Татковци как се справяте с депресията?

  • 3 816
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 251
Разбери какво го тревожи и за какво си мисли, когато е депресиран... от там нататък лесно ....

Направих всичко възможно да го направя!
Той не ми дава възможност  Cry

# 16
Разбери какво го тревожи и за какво си мисли, когато е депресиран... от там нататък лесно ....

Направих всичко възможно да го направя!
Той не ми дава възможност  Cry

Ami nadhitri go... ne mu zadavai direktno vurposi... probvai da vidish, koe zasilva uedineenieto mu i koe ne, i taka shte se orientirash....

# 17
Аз лично съм намерил 3 начина:
1. Руския начин- Отрязвам се като казак- Депресията свършва на другата сутрин
2. Френския начин- Намирам си любовница- Депресията свършва веднага след като я вкарам в леглото
3. Най- евтиния начин- Спорт- Депресията свършва почти веднага
УСПЕХ
 Р.S. Има и друг начин - посещение при психолог- обаче не съм го изпитал, а и идва май доста скъпо и резултата идва бавно

не е лошо като степенуване  Peace При мен точка 1 и 2 не работят (не ми се пие, за чужди жени да не говорим, моята си ми е достатъчно  Laughing) Към точка 3 мога да добавя подточка - електронен спорт т.е. видео и компютърни игри. Помагат за справяне със стреса и депресията, но водят към пристрастяване (като алкохола, цигарите и наркотиците). Така че от всичко, но умерено!

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 12:03 от redOne

# 18
  • Мнения: 15
депресия значи малко пиене.

# 19
  • Мнения: 274
Много ясно как - футбол (по диема естествено), много бири в готин пъб и курви!

Това е схемата. Дори и без депресия!

# 20
  • Мнения: 14
. татковците, както и майките, трябва да  открият смисъла.

# 21
# 22
  • Мнения: 655
Е, чак така звучи все е дно ги обвиняваме. Всеки човек може да се депресира. Аз съм съгласна с @нтико, че важното е да се намери смисъла, а тоя е и ключа към измъкването от депресията.

# 23
  • BG
  • Мнения: 390
Давай му  1 хапче Деанксит сутрин и 1 по обяд и ще му се повиши настроението  Wink

# 24
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484


да, но на партньора понякога.Много си на ти със житейските истини. Дано не ти се налага да си страна по случая.

Общи условия

Активация на акаунт