Да се показват презамките на сутиена е срамно и вече не е модно

  • 14 785
  • 237
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 521
И от къде на къде някаква си Маргарита Райс от незнам си къде ще ми казва, че не трябва да ми се виждат презрамките.
Моите сутиени са хубави и презрамките им са красиви, изобщо не смятам, че е грозно да се виждат презрамките, важно е да са чисти, но това е друга тема.

# 91
  • Мнения: 1 733
Наистина е грозно да се виждат презрамките на сутиена. Не знам дали е било модерно някога, но не съм си ги показвала.

# 92
  • София
  • Мнения: 2 045
Лятно време да се подаде презрамка от изрязано потниче, нямам нищо против.
Но да речем вечерна рокля или таква с гол гръб ала Роси Новева и контрастен сутиен, не само че е срамно и демоде, но и грозно.

# 93
  • Мнения: 189
Хич не ми пука какво е модно, ако мога да избегна да ми се виждат презрамките, го правя, ако не-силиконови.

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Никога не съм си показвала презрамките на сутиена.

# 95
  • Мнения: 1 952
За мене това никога не е било нито модно, нито секси, а е било проява на лош вкус.

# 96
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не харесвам презрамки, изкарани на показ. Моите си ги крия.

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 14:51 от ДЕ ВАня

# 97
  • Мнения: 865
Модно или не, не си показвам бельото или части от него по улиците.Някоя неволно показала се презрамка на сутиен не е толкова болка за умиране ,но стърчащите над джинси ,панталони и поли прашки ме отвръщават.Ако ще и да виси етикет с трицифрена цена оттях!Истината е ,че всеки има право на лош вкус.

# 98
  • Мнения: 545
Защо да ги показваме тези презрамки, били те и и силиконови, като има толкова хубави сутиени без презрамки вече???!!!  newsm78

# 99
  • Мнения: 208
Защо да ги показваме тези презрамки, били те и и силиконови, като има толкова хубави сутиени без презрамки вече???!!!  newsm78
О то много одавна си има хубави сутиени без презрамки - саммо,че те са жени с малък бюст. За среден и нагоре бюст са крайно неудобни.

# 100
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Все ми е едно кой с какво се облича. Обаче оня ден на една мадама й беше изскочил целия дуп от дънките. Гадничко някак, отяде ми се (щото в ресторант се предлагаше тази чудна гледка).

# 101
  • София
  • Мнения: 1 621
Не ми харесва да се виждат презрамки на сутиени или прашки, въобще части от бельото. Ползвам сутиен без презрамки, понякога тънки силиконови презрамки и сутиени с презрамка през врата за по разголени топове. Peace

# 102
  • Мнения: 545
Защо да ги показваме тези презрамки, били те и и силиконови, като има толкова хубави сутиени без презрамки вече???!!!  newsm78
О то много одавна си има хубави сутиени без презрамки - саммо,че те са жени с малък бюст. За среден и нагоре бюст са крайно неудобни.

За големите може и да е неудобен, но за нормален бюст са екстра...имат силиконови ленти отстрани и държат добре.. Peace

# 103
  • Мнения: 6 910
имат силиконови ленти отстрани и държат добре.. Peace
Именно. Всъщност всички, които твърдят, че са толкова неудобни пробвали ли са? Защото аз си мисля, че и с чашка С не би трябвало да има големи проблеми.

# 104
  • Мнения: 5 362
И мен никога не ми е харесвал, да се вижда сутиена и винаги съм избягвала това.  Naughty
Peace

Особено черен сутиен под бял потник или обратния вариант! Sick
е,това надали има някой още да го прави Joy Joy
Има,има...Скоро видях една девойка с такъв "стайлинг"  Mr. GreenИзглеждаше поразително Sick

Общи условия

Активация на акаунт