ВМ-НВХ Ръфам пържоли-ще показвам снимки голи -19 част

  • 17 595
  • 364
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 139
Привет   bouquet
Ха така омазах работата с масълцето - цвъртеше и още как. Ми така е като съм чела - недочела. Я да попитам, това с високата температура на мазнините важи за всичко на 100% ли? Или само за пържено?  newsm78
Вчера пак имаше за закуска хлебче, щото нещо ми беше много зле - клатех се като на кораб. Обаче от днес - хлебчето в кофата.
За мазнини - повечко кашкавал, сирене и сметана нали? А и масло - по колко 10 гр. на ядене ли?
Моля, да ме простите за многото ????? обаче  #Crazy Ми акъла ми малко с туй недоспиване Embarassed

# 331
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Абсе не си се наляла-от какво да се налееш, може да си имала вода и да ти е бил подут тумбака и твоя джуниър да е решил,че имаш пак коремче-спокос, от режима не се пълнее, нали си следиш калориите да не минаваш поддържащите

Манна, има време -ще се научиш, само чети и питай преди да почнеш да готвиш Wink Смяташ ли някъде белт/мазн/въгл? Използвай Фитдей, за сметки-много е лесно.Пърженето не се препоръчва, въпреки че понякога си пържа тиквички-но рядко.Другите неща или на оребрен тиган или на тефлона и после докато са горещи пускам една бучка масло и стават пъ:фект Wink
Мазнините трябва да си ти водещи в менюто-над 50%, как да ти кажа сега за маслото дали 10гр е достатъчно, аз на 2 варени яйца им слагам 15гр масло още докато са топли и става чудно Heart Eyes.

Мазнините ....ами по-добре да са чисти-зехтин, краве масло. Но понеже аз почти не готвя и моят зехтин е от салата вечер-само 2 лъжици, та за да допълвам ям и сметана сутрин и мазна Дунавия, и кашкавал и  т.н. Не наблягай много на млечните, дръж ги умерено в менюто, а когато почнеш да зацикляш и продължително не сваляш може и да ги спреш временно

# 332
  • Мнения: 34
И аз искам да отслабна, но като чета не мога да се ориентирам от кое? по колко? и кога?. Искам да сваля 8 кг. В момента съм 59кг и 161 см. Помогнете с примерно меню.
Благодаря

# 333
  • Мнения: X
Falinar, добре дошла! Моя съвет е да прочетеш първата страничка, там има много инфо, благодарение на което можеш да си направиш собствено меню. Започни да си пишеш менютата тук, а ние ще помагаме, поправяме, критикуваме или похвалваме  Hug

Абсе, не може да си напълняла, споко! Тренираш ли нещо? На моя мъж пък все му се виждам прекрасна - и 48-килограмова и близо 60-килограмова, все ми повтаря че съм върха. Е, аз не му вярвам, ама поне нямам друг дразнител, освен себе си.

Днес не ми се яде, хапвам прекалено малко, но може да се поправя с напредването на деня.

# 334
  • Варна
  • Мнения: 5 193
И аз искам да отслабна, но като чета не мога да се ориентирам от кое? по колко? и кога?. Искам да сваля 8 кг. В момента съм 59кг и 161 см. Помогнете с примерно меню.
Благодаря



Отслабва се от ограниченото ядене на въглехидрати и спортуване, от забързания метаболизъм и изчистване на тялото, отслабва се от поддържането на ниски нива на инсулин и използването на мазнините за енергия и горене на твоите мазнини Grinning

Манджи  chef -ей това съм яла преди 2дни,не е меню за пример, но може да те ориентира кое в какви количества е
Закуска-цедено мляко Роса 150гр, сметана Роса 50гр, 1, 5 л лен
Обяд-бъркани яйца-2, краве масло 15гр, 1 голям белен домат,кашкавал 40гр
Следобед-50гр цедено мляко+1л лен.семки
Вечеря-шопска салата с 40гр Дунавия и 20гр кашкавал, 2л зехтин

1258/78%мазно/6%въглх(22гр)/16%белтък/4гр фибри

# 335
  • Мнения: 330
Здравейте красавици!!!

Идвам да ви проверявам и от понеделник сериозен шъ ставам!

 Hug Hug Hug Hug

# 336
  • Мнения: 5 873
Да спомена и другите ми много добри ученички-Ванчето и fearyfly. Heart Eyes




 Blush

Тонче  Heart Eyes

# 337
  • Berlin
  • Мнения: 11 284
не спортувам  Blush (направо ме е срам да го кажа,ама си е така). следя, смятам, калориите са в норма. килата не мърдат. май и аз съм в застой. ще помисля как да си променя храната.

# 338
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейте красавици!!!

Идвам да ви проверявам и от понеделник сериозен шъ ставам!

 Hug Hug Hug Hug
Въх майкооу, жив да ни съм-Кейко, торто моя Heart Eyes-най -сетне дади признак, духа лий  туй или ти сам-самият са появи Hug
Да, ще го чакам тоз понеделник, жив да си и ний та да та дочаками Sunglasses
Абсе, вместо да човъркотиш храната вземи се разкърши малко, то не мой само от ядини да са слабей, вкарай малко тежюсти де-купи си две гири по 3кила и са покълчи, или върви някъде на въздух-поразтичай са
После ще се върна да се редактирам и пусна манжи

# 339
  • Мнения: 139
Манна Смяташ ли някъде белт/мазн/въгл? Използвай Фитдей, за сметки-много е лесно
Тони благодаря  Hugи помощ отново -не мога да се регистрирам как се конвертират см във футове и инчове. Намерих хиляда конвертора и нещо не става - 172 см

# 340
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Пиши 5,2 фута и си готов. Няма значка особена. Мисля таков беше размерът или 5,4.

# 341
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Тук може да конвертираш
На първа страница пише Конвертиране на мерки и теглилки в помоща за Fitday
Аз съм 176см и съм писала 5,3

Ей ги и манжите, пак съм с малко калория, но давам всичко от себе си

Закуска-80гр цедено мляко Роса,  70гр сметана, 1лъж лен.семки
Обяд-90гр херинга, готвено зеле 200гр
Вечеря-моя си манджа от 4зелени пиперк, 2белени домата,1/2гл лук-задушени в зехтин и пуешко месо 100гр
1037/68%мазно/9%въглх(31гр)/23%белтък/8гр фибри

# 342
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Добър ден красавици  Hug

Днес и утре - без сметки - само на ум

Кейки  Hug

# 343
  • Мнения: 73
Добро утро!   bouquet

За пореден път решавам да се запиша в темата. Предишните пъти все се случваше нещо и спирах да пиша, но за сметка на това съм сигурно най-редовната читателка тук bowuu. Хубавото е, че с режима съм доста по-постоянна, отколкото с писането. Мога да се похваля с резултати - за 2 месеца и половина горе-долу стриктно спазване съм -9 кг. От 3 седмици включих и спорт, ходя на фитнес, опитвам се да го правя 5 пъти седмично, но не винаги се получава. Обаче имам проблем с инструктора ми. Като му казах, че се храня ВМ-НВХ и той ме попита "Високо какво????". Не се разбрахме по този въпрос, наложи се да му кажа, че аз съм си избрала този режим и не бих желала да го коментирам. Съгласи се, но не пропусна да ме информира, че няма опасност да отслабна с толкова мазнини и трябвало да мина само на белтъчини. Както и да е, дала съм му шанс до края на месеца, ако продължава да ме изнервя с коментарите си ще го сменям.

Благодаря на всички, които имаха търпението да ме изчетат   bouquet

Пожелавам ви хубав и усмихнат ден  Hug

# 344
  • Мнения: X
Misheto, поздравления! Ти си добрата новина днес!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт