, макар, че не харесвам и аз.  Naughty  Слагам тънки силиконови презрамки, виждат се целите. Сега ми дойде наум, че може да се преметне през врата една и да не се вижда.  ooooh!

# 65
  • Мнения: 3 622
Не харесвам сутиени със силиконови презрамки, за по разголени потници и бюстиета съм си купила бриджитка без презрамки.  Wink

# 66
  • Мнения: 5 539
Монда - нашият Arbiter Elegantiarum.  Wink

По темата - силиконовите презрамки и "гърбове" също не са за кой знае колко стилни, особено вторите. Признавам си, че в ежедневието понякога се виждат презрамките на сутиена ми, когато съм с потник с тънки презрамки. Но при официални поводи - не.

# 67
  • Мнения: 13 512
Аз например обожавам потниците, дето се връзват на врата. Тогава няма как да не се вижда сутиена, макар, че не харесвам и аз.  Naughty  Слагам тънки силиконови презрамки, виждат се целите. Сега ми дойде наум, че може да се преметне през врата една и да не се вижда.  ooooh!
Точно това щях да ти кажа- как да няма презрамки през врата!  Wink

# 68
  • Мнения: 14 490
Аз например обожавам потниците, дето се връзват на врата. Тогава няма как да не се вижда сутиена, макар, че не харесвам и аз.  Naughty  Слагам тънки силиконови презрамки, виждат се целите. Сега ми дойде наум, че може да се преметне през врата една и да не се вижда.  ooooh!
Точно това щях да ти кажа- как да няма презрамки през врата!  Wink

да - аз имам такъв, само чашките са му от плат - презрамката е през врата, силиконова и частта, която е на гърба също е силиконова. имам го доста отдавна и не е някаква специална марка, не беше и скъп.

# 69
  • Мнения: 880
За по-разголени потници и рокли нося силиконови презрамки,но не от тези лъскавите,а матирани,отдалече не си личат въобще.Има и едни,които са много тесни и в същото време са доста по-плътни и здрави.За малък бюст може и без сутиен(няма какво да се лашка),но с лепенки на зърната,иначе не може да се говори за стил.Аз съм си позволявала да ходя и така,но преди,сега осъзнавам,че не е хубаво,а и ме е срам вече.Понякога ми се виждат и "нормалните" презрамки,когато преценя,че не стои зле в комбинация със съответния тоалет.

# 70
  • Мнения: 5 299
толкова ли няма сутиени без презрамки.....
бе то има, ама нали разбра, че не стават за голям бюст
а тези сутиени, дето се залепят за гърдите наистина ли стават и за големи ц....  newsm12 доста ме замисли

има дето стават. ето този що да не става http://www.angelsdream.eu/angelsdream/catalog/product_info.php?c … p;products_id=102
Това е силиконов бюст. На такива не им трябват сутиени, защото няма какво да им държи - те си стърчат нагоре. Mr. Green Ползват ги само за реклама на сутиени.

# 71
  • Мнения: 235
 Защо пък да е срамно? За модно не знам , но аз не бих се срамувала ако се вижда нещо от бельото  ми.Сега е толкова горещо, че навън се ходи само с презрамки, а понякога те са доста тънки, не винаги може да се скрият презрамките на сутиена.

# 72
  • Мнения: 3 830
Не обичам да ми се вижда бельото, нито бикините или прашките, нито сутиенът. Не ми харесва!
Понякога си позволявам, когато съм с някакво потниче в същия цвят като на сутиена, но повечето пъти избягвам като слагам силиконови презрамки.

# 73
  • Мнения: 4 358
Случва се да се виждат презрамките на сутиена ми... и к'во  Laughing

# 74
  • софия
  • Мнения: 1 745
Аз съм със силиконов бюст и пак слагам в повечето случай сутиен,защото много по-не естеично ми се струва да ми личат  зърната,  отколкото да се вижда евентуално презрамката на сутиена  Peace!

Общи условия

Активация на акаунт