Вмъкни се в летните си дрешки 2

  • 12 430
  • 358
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 307
Здравейте, момичета!
И аз ще се присъединя към вас, ако разрешавате  Hug
Браво на тези, които са успели да свалят някой и друг излишен килограм  newsm10
... и аз искамммммммм.... Имам поне 10 кг., които са ми абсолютно излишни! ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 817
la estrella, добре дошла!   bouquet От кога се присъединяваш?  newsm78

# 17
Зимче да те питам точно това ли трябва да се яде или  може да се заменя с друго и така ли трябва-1 ден плод 2 ден зеленчук и т н.А ти имаш ли наблюдения дали само с плодове или с тази ще сваля повече.Питам за за знам как да се орентирам-дали да карам само плодолечение или да мина на тази.Аз мисля че тази е идеална за захранване.

# 18
  • Мнения: 1 817
Мони, според мен с тази се сваля повече  Peace . Ако прочетеш миналата тема, към която съм дала линк, съм писала какви са вероятните причина за това. Ако спазваш диетата така, както съм я написала, ще имаш най-голям ефект. Но сега е лято, има много сезонни плодове и зеленчуци и според мен не е проблем да хапваш това, което ти се яде  Wink ! Обаче трябва да е 1 кг на ден и да спазваш правилото днес плод, утре-зеленчук, после пак плод, след това зеленчук, тоест да ги редуваш. Другото важно нещо е да пиеш по 3-4 литра вода на ден! И ако ти е възможно да спреш кафето. Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 161
момичета да ви питам може ли да се пие чайчето и кафето с подсладител(zum zussen например)?

# 20
  • Мнения: 2 196
Нещо не можах да удръжа фронта днес. Sad
Падна ми доста кръвното и изпих две кафета.
И водата ми е малко - някъде около 2 литра. Thinking

# 21
  • Мнения: 1 817
Луничке, ти все едно ни питаш дали можеш да хапваш диетичен шоколад  Laughing ! Няма да подслаждаш  Naughty ! Тука сме на диета  Peace !
Бианка, щом ти пада кръвното, пиеш кафе  Peace . Обаче се наливай с вода моля те! Това ще те освежи! Виж и рецептата за фреша, която съм написала в началото. Колкото повече вода, толкова по-добре!  Peace

# 22
  • Мнения: 307
la estrella, добре дошла!   bouquet От кога се присъединяваш?  newsm78
Благодаря. Смятам да почна от утре   jump

# 23
  • Мнения: 12
Zdraveite momi4eta!!! newsm53   Bravo ZiMa,spravila si se strahotno s novata temi4ka[smilie=smile3501.gif] Pozdraviavam vsi4ki koito udarjaha do kraia.Az ve4e sam 5den i sam minus 3 kg.

# 24
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Иве, добавих те! Браво, ти си най-голямата отличничка!   bouquet  bouquet  bouquet
Ако погледнеш по-нагоре, ще видиш линк към подходящо захранване! Успех и те чакаме пак при нас!  Hug Кога ще повториш курса? newsm78
Благодаря ви за подкрепата без вас нямаше да я изкарам цялата  Hug Мисля да почина няколко дена... най вероятно от този понеделник , който идва ще започна пак. ( 08.07 )

Лека вечер и успех на всички Hug

# 25
Зимче ще взема да я почна тази от утре,че днес пак нещо се провалих.Благодаря ти за отговора а и аз си мисля,че като разнообразяваш плодове с зеленчуци няма така да ти омръзне.Ама айде кафето макар и трудно ще го прежаля а ма с тази вода как ще се справя незная...Тук гледам някой и по 2 литра пият а аз ако изпия половин лит. ще съм щастлива.То ми е ясно,че водата е много важна за отслабването и махането на токсините...та утре ще се наливам каквото ще да става.Целувчици на всички от мен Kissing Heart

# 26
  • Мнения: 2 196
monika2001,и на мен водата ми идва в повече.Днес с мъка ги докарах до 2 литра + около 0,5 литра чай от лайка.Но като съм се хванала на хорото,ще го играя. Peace

# 27
  • Мнения: 346
ZiMa усилията по оформлението на темата дадоха резултат, виждам че отбора расте, което е страхотно  Hug, добре дошли на новите попълнения  Hug
Аз днес мога да отчета първи успешен ден на краставички, може да са малко повече от килограм  Embarassed, но друго не съм хапвала  Naughty, сутринта изпих и едно кафенце, а от утре ще го заменя с чай.
Ивету поздравления за волята и свалените килограми   bouquet, страхотен успех, а през този период спортува ли нещо newsm78
Успех момичета, на верния път сме, а с повече воля и самодисциплина ще постигнем мечтаните фигури  Heart Eyes

# 28
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Страшно оформление,ЗиМа,а и дава резултати Wink
По4нах я тази диетка,но май няма да мина без цигари и кафе,просто е абсурдно и да се опитвам.Денят ми минава на улицата и за да залъжа глада........... Embarassed
И днес освен крастави4ките си хапнах и патешки пастет ooooh!......отново издънка.Аз май като реша,4е съм на диета и запо4ват да ми се прияждат разни работи Thinking.Тоя пастет седеше в хладилника ве4е 1 седмица,ама на,то4но днес ми се прияде.
Да ви питам сега...имам около 2кг жълти огромни сливи,но ве4е доста са поомекнали.Как да си направя компот например?И мога ли да го ям Simple Smile?

# 29
  • Мнения: 346
Добро утро мили момичета  Hug

при мен е ден втори и днес ще хапвам диня, даже вече я опитах много е вкусна  Grinning, а кафето направо го пропуснах, в следващите девет дни кафе няма да пия, пък после ще видим  Rolling Eyes
ZiMa табличката с успелите досега момичета действа много стимулиращо Peace

Усмихнат и успешен ден  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт