ВМ-НВХ Ръфам пържоли-ще показвам снимки голи -19 част

  • 17 603
  • 364
  •   1
Отговори
# 315
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Добрутру  Hug

Дениче , приятно изкарване (  еййй не каза къде ти е моренцето  Mr. Green ) И да знаеш , че ще ми липсваш  Heart Eyes
Уморена съм  Tired Туй ремонтите не са вече за мен , ама като си предствя , че сега е коридора , а постепенно всички стаи трябва да си минат по реда .
След малко ще пиша яденето вечерта - до обяд вие го знаете .

# 316
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ахаа!! А аз снощи по марчуата (тъмнина по селски) ходих чак до Шабленското озеро да търся тигани и нъц-фръц никой не намерил.. А той къде бил! Тиганя ми! Стомаха ми! О, небеса!!  Naughty
От вълнение, че мож да го намери, макар фаровити му да светеха у гората, а не по полята не бех ял, не бях пил. То от снощи съм приличен - легнах да спа с домат и триъгълно сиренце.
Днешния закуск бе 2 праскови, а сейчас очаквам да доставят пилешко филе с горчица и кашкавали. Ще му добавя и домати със зехтин. Ох, припадък. Нямам време, искам да ям вкусно!!

# 317
  • Мнения: 360
Здравейте. Hug Hug Hug
Мрачно е навън, мрачно ми е нещо и навътре. Thinking
Жъ сЪ опрайм, като светни слънцето.  Nature Sunny

# 318
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хм, здравейте пак bowuu Аз отново съм на някакъв анормален режим, но нещо ми пречи да съм сериозън и да карам нормално ВМ НВХ. Имам някакъв проблем-не го знам какъв е, но ми пречи да си ям мазно и меснато. Апетитието ми намалява с всеки ден, тъпча го насила търбуха, трудно стигам 1000кал и то с маслото и сметаната на закуска.
Все още съм воден, не излиза тая вода Close, ама как да излезе като все на солено налитам. Но това си има обюснение-нещо съм с много нисък кръвен поток и изпадам в неизвестност за няколко секунди #Crazy.
Сига със солта съм баш добре, но и водата ми е баш
Ей го днес какво се изяде

-сметана 80гр, лен 1л, 1 варено яйце
-1/2 коф цедено мляко с ядки
-другата 1/2 кофа мляко
-миш-маш и една кола-лайт
Сметки и плетки друг път ще давам, сига само информирам

Редакция-въх, простете ми Blush, не можах да се стърпя-изядох я, една много шоколадова вафла
Божкей мислех, че съм са излекувал от вафлената болест, но аз съм доживотен вафлоядящ

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 20:59 от tonimirka

# 319
  • Мнения: 5 873

Редакция-въх, простете ми Blush, не можах да се стърпя-изядох я, една много шоколадова вафла
Божкей мислех, че съм са излекувал от вафлената болест, но аз съм доживотен вафлоядящ

 hahaha

 Heart Eyes

# 320
  • Мнения: 3 166
Здравейте, сладурки! Hug
Деничка, много весело и отморяващо да си изкараш на моренцето! Sunglasses
Тони, мъничко ти завиждам за вафлата. Както вече писах и на мен ми се дояде вафличка, досега от друго не съм се изкушавала.

Да се отчета
8,00 - кафе и няколко джанки
10,00 - корнишон и половин наденичка
13,00 - печени чушки със зехтин и извара
17,00 - джанки/прегреших следобед ама така ми се ослаждат, освен това ми помагат за WC-то/
21,00 - тиквички с масло, чесън и кисело мляко/много ми хареса/

Прочетох за млякото с пробиотична закваска - оказа се, че тя помага за изчистването на стомашно-чревния тракт. Така че си мисля, че е подходящо. Grinning

# 321
  • Мнения: 4 447
Здравейте, здравейте!
Аз тайно бях бна тоз режим и не наддавах, но и не отслабвах.... Мнооооог е добър за задържцане.
Не съм имала време за да прочета, и ... надявам се всички да са доволни и щастливи!
Тонка, колко тежиш сега?
Просто питам, не е задължително да ми отговаряш.
Дебела съм, направо тлъста. Как изобщо има наглостта да се появавам тук - 81 кг - рамово чудовище....

Eгати дупката се задава....

# 322
  • Мнения: 3 166
Не си сама! Mr. Green
А как свали тези 16кг? Не са никак малко!Поздравления за тях!

Този режим на хранене на мен специално ми помага. Но едва след като започнах да спазвам съветите на момичетата тук. Известно време задържа килограмите - ни надолу, ни нагоре. Оказа се, че не следвам точно режима. Не приемах достатъчно мазнини,а повечко въглехидрати! Сега с тяхна помощ кантарът трагна полека-лека надолу!
Успех ти желая!

# 323
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро малини Heart Eyes
Първо-Светле, браво   bouquet Аз малко остро те посрещнах-нямаше хич мазнини в първото ти меню, но сега като гледам....много добра ученичка Wink Да спомена и другите ми много добри ученички-Ванчето и fearyfly. Heart Eyes
Тани, какво да ти кажа, ти си мислиш че си дебела, аз  си мисля че съм дебела-то всеки, който е на режим все не се вижда слаб.
С килограмите-ами люшкам се м/у 71 и 72, но повече клоня към 72-нали знаеш,един ден 71.2, после 71.8 и така Confused
Мисля си,че това, което ни се случи на двете-голямото задържане с месеци наред и после-за два месеца  4кг си е голям напредък, и само заради него трябва да вярваш в това което правим, че дава резултати.
Да, ВМ-НВХ е доживотно, аз и не искам да се храня по друг начин-въглехидратите ми вредят много и освен вафлите, всичко друго съм го зачеркнала-не ми трябва

Това е всеобща депресия Confused-виждаш се 81килограмов човек и не се харесваш, а като беше 97 съм сигурна,че си си казвала тогава-ееех аз да мина под 90 пак ще е добре, а сега съвсем малко остава да минеш под 80. Трай и не се паникьосвай, аз съм същата депресарка, и аз съм на крачка да вляза в шестицата, ама съм много разколебана.Гледам се по бански и се виждам слон, като си сложа дрехи-ми се променя виждането, ама то това е наполовина свършена работа

Скоро излизаш отпуска-там ще си оправиш душицата, пък като се върнеш ще си по-добре с мотивацията
Ти си по-голям инат от мене Heart Eyes, затова и по-бързо ще си постигнеш целта

# 324
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Добро утро слънчеви  Hug

Аз пък ям - по точно се насилвам , ама ям . Обаче все си мисля , че грамажите са по-малко , от тези дето ги смятам  newsm78  Нищо , де по- добре така, отколкото да се чудя що не слабея . Похвалих ли се , че кантара вече 5 ден показа 57.7 , а пък и скоро  ще идва МЦ .
 Танче , ей ме на - типичен пример за НЕхаресване - пак  нещо не ми е наред  Confused Само не искам да стигна до клипа, дето пусна Поци  Cry

Хайде - ДДС ме зове  Close

# 325
  • Мнения: X
Ехо, здравейте! Аз съм още снощна - сестра ми имаше рожден ден и празнувахме, наблегнах на пържолите и мезетата, но уважих и едно парче торта. Нищо, днес продължавам, при това сериозно.

За нехаресването - май е обща болест, ама аз съм си решила да не съм прекалено критична.

А пък ДДС-тата - вчера ги подадох, ура!

# 326
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Аз съм увооо Laughing ех то много хубаво така бе-само казваш-направи това, направи онова, донеси това, отбележи онова, върви да вземеш пощата, разпредели пощата-яко кеф Sunglasses Та до края на дните ми тук ще съм ангажиментна само с един нищожен внос и то само на едната фирма-пей сърце, и дроб и бъбрек, всичко пей Laughing
Освен туй,седейки си тук в офиса ми се случвуват прекрасни неща-ето това е то, като се излее цялата лошост на света време е да дойдат и хубавините. След хилядите нерви, маймунски изпълнения, пчелни кошмари и още куп глупости, днес -петък 13ти изгря слънцето и на моя прозорец
Такам-манжите са режимни-риба и зеле за обяд, сметана и цедено мляко с лен за закус
Довечера-тиквички с нещо си

Прекрасност някаква е доша
Квак

# 327
  • Berlin
  • Мнения: 11 327
айде и аз да се включа по темата Simple Smile ми когато бях 48 кг, пак си мислех,че съм супер дебела, краката ми бяха трътлести и отпуснати (просто май съм имала нужда от яко фитнес и стягане на тялото). при 65кг не можех да се гледам и се чудех преди как съм можела да мисля така.когато свалих 5кг се почувствах супер, отслабнала, сега свикнах и с тия 60 и пак искам по-малко.. ми то няма угодия Grinning
а сега 1 питане - от 1 седмица уж спазвам, хапвам добре - мазничко със зеленчучки, обаче днес приятеля ми казва, че пак съм почнала да се наливам.как може така  newsm78

# 328
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Подадох го  Peace
Ядох - нектарина , кис.мляко 4.5% 100 гр+ лен. семе, красвички, фета -100 гр, 2 кюфтета , 1 домат
Довечера - един зелен боб съм сготвила...  Heart Eyes с домат и тиквичка .

# 329
  • Мнения: 360
Здравейте. Hug Hug Hug
Слънце пекна, зайче клекна , с други думи настроението е на шест.
Тони и аз имам проблеми с мазното и калориите в тази жега, но нейсе, стягам се през кръста и напред. Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт